Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 114
  • 491
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 178
Имате ли инфо за наличността на тривитаминол в София?  newsm71
Значи, ветеринарна аптека, в която винаги има тривитаминол /на цена 4.00 лв./, има на "Шипченски проход" (с/у басейн ЦСКА). Работи от 9 до 17.30, в събота, мисля, от 10 до 14.

 Hug  bouquet

# 181
  • Мнения: 140
здравейте на вси4ки мами и бъдещи такива
имам един малко глупав въпрос на който не му е тук мястото но все пак се надявам 4е ще ми помогнете
купих си 4ервена боя за коса а моята естествена е тъмно кистенява която след едно каносване е наполовина 4ерна та мисълта ми е дали някоя от вас има представа дали ще стана разноцветна защото моята коса е израснала да кажем с около 10 см а на доло е 4ерна и ако да какво бих могла да направя за да избегна това
за пояснеие боята е рубинено 4ервено
блаодаря предваритело и се надявам 4е не съм досадила с въпросите си

# 182
  • Мнения: X
Първо: Не очаквай да станеш червена от първия път, още повече, че си се къносвала и то черна.
Второ: Ще станеш разноцветна, а може би петниста. Възможно е на места въобще да не хване, а ако не са минали 4-6 месеца (въпреки че 10 см не прорастват за 2 мес.), косата може да "запуши/задими" от взаимодействие между къната и амоняка в боята.  Peace

# 183
  • Мнения: 182
Здравейте! За първи път ви чета и съм решила да пробвам маската за чудна коса Laughing Ама може ли някой да ми каже дали има проблем при боядисана коса. Сигурно е коментирано, но не мога да прочета всичко. Благодаря  bouquet

# 184
  • Мнения: X
Боята ще падне. Друг проблем няма Peace

# 185
  • Мнения: 278
Маската си я правя от 3седм.,но ефектът е на лице!!!! благодарско на Деси!!!!  newsm20
МНого съм щастлива! Party


Мацки не се двуомете а си я правете!!!!!!!!!!!!!!!! newsm26 newsm26 newsm26 newsm26 coolcool coolcool coolcool

# 186
  • DE
  • Мнения: 521
Здравейте! За първи път ви чета и съм решила да пробвам маската за чудна коса Laughing Ама може ли някой да ми каже дали има проблем при боядисана коса. Сигурно е коментирано, но не мога да прочета всичко. Благодаря  bouquet

Ужасно бързо пада пустата боя! Аз съм с тъмночервена, към лилава коса, която от маската за 2 седмици добива ''чудесен'' ръждив цвят. Обаче не е дразнещо гадно, пък и маската наистина си заслужава, честно казано  Peace

# 187
  • Мнения: 182
Жалко за боята наистина, но пък....ще ходим с безцветни, но буйни гриви... Confused
Но все пак може да се употребява боя, нали newsm78

# 188
  • DE
  • Мнения: 521
Жалко за боята наистина, но пък....ще ходим с безцветни, но буйни гриви... Confused
Но все пак може да се употребява боя, нали newsm78

Може, разбира се, просто се разтваря от мазните съставки в комбинация с алкохол и се отмива заедно с маската.

# 189
А може да пробвате без жълтък. По-скоро от жълтъка пада боята.

# 190
  • DE
  • Мнения: 521
Аз слагам жълтък веднъж на 3 пъти, пак пада сериозно.

# 191
  • Мнения: 6 713

Значи, ветеринарна аптека, в която винаги има тривитаминол /на цена 4.00 лв./, има на "Шипченски проход" (с/у басейн ЦСКА). Работи от 9 до 17.30, в събота, мисля, от 10 до 14.

Има ли ветеринарна аптека в центъра, в която да се продава тривитаминол?  newsm78

# 192
  • София
  • Мнения: 6
Може да попиташ в някой ветеринарен кабинет. Би трябвало и там да продават.

# 193
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тинка Peace, прелест!!Косата ти е чудо,а  кичурите придават  нестандартен шик-много е красиво!

Благодаря ти! Тя беше разкошна, преди 7г. някъде, но уви, стана на половина по рядка, изправи се (а беше на едри масури) и стана мазна ( а беше суха). Много ми е жал за старата ми коса и се чудя дали някога ще си я върна.
А кое ти беше изтощило толкова косата че да стане на половина?Тя моята овеки веков си е била и ще си остане тънка и фърчаща,та се чудех newsm78

Ами не беше от изтощение, не знам каква е причината все си мисля, че може да е било на хормонална основа. Нямаше видима причина.

# 194
  • Мнения: 338
Здравейте! Аз сум от скоро тук и имам един въпрос: Някой ползвал ли е МЕГАДЕРМ и какъв е резултата?

Общи условия

Активация на акаунт