Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 77 998
  • 491
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Мама Мери, чакаме снимки с нетърпение! Как е косата ти след онова химическо изправяне? Hug

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
запис

# 32
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мама Мери, чакаме снимки с нетърпение! Как е косата ти след онова химическо изправяне? Hug
Мойта коса е куча марка Twisted Evil, нищо й няма Mr. Green! Утре пак ще правя трайно изправяне и в събота или неделя ще снимам, че фотото ми по погрешка отпътува за София и сега чакам да ми го донесат Whistling.

# 33
От тази седмица започвам едномесечната почивка (и на мен ще ми липсва бъркането и мацотенето), но много се кефя когато се вчесвам и паднат един, най-много два косъма. Буквално.  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 394
Запис и от мен, много се кефя на малката ми има пораснали нови косъмчета и за три месеца са вече 3 см. а и и се удължи косата!
А моята не цъфти, не капи и май е пораснала но не е чак много, сега е време за един месец почивка!
 

# 35
  • Мнения: 167
Хайде и аз в отбора!Правих си вече маската с Мегадерм- два пъти я мих за един ден,че голяма смрад,голямо чудо ooooh!Сега чакам да ми донесат мас и започвам с маската на Деси.Моята е достатъчно гъста,но искам да е дълга,дългааааааааа Simple Smile
Kloie,какъв е тоя активатор за къдрици?

# 36
  • Мнения: 811
Аз преди около 1 година,си взех някакво масло,но пише:"Индийско масло за коса"("Тричуп ойл")..

Откъде я купуваш?На какво мирише?Аромата кофти ли е?
залях те с въпроси  Blush

# 37
Аз преди около 1 година,си взех някакво масло,но пише:"Индийско масло за коса"("Тричуп ойл")..

Откъде я купуваш?На какво мирише?Аромата кофти ли е?
залях те с въпроси  Blush


Аз съм от Плевен..от една аптека го взех..Аромата не е зле..нещо като лавандулово масло..не е неприятен..но си е силничък като всяко едно етерично масло.. Simple Smile

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хайде и аз в отбора!Правих си вече маската с Мегадерм- два пъти я мих за един ден,че голяма смрад,голямо чудо ooooh!Сега чакам да ми донесат мас и започвам с маската на Деси.Моята е достатъчно гъста,но искам да е дълга,дългааааааааа Simple Smile
Kloie,какъв е тоя активатор за къдрици?
За дифузера ли питаш??Това е сешуар със специална приставка за сушене. Grinning
Момичета аз пак да питам...като малоумните и аз newsm78 EmbarassedНа няколко пъти срещах във вашите постинги за кристали на Биофарма.Спуках се да ги търся в бургаските аптеки ама ми казаха ,че не са чували за такива.Предлагат ми на Биодерма.Кажете ми само има ли такива На Биофарма или да си купя на Биодерма??? newsm78Сега използвам кристали на Кристиан оф Рома,ама са ми на привършване та да знам какво да си купя. Sunglasses Wink

# 39
  • Мнения: X
Ще ги снимам довечера и ще ти ги пратя, за по - сигурно Peace

# 40
  • Мнения: 14 486
kloie, не в аптеките. в козметичен магазин. няма начин да ги нямат  Peace

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
kloie, не в аптеките. в козметичен магазин. няма начин да ги нямат  Peace
ок,и там ще търся Биофарма!! Laughing

# 42
  • Мнения: 811
Jeninka,благодаря,ще потърся.Аз обичам аромата на лавандула

# 43
  • Мнения: 2 673
Момичета да питам за дифузера.
Аз имам РОВЕНТА с дифузер. Но нещо не се получават къдрици. По-точно...правя следното. След измиване слагам пяна на ВЕЛА за обем и набутвам кичура в дифузера от върха към корена и суша, преди пяната слагам и защитен спрей срещу високата температура на сешоара Mr. Green\ама го обясних\ Mr. Greenи след "накъдряне" пръскам специален лак...ДА ама НЕ!!! Точно след половин час и ....ПЛьоК!! всичко щръква и нЕма вече къдраво Cry CryКажете що да сторя??? може би пяна със силна фиксация, професионална ли, ква ли???

# 44
  • Мнения: X
Cry CryКажете що да сторя??? може би пяна със силна фиксация, професионална ли, ква ли???
Има коси на които не става и не става- при мен е аналогичен случай с изправянето, след максимум 20 мин отново съм къдрава #Cussing out
Някой да сподели опит Praynig

Общи условия

Активация на акаунт