Каква професия НЕ бихте желали децата Ви да изберат?

  • 3 462
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
Всички изброени в анкетата професии са достойни за уважение. Не бих желала детето ми да работи нещо, от което ще се чувства зле. Най-много за хората съм научила от най-неприятните неща, които съм работила.
  newsm10

# 16
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не мисля, че е удачно да се бъркам в избора на детето си. Единственото, което бих направила е да го насоча ненатрапчиво, но ако видя , че има интерес в определена област.
Аз ни наи малко бих се замесвала в избора на професия на детето ми- написах НЕ БИХ ИСКАЛА, А НЕ НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ!
Има разлика.
Вили

# 17
  • Мнения: 684
Как го извъртяхте, че някоя професия е срамна?! Или пък, че ще влияете на избора на детето си?! Пита се коя професия не би ви допадала за отрочето.
От тук изброените не бих пожелала детето ми да работи (дългосрочно) като продавачка или шивачка. Също така не харесвам чалга (пардон - фолк Crazy ) и бих предпочела да не се изявява в тази сфера. И разбира се не искам да работи нещо опасно за здравето и живота й!!!

p.s. Не можах да се спра на една опция така че не гласувах. Ако авторката увеличи броя на опциите, може да гласувам по-късно.

p.p.s. Тя и самата авторка е пояснила пак...

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Сетих се - не бих искала сина ми  да е таксиметров шофьор  Sick

# 19
  • Мнения: 8 505
Не искам да има нищо общо с чалгата.Ненавиждам това...нещо.

# 20
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мили мами,
 целта на тази анкета не беше да  се отнесем с недостоинство към някоя от посочените професии или да  наптрапим личното си мнение на децата си,А именно ВИЕ като МАИКА коя от горепосочените професии не бихте искали детето ви да упражнява.
Например- моята маика е шивач=крояч, цял живот е била такава, но аз не искам детето ми да е  защото знам че  тази професия е недостатъчно оценена и доста трудоемка.Но ако моето дете иска да се занимава с това- няма да го спра.
Не бих искала да бъде полицаи, военен, пожарникар - поради простата причина че като маика много бих се притеснявала защото това са високо рискови професии.
Изморих се от гладене- отивам да почивам!То и гладач да си не е лесно  1ironing 1ironing 1ironing
Вили

# 21
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Как го извъртяхте, че някоя професия е срамна?! Или пък, че ще влияете на избора на детето си?! Пита се коя професия не би ви допадала за отрочето.
От тук изброените не бих пожелала детето ми да работи (дългосрочно) като продавачка или шивачка. Също така не харесвам чалга (пардон - фолк Crazy ) и бих предпочела да не се изявява в тази сфера. И разбира се не искам да работи нещо опасно за здравето и живота й!!!

p.s. Не можах да се спра на една опция така че не гласувах. Ако авторката увеличи броя на опциите, може да гласувам по-късно.

p.p.s. Тя и самата авторка е пояснила пак...

Благодаря ти за разбирането  Hug
Може да гласуваш с други и да изброиш.....
Вили

# 22
  • Мнения: 3 334
готвачка и продавачка Peace,но не ,че е срамно,но просто това на мен не ми допада.

# 23
  • Мнения: 2 631
her_76, сама си изброила повече от 3 професии и то за едно дете, а я си представи, как да гласувам, само с трите опции за двете си разнополови деца!? newsm78
А целите, според мен  се припокриват! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 567
Фолк певица  Stop

# 25
  • Мнения: 4 451
Не гласувах, защото мисля да оставя избора на професия на децата си. Не мисля, да ги насочвам аз или възпирам. Ще проличи кой какво го влече и му се отдава. Това какво желаем ние родителите, не е толкова важно, важно е да го искат децата, да ги влече дадена професия, да им е интересна.
Не бих желала да станат политици, защото политиката си е мръсна работа (не казвам срамна), но ако това е техния избор, мога само да ги подкрепя. Peace

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Искам да израстне здрав и да избере професия , която му е по сърце ...

# 27
  • Мнения: 487
Не бих искала да стане фолк певец, но не бих му попречила, ако той наистина го иска.

# 28
  • Мнения: 684
....Изморих се от гладене- отивам да почивам!То и гладач да си не е лесно  1ironing 1ironing 1ironing


Може би разбирането се дължи и на факта, че и аз сега съм подхванала да гладя Joy  hahaha Верно си е - не е особено леко и приятно и това занимание! 1ironing 

# 29
  • София
  • Мнения: 978
фолк певец - брррррррр Stop

Общи условия

Активация на акаунт