Помагайте с манастир с приспиване за кръщене

  • 4 322
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Всъщност сега се сетих, че на Соколския манастир няма подходящо заведение за почерпка след събитието.

# 16
Само не прави грешката да преспиваш на Рилския манастир. Хотелите там са под всякаква критика и е адски скъпо.

# 17
  • Мнения: 1 455
Само не прави грешката да преспиваш на Рилския манастир. Хотелите там са под всякаква критика и е адски скъпо.
Няма ли наоколо хубави хотели newsm78
Искам да кръстя там малката и очакванията са ми големи ooooh!

# 18
Само не прави грешката да преспиваш на Рилския манастир. Хотелите там са под всякаква критика и е адски скъпо.
Няма ли наоколо хубави хотели newsm78
Искам да кръстя там малката и очакванията са ми големи ooooh!
Не, за съжаление няма. Ние преспахме в "най- луксозния" хотел там- Царев връх. двойна стая на вечер е 60лв. Стаите са отврат, целите са във влага. Много са мръсни. Завиваш се с одеала необлечени в пликове. Стаите са много студени, топла вода има само вечер. Опитвам се да те предпазя, защото ние резервирахме хотела за 2 нощувки след като по интернет се осведомихме колко много "екстри" има. Когато отидохме там, платихме и след като се качихме в стаята онемяхме. За съжаление не ни върнаха парите. Изкарахме 1 вечер, но на следващата не издържахме и се прибрахме. А и цените са адски високи. Шише 1.5л. минерална вода струва 3 лв. Смятай за какво става на въпрос.

# 19
  • Мнения: 674
 А къде се намира Соколският манастир?

# 20
  • Мнения: 1 672
аз бих ти препоръчала Троянския манастир.Там има доста заведения в селото където се намира и не са лоши.Аз ходих там на екскурзия и останах много доволна.Вечер ходехме до някое заведение и си прекарахме супер  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 978
Според мен и Дряновския и Бачковския са твърде комерсиализирани. Ако решите, да е там, трябва да си изберете, по-непопулярен празник, иначе е малък ад! #Crazy

Соколския определено ми е фаворит! Чудна природа! Peace

Много манастири има и около В.Търново и Арбанаси. Там най-любимият ми е Килифаревският - женски манастир и съответно по-уютен. Wink

Обаче никога не съм приспивала в манастир, за което съвет не мога да дам. Rolling Eyes


Споделям това мнение, а и в Арбанаси има толкова много хотели и механи. А манастирите са приказни , моят фворит в района е Петропаловският манастир

# 22
  • Мнения: 574
Az лично съм zа Бачковския манастир,там смятам да кръщавам Симона.Ходила съм доста често и те уверявам че има всичко необходимо zа едно подобаващо кръщане.Но всичко е индивидуално,отиди да раzгледаш zа да се увериш сама дали отговаря на твоите иzисквания Peace

# 23
  • Мнения: 5 362
Бих ти предложила Дряновския манастир там е великолепно местенце,има много места където може да се пренущува и да се веселиш,също и за разходка
Тъкмо това си мислех да напиша.
Подкрепям Peace

# 24
  • Мнения: 2 631
elina_king, Соколският манастир е съвсем близо до Етъра - Габрово. Peace

ТраЛаЛа, в Петропавловския не сме ходили, но това е още един повод за нова обиколка на района - много любим! Wink

# 25
  • Мнения: 182
Ох, и на мен ми предстои кръщане на малката, но все още се чудя... По принцип ако е в манастир искам да е в женския манастир в Арбанаси"Св.Богородица" - там ходихме с мъжа ми преди да се оженим,а и има чудотворна икона. Но се чудя къде да резервирам стаи за нощувка - по интернет всички изглеждат добре - ама в действителност newsm78 Ако някой има впечатления от някое хотелче - да свирне Wink

# 26
  • Мнения: 2 631
Е, в Арбанаси вариантите са много! По-скъпичко е, но мисля, че няма да останете разочаровани. Peace

Я, да питам, че и ние не сме кръщавали щерката:
При такова кръщене - извън града, с преспиване и пр. - Вие ли ще поемете разходите на поканените - пътни, нощувки - за почерпката е ясно? newsm78
Малко тъпо питане, но не съм правила такава организация, а ми е и трудно да си го представя! Rolling Eyes
Ако сме само ние и кръстниците - няма проблем, но за баби и дядовци, чичовци и вуйчовци, които традиционно искат, да присъстват, сякаш става доста сложно!? Thinking

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 488
Много ви благодаря момичета за помоща  Hug
Определено манастирите ги знам всички които препоръчахте трудното ми беше за спане и пийване че не ми се е налагало все сме ходили само да погледнем и да запалим по 1 свещ и така , но сега ще се поориентирам малко.
envia Ние няма да ходим голяма рода само бабите и другото сме млади братя и приятели.Мисля че никой няма да ми оспори да си поеме спането и пътните а почерпката от нас  Peace Ние сме си много близки всички и мисля че няма да е проблем

За Рилския четох и аз лоши отзиви.Категорично няма да е там

# 28
  • Мнения: 2 631
Хората, които евентуално ще поканим, също сме си много близки, но всичко опира и до финанси, затова ми е малко притеснително, да ги ангажирам с подобен разход...  Rolling Eyes Затова попитах!

# 29
  • Мнения: 503
А къде се намира Соколският манастир?
след Габрово  и Етъра

Общи условия

Активация на акаунт