Кой в какво вярва?

  • 1 620
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Вярвам, че всяко зло е за добро.Няма случайни неща в живота ни и дори когато не намираме обяснения, логика, справедливост дори в случващото се, то идва не просто така. Рано или късно, някога, разбираме защо, а може би и не. Това е без значение всъщност. Но убедена съм, че всяко едно събитие е чергата по която вървим напред.
Вярвам също и във вярата. Без нея сме загубени.
Но най-вярвам в силата на усмивката. В най-тъжните си моменти съм се усмихвала. Когато очите ми се превръщат в езера и аха да се затъркалят ония ми ти сълзи - се усмихвам / не че и не плача де, случва се  Laughing/. И ако щете вярвайте, но усещам почти физически прилив на енергия и сила. Опитайте, наистина е невероятно!

# 16
  • Мнения: 2 327
От доста време гледам темата и се чудя дали да пиша. Замислих се в какво вярвам...
Вярвам, че животът има смисъл. И го търся Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
И за да ви разведря и разсмея малко, сега се сещам един много смешен лаф от любимата ми постановка "Секс, наркотици и рок`н`рол". Та главният герой, който на младини го даваше много хипи и над материалното, в средна възраст вече бизнесмен непрекъснато си повтаряше - "Абе, ти си осигури лукса, насъщният сам ще дойде" Wink Wink Wink Та дали няма зрънце истина в тази вяра или newsm78 newsm78 да не пробвам Thinking

# 18
  • Мнения: 2 863
ми хората казват, че за опит пари не взимат.. та опитай, току виж проработило Mr. Green

# 19
  • Мнения: 515
 StopВярвам единственно и само на себе си.Знам ,че в този живот всичко се случва защото така трябва да се случи.Вярвам че всяко падане ме прави по силна и смела.Знам ,че за всичко в живота се плаща,че неможеш да причиняваш болка и да чакаш да си щастлив.имам 1 максима в живота си:"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си,достатъчно умен, за да спечели от тях и достатъчно силен, за да ги поправи.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Dodo   bouquet
Това са и моите мисли, написани по-хубаво, отколкото аз бих могла.

# 21
  • Мнения: X
От доста време гледам темата и се чудя дали да пиша. Замислих се в какво вярвам...
Вярвам, че животът има смисъл. И го търся Simple Smile
Стан аз смисъла мила си го намерих преди година и нам си колко.... и в него вярвам да - само дето целия останал свят се опитва да ми внуши че тоя смисъл не струва зора....
Ма аз без бой се не давам и ще им докажа ПЪК! Crossing Arms

Но откакто осъзнах че аз двама души не мога да стана а то толкова са нужни всъщност за смисъла на живота ми и за да е добре той и да не му липсва всяко най-дребно нещо..... откакто разбрах че аз сама с тия две ръце съм му недостатъчна, да - дори и намерил смисъла поне за настоящията момент... а този смисъл оказал се цел невъзможна и непостижима, нещо вярата и надеждата ми с бясна скорост се сриват.

а като се избавим от песимизма общо взето мнението на про77 ми е най-присърце  bouquet
извинявам се за черногледството

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 13:37 от Анонимен

# 22
  • София
  • Мнения: 17 283
Каи, недей така, всяка дупка е временна, ще видиш!
(егати оптимизма ме е завладял днес  Laughing )

# 23
Вярвам, че ни се случва винаги най-доброто.
Вярвам, че има справедливост.
Вярвам, че трябва да бъдем положително настроени, за да предизвикваме хубавото да дойде при нас.
Вярвам, че нещата от живота са сериозно оплетени - затова да правим каквото трябва, пък да става каквото ще.
Вярвам, че има твърде много неща, които не знаем.
Затова не си блъскайте главите, живейте си живота и правете само добро Simple Smile

# 24
  • Мнения: 624
 #Crazy ами аз като в нищо не вярвам............. newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 737
Преди да го има детето, вярвах във всичко, написано от Jaly.
Сега се старая, въпреки всичко, да не се поддам на отчаяние и да продължа просто да вярвам...

# 26
  • Мнения: 332
И аз съм била винаги оптимистка, но човек има моменти, когато леко се поддава на отчаянието. Има нужда и от такива дни според мен.

 Вървя,падам и пак ставам.........и така ве4е година и половина.Неискам повече да падам/детето ми не го заслужава/
Мога да кажа само:НЕВЯРВАМ В ЧУДЕСА,РАЗЧИТАМ НА ТЯХ

# 27
  • Мнения: 1 023
утре е по-хубаво от в4ера.
каквото и да се слу4ва, винаги единия път е по-добрия, не изглежда особено лесен, ма по добре да хванем него, инак след време отново сме на същия кръстопът.
всеки ден имам нещо хубаво. ако нямам, пак имам. и имам достатъ4но.
а като си изгубя вярата, пребоядисвам у дома - така се 4уствам всесилна и всемогъща - нищо* не е в състояние да дефектира идеалния цвят в идеалната ми къща на идеалната мен. Laughing
---------------
*звярко не се брои - той модерниза с фулмастери - развивам му твор4еско мислене и свобода  Laughing Mr. Green

# 28
  • Мнения: 451
падам и ставам и аз ,и се опитвам да вярвам,естественно само в себе си.но понякога умората от падането ме надвива и губя сили Cry  офффф,извинявам се и аз само се оплаквам.ще мине

# 29
  • Мнения: 424
аз вярвам на очите си, защото имам доста добро зрение  Wink
вярвам в законите - особено сега, когато съм бременна те са най-хубавото нещо Simple Smile
вярвам, че някой ден ще бъда добре  Thinking
вярвам в себе си , в собствените си сили и воля да направя абсолютно всичко , което си пожелая.
вярвам във възмездието.
НЕ вярвам в Господ.
вярвам в делата на хората, не в думите им.
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт