На АВГУСТ ми мирише вече, къде си мъничко човече

  • 12 168
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 361
elissee хич не ти трябва да знаеш какво е втвърдяване на корема.Ние тук се чудим как да се оттървен ти пък любопитстваш какво е?Това е както си седиш и корема ти става на камък-събира се на средата една твърдинка, като камък, по някога боли, понякога не.

Твоето сигурно е от разстягане на връзките, не прилича на подготвителни контракции

# 271
  • София
  • Мнения: 5 743
То и аз не си обяснявам какво по точно е стягането на корема....понякога около пъпа става нещо такова но не знам дали е контракция или е бебо Simple Smile Болките и аз ги имам никсо долу ту вдясно ту в ляво,пиех до скоро Магнерот но доки каза да го спирам защото не било много хубаво да се пие дълго време но пък като че ли щом го спрях и болки нямам толкова  newsm78 странна работа Sunglasses Най- добре е да се обърнеш към лекар и той точно да ти обясни какво е! Аз като му казах за тези болки ниско долу той ми каза,че в никакъв случай това не са контракции а е просто от разтягане на матката,връзките и черва и т.н Ади ти почина ли си мила? Виждам че си на линия,ние свършихме на бързо работа ама нещо не ми е никак на кеф и за това и не ти звънях!    За тъмната линийка Simple Smile аз я нямам още но да Адрианке се е снабдила вече с нея но пък е много сладка  Heart Eyes Разгледахме си тумбати по обедно време и така Simple SmileОп.... забравих Ади ти ще си седиш тук този Уикенд та да ме отмрняш и мен с писането  Mr. Green Hug

# 272
  • Мнения: 23
elissee-болките долу може да са контракции,болки от разтягане или  притискане .Спокойно можеш да пиеш по 3 бр.но-шпа на ден/3х1/.Все пак ако скоро не си ходила на АГ най-добре се консултирай снего .За корема не знам как да ти го обясня по-точно -все едно си си качила до под гърдите ластичен чорапогащник  и ти спира леко дъха  Shocked.
Приятно и весело изкарване на пътуващите   bouquet

vasq78-много ти се радвам за чудните заглавия .Страхотни са smile3525

# 273
  • Мнения: 361
Нямаш проблеми с писането, ама май аз сама ще си пиша, като гледам всички ще хванете на някаде.Ние още нямаме вода и не мога да изляза иначе ми се мърда малко на някаде близо.

Какво стана с баба ти, не е нещо страшно предполагам newsm78

# 274
  • Мнения: 222
аз след малко тръгвам, така че ви казвам:
Приятен и слънчев уикенд!   bouquet

# 275
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Приятен уикенд, на който ще ходи някъде!

Някой може ли да ми каже къде мога да видя на живо ето тази количка:




Навсякъде ми казват, че няма проблем да ми я поръчат, ама как да купя нещо, което не съм го видяла, че и пипнала. Моделът е "Гардения" на "Chipolino".

# 276
  • София
  • Мнения: 5 743
Ади с баба ми си е все едно и също ...аритмия не знам си какво не знам си що ,ама тя е на 83 години все пак! Сега ми звънна моята приятелка днес я приемат в болница Flutter  и може би много скоро ще си има бебе,контракции няма ама има разкритие но не ми каза колко,чухме се по телефона за малко  Rolling Eyes Гита тук на пазара в Люлин в един магазин я имаше,гледах я преди няколко дни имаше само в синя и не знам дали беше само една newsm78

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте момичета.Включих се само да ви изпратя.Много ви се радвам като чета кой за къде ще заминава.Аз пък не съм мръднала от Пловдив,а милото утре пак ще работи и ще си стоя самичка.
Лек път на всички.

# 278
  • София
  • Мнения: 5 743
Аз умирам да отида някъде извън София иначе тук си седя по цял ден сама и ме наляга депресия както и в момента,като съм самичка откачам Confused

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Di83 и аз съм в абсолютно същото положение.
Пожелавам приятни почивни дни на пътуващите  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 380
Здравейте мами.
Енти потърси мнението и на друг специалист. И мен само ме плашат с разни неща.
Ей на след 1-седмично лежане и лекарства се оказа, че околоплодните ми води са намалели още повече. Аз вече се чудя, това дете от къде сила да се движи. И си намаляват водичките и докитата нищо не могат да направят. Трябва да лежа, обаче днес си преподписах новият договор и от понеделник съм държавен служител, но ми прекратиха болничният, защото не може да се водя едновременно в болнични и на работа. Луда работа. Казах на шефа, че ще си донеса едно походно легло и ще легна в стаята.  LaughingМи то така вече ми писна от простотии, че го ударих на майтап.
Е поне в понеделник ще си пишем та ще се скъсаме.
Весело прекарване на празниците на всички мами и техните коремчета.
Ей да ви се похваля. В АВТОБУСА МИ СТАНАХА. ВЕЧЕ СЪМ С ИСТИНСКИ БРЕМЕНЕН КОРЕМ.ЕГАТИ КЕФА. Laughing Laughing Laughing

# 281
  • Мнения: 3 595
Сладкишче пази се много!!! След подписването на договора можеш веднага пак да излезеш в болничен.

# 282
  • София
  • Мнения: 5 743
Да пази се а работата не е най-важната!
На мен преди няколко дни ми се наложи за много кратко разстояние да се кача в маршрутка понеже чаках такси минаха 5,6 заети и като видях маршрутката се метнах на нея! И казвам ви никой не ми стана а корема ми не е малък Simple Smile аз нямаше и да поискам да седна но не е там работата! Млади хора и само погледнат ме и главата на другата страна,ненормална работа!

# 283
  • Мнения: 1 380
Ivy така е обаче ги чакам тези олигофрени да ми преподпишат договора от януари месец. Сега е май месец. Те може би чакаха да родя на работното си място  и тогава. Лазарова от Токуда ми е обещала да ми продължи болничният от 15 май, ама до тогава как ще се тътря по тия автобуси не ми е ясно. Безумие, но това е действителността в БГ.
dimianki и аз само за това се възмущавам. Това са ми и притесненията за ходене на работа, не, че ми тежи, но това пътуване и бутаницата е кошмар

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 16:55 от sladkish4e

# 284
  • Мнения: 1 380
.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 16:55 от sladkish4e

Общи условия

Активация на акаунт