Някой може ли да ми обясни този парадокс в женската психика...

  • 3 282
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Бе, на тебе ти е смешно, ама ситуацията е трагична. Нещо цялата ми вродена и придобита интелигенстност не ми стигат да го осмисля това твърдение. За тия с по две гънки в мозъка въобще не смея и да си представя.

# 16
  • Мнения: 25 623
Бе, на тебе ти е смешно, ама ситуацията е трагична.
 

Трагична е, да. За нас, жените.
Не че няма мъже, които да ни разбират, но за лош късмет, те са обратни...  Crazy
Абе, то все едно да си учил цял живот Евклидовата геометрия и някой да седне да ти разяснява тази на Лобачевски. Същата работа е.
Същественото е невидимо за очите.  Wink  Peace

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Боже, какви неща вълнуват някои ooooh! Laughing
Ти за метафора чувал ли си? Литературен и поетичен похват, с две думи - не винаги това, което казваш, следва да се разбира буквално Laughing
Много аналитична мисъл имаш, за да достигнеш до "извода", който прочетох hahaha

Ами да. Грандиозни и основополагащи изводи си направил. Сигурно са плод на усилен труд.  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Мен много повече ме дразнят песни от рода на:
" Излъжи ме, че ме мразиш,
излъжи ме, забрави ме.
Прибери се при онази,
дето носи твойто име..."  Химн на пръдлите, които развалят чужди семейства, пък се и сърдат, че са на второ място!


Друга:
"Щом е щастлив защо му е любовница,
щом си добра защо му е любовница?
Щом до любов със друга се е стигнало,
значи с тебе нещо му е липсвало!"         - Гениален извод на метресата!

И още:
"Искам да ти кажа "Да! Да! Да!",
но жена ми е до мен сега.
Тази нощ не мога, разбери,
утре ми се обади!" -  без коментар!

Струва ми се доста по-тъпо да възпяваш разруха, отколкото разпалени страсти на влюбен мъж, който не иска да приеме за отговор "Не!" В песента на Слави има закачка, а не толеранс към насилниците!
Но, всеки с възгледите си!

# 19
  • Мнения: 686
Не се бъзикаи със Слави Naughty.Когато беше хит тази песен сигурно и ти си танцувала до припадък,пък сега химн на изнасилвачите,я моля newsm78.И тази песен не е писана лично от Слави,тои само я изпълнява и то много добре Peace.В много от песните му има еротичен подтекст,но също пее и много сериозни песни  bouquet.Не можеш да го смъкнеш на ниво изнасилвач,заради една песен #Cussing out.Тои направи много за Българския шоубизнес.Познават го в цял свят и едва ли го приемат,като несериозен изпълнител.
Слави е способен да вдигне на крака многохилядна публика Sunglasses.
Верно че темата за изнасилването е много сериозна,но не е виновен Слави и неговата песен Sad.
Изнасилвачите според мен са болни хора и не им пука особено кои какво пее и дали го подтиква към това ужасно деание.
И наистина по-гадно звучи когато,новоизлюпените чалга звездички пеят за любовните си завоевания.Имаше една песен за Митьо Пищова в която се пееше ......че си знаеш интереса,когато секса клати феса............За мен това е грозно.

# 20
  • Мнения: 656
Затова не се заслушвам много в текста на песните. Особено ако някоя ми хареса като музика... Така си бях харесала една песничка преди години и като реших да се напъна та да си я запея, смях се с глас на простотиите в текста.

(На Слави не съм фен, никога не съм била, но за всеки влак си има пътници)

# 21
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 848
Mи аз мразя въпросната песен, но обичам Слави.
Това, че човек е изпял една песен с цел да забавлява публиката си не го определя душевно.
Песента е писана от сценаристите, а не от Слави. И изобщо много малко от текстовете са негови - повечето са на Ивайло Вълчев и на Годжи.
То пък големият парадокс - Слави Трифонов и някаква си там определена песен. Мен като ми кажат Слави Трифонов последното нещо за което ще се сетя е тази песен...

# 22
  • Мнения: X
Ами песента е комерс - хич не го харесвах Слави и го отбягвах отдалече докато не разбрах че е правил всичко за парите.
А всъщност надали мисли тия неща.
Ма човекът предлага каквото се търси бе - чалга до дупка.

# 23
Нерде женската психика, нерде остойностяването на Слави като творец! Ама, то случайни неща и вкусове на тоя свят няма...

Общи условия

Активация на акаунт