Какви очила са модерни сега?

  • 4 308
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Тези, които ти отиват на теб, това е най-важното.  Simple Smile
Иначе като цяло са модерни такива - http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay? … 111&langId=-1.
Ретро.

# 16
  • Мнения: 2 255
по-евтин вариант с добра защита са Полароид, но нямат особено модерни модели

В събота мъжа ми си купи на Полароид от магазинчето им до Нотариата и имаше доста нови модели, аз поне си харесах 3-4 и са на добри цени м/у 67 и 95 лв.  Peace

# 17
  • Мнения: 5 317
На Полароид са хубави и на сносна цена. Peace

# 18
  • Мнения: 372
Аз си взех на Solano ето тези за 79 лв,изключително съм доволна,очите ми се чувстват много добре и мисля,че цената е добра.


Много са хубави!  bouquet 
Откъде си ги взе? Blush

# 19
  • Мнения: 2 427
Аз мисля че тази година хаоса в модата е тотален,няма нещо което да не е модерно.Зависи какъв стил ти допада.
Аз си избрах едни страхотни очила на Шанел,да видим дали ще ме огрэ някога да ги притежавам.Аз съм на хипи вълна,много ме кефи модата от 60-70-те години.Голям съм и фен!

# 20
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз съм на вълна авиаторски очила:


Не ми отиват огромните, затова предпочитам класическа форма.

# 21
  • Мнения: 1 234


 newsm10  много ми харесва тoзи модел на Ray-Ban,дали го има в BG?

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 22:39 от Jezabel

# 22
  • Мнения: 279


 newsm10  много ми харесва тoзи модел на Ray-Ban,дали го има в BG?
Да,има го и не е от най скъпите модели.

# 23
  • Мнения: 1 234


 newsm10  много ми харесва тoзи модел на Ray-Ban,дали го има в BG?
Да,има го и не е от най скъпите модели.

Да,видях цената и точно това ми направи впечатление-100 $ са около 160 лв.-не е въобще скъпо за маркови очила.А дали ги има в повечето добре заредени оптики,или в София да ги търся? newsm78

# 24
  • Мнения: 281


 newsm10  много ми харесва тoзи модел на Ray-Ban,дали го има в BG?

Ray-Ban ги има в оптики Opticlasa (София , ул. Алабин 31, ул. Витоша 40 и в Mall of Sofia) - те са вносители и има голямо разнообразие и на други марки.
Mango имат подобен модел, струва 39 лв. В черно и в "златно".

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз си взех на Solano ето тези за 79 лв,изключително съм доволна,очите ми се чувстват много добре и мисля,че цената е добра.


Много са хубави!  bouquet 
Откъде си ги взе? Blush

Взех ги от Joy Optic в Пловдивския Кауфланд,имаше доста моделчета,на Kwiat също имаше нови модели.

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Аз си взех на Solano ето тези за 79 лв,изключително съм доволна,очите ми се чувстват много добре и мисля,че цената е добра.


 Купих моите  SOLANO миналото лято на ъгъла на " Симеон" и " Мария Луиза", близо до Централни Хали,на спирката на трамваите. Имаше всякакви модели,цените варираха от 80 до към 130лв. Спуках ги от носене и съм много доволна( и моите очи сълзят от силна дневна светлина). Имат страхотен калъф-кутия и гаранция,разбира се.

# 27
  • Мнения: 811
аз хич не се настройвам според модните тенденции... гледам да ми отива формата на лицето и това е...

 newsm10

# 28
  • Мнения: 6 039
и аз харесвам тип Полис, то се вижда от аватара и подписа ми / бледо копие са разбира се/ hahaha

# 29
  • Мнения: 2 534
Eто няколко актуални модела
Разгледай тук
Простете ми , ама направо се потресох от цени
Че то в БГ цените са на половина
А за сниманите модели "уж" колекция 2007 ... нямам коментар , изложили най-скапаните модели на баснословни цени

Солано са хубави , защото са с поляризирана плака , няма начин да не остане човек доволен от такава .
Аз още съм без очила , ама май ще се спра на един модел на дизайнерката Вирджиния , произведен от Квят , поне ще е към 110 лв , а такава цена ме устройва

Общи условия

Активация на акаунт