Откога минерална вода за бебета

  • 1 261
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз досега преварявах, след като вече е филтрирана през Брита-та Simple Smile
Скоро мисля да продължа, но без преваряване

# 16
  • Мнения: 1 467
Шишето приготвям с изворна вода, тук има специална за бебета.

Аз не бих дала преварена вода. Когато погледна повърхността след преваряване - всичко е бяло от варовика..

# 17
  • Мнения: 4 700
Минерална може да се дава от самото раждане. Преварява се 5 мин. Важно е да е бедна на натриум. Мисля че Девин с роzовия етикет е такава.

# 18
  • Мнения: 6 461
Минерална може да се дава от самото раждане. Преварява се 5 мин. Важно е да е бедна на натриум. Мисля че Девин с роzовия етикет е такава.
Девин с розовия етикет е изворна.Точно тя се дава Peace.
Минералната вода не се препоръчва за деца,както и да се преварява.

Аз предпочитам преди всичко да давам преварена на децата ми.

# 19
  • Мнения: 2 652
Когато решите да давате минерална вода или когато избирате вие какво да пиете, прочетете първо това:
http://bnap.org/?p=87

# 20
  • Мнения: 2 039
Давам Девин(розов етикет) от раждането му  Peace По едно време редувах с Торн Спринг,но по-гадна и гнусна вода не съм виждала,а като я затопляш,дъното на съда става снежно бяло  Sick

# 21
  • Мнения: 690
За бебета е подходяща  изворната вода .Например тази на  Девин с розовия етикет.
Минерална вода в никакъв случай. Naughty

Peace

# 22
  • Мнения: 120
до 1год само преварена .После започнахме с минерална, но  2-3мес .Но от 8 мес сме с кана Брита.Моят съвет е  да ползвате вода от кана Брита.

# 23
  • Мнения: 2 015
И аз съм давала минерална само инцидентно, когато е свършвала и нямам преварена.

# 24
  • Мнения: 184
девин с розов етикет от самото начало,без да я изварявам

# 25
  • Мнения: 1 167
A каните BRita могат ли да се ползват за бебета, къде може да се види инфо по този  въпрос и може ли от самото раждане да стане това?

# 26
  • Мнения: 291
питах трима различни доктора за водата и тримата казаха едно и също: водата на девин с розовия етикет може да се използва за приготвяне на храна, БЕЗ да се преварява; по принцип минерална и изворна вода НЕ се преварява

# 27
  • Мнения: 5 362
За бебета е подходяща  изворната вода .Например тази на  Девин с розовия етикет.
Peace
Минералната може да се дава но по-късно-след годинка и половина.

# 28
  • Мнения: 2 652
Преварена вода от чешмата - до към 8-9 месец (никога не се преварява 2 пъти)
Филтрирана вода - след 8-9 месец
Минерална вода - след 1 годинка, дори след 2 (никога не се преварява)

Ето подробно инфо по въпроса:
http://semeistvo.rozali.com/bebe/p138.html

# 29
  • Мнения: 689
За бебета е подходяща  изворната вода .Например тази на  Девин с розовия етикет
И то след годинката.

Общи условия

Активация на акаунт