Цветове за грим

  • 1 827
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Опушен грим в тъмно кафяво, светло кафяво и бледо розово и прозрачно розово червило, но не ярко, а по-към пепел от рози. Този грим би подхождал на жена със светла кожа. Ако си по-мургава трябват други по-агресивни цветове.

# 16
  • Мнения: 2 323
Чакаме снимки!  Peace Общо взето всички сме горе долу в един дух. amymommy - хареса ми последния линк. Професионално ли се занимаваш с грим?

Teya - предложенията са свежарски, но мисля, че подхождат на по лека и нежна рокля, фриволна и закачлива. Особено на 1 ред-много са симпатични и смели.
Относно стила - според мен е добре да се избира класически грим за сватба и бал. Поне аз така правя. Защото след 5-10 години като се гледаме на снимките да не изглеждаме демоде, въпреки че ясно е, че в някакъм момент линията съвсем се измества и колкото и да е класическо изгледжа малко ретро  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
На твое място бих заложила на черен опушен грим,перлено бели лъскави сенки под веждите и нежен блясък за устни.Сигурно знаеш,че когато очите са гримирани силно устните трябва да са по свежи и обратното. Flutter

# 18
  • Мнения: 1 282
На твое място бих заложила на черен опушен грим,перлено бели лъскави сенки под веждите и нежен блясък за устни.Сигурно знаеш,че когато очите са гримирани силно устните трябва да са по свежи и обратното. Flutter

Напълно подкрепям!!! newsm10

# 19
# 20
  • Мнения: 1 234
И аз мисля че опушен грим ще и подхожда на роклята ти Peace
Teya снимките са невероятни,влюбих се в това  bouquet   Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 027
На твое място бих заложила на черен опушен грим,перлено бели лъскави сенки под веждите и нежен блясък за устни.Сигурно знаеш,че когато очите са гримирани силно устните трябва да са по свежи и обратното. Flutter

Напълно подкрепям!!! newsm10

Да, предполагам, че това ще е най-подходящо, но направи пробен грим, за да не си разочарована в последния момент! Приятно изкарване на бала, да е незебравима нощ за теб.

# 22
  • Мнения: 3 782
straighty,това което искам да ти кажа е, че задължително трябва да си направиш пробен грим. Ти сама ще видиш какво ще ти хареса най-много. Всички предложения са направо страхотни,но задължително си направи по-различен грим и експериментирай докато имаш възможност. Че аз моя бал още го помня. грима го направих,купих си на Бонжур много  свежи сиви, блестящи сенки и сложих малко спирала. Дори не бях с ФДТ. Не смятам,че е най-дорбе точно на бал човек, да бъде неузнаваем.
Можеш да си сложиш очна линия, и да си играеш с отенъците на кафявото, опушения грим също е добър вариант. 
Желая ти добро и незабравимо прекарване. Hug

Общи условия

Активация на акаунт