Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 77 997
  • 491
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Отворих линка на темичката още в начален стадий №1 ,На постингите на Деси в подписа и това ли е тя? newsm78
Не, не е - някаква друга дама е - манекенка. Деси беше пускала снимки от телефона си преди време - има дълга, хубава коса с не много дебел косъм Peace

# 121
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ей тази Деси...що тъй изчезна и не остави никаква следа...любопитство ме изгаря... Grinning Grinning  Peace

# 122
  • Мнения: X
ей тази Деси...що тъй изчезна и не остави никаква следа...любопитство ме изгаря... Grinning Grinning  Peace
Не се притеснявай - на Ванчето косата е също толкова хубава, че и отгоре Peace

# 123
  • Варна
  • Мнения: 3 415
на Ванчето косата е върха, но не е там въпроса Whistling

# 124
  • Мнения: 437
Много се забвлявам с тези, които искрено вярват в някаква ужасна конспирация в историята с тази маска Simple Smile
И това, че Деси изчезна яко дим, не пише, пък и снимки не публикува е най-железното доказателство за фалшивата история Simple Smile
Това, че маса жени се хвалят с невиждан растеж и здрава коса, изобщо не вАжи! Simple Smile

Уважаеми скептиици, какво очаквате - да споделм някой неочакван страничен ефект, да запонат да ни никнат косми от незнайни места, или да започнем да блеем дружно? Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 673
За два месеца аз също имам промяна в косата, ..ще пусна снимки довечера или утре, за да разубедя скептиците... Peaceче всичко е мижи, да те лажем JoyЗа радост, маската е супер, който не вярва - да не я прави Whistling
даже ..ей сега ще се наклепам, че скоро не съм я правила...

Мадам Гоца,мойта много се изсушаваше от маската, ..брей викам си ...Шо сТавА ooooh! Mr. GreenИ като спрях да слагам жълтък нещата си дойдоха на мястото. Вече не ми е суха. Peace

# 126
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте на всички. ......и да ви кажа че след като си изсуших косата, кичурите ми изсветляха още повече.
Моля ви кажете ми с тези съставки за моята коса дали е добре (аз сега си я усещам косата супер) и при някоя от вас ставало ли е така с кичурите?
Благодаря ви предварително  Simple Smile

Аз също съм с кичури (но косата ми по принцип е черна), не съм забелязала нещо такова. С какво я просветляваш? Може би от това зависи? newsm78
Момичета, имам сходен проблем. Не съм на кичури, а изцяло съм боядисана и след второто мазане с маската боята ми на места изсветля. Общо взето такъв ефект си бях докарала лятото, след 2 седмици около (и във) минералния басейн...
Всъщност аз на втория път сложих газ (преди това нямах) и все си мисля, че може би е от нея... Просто тук таме стана като на кичури.
Дайте съвет, моля.  Praynig

По принцип боята пада от маската. Не знам коя от съставките действа така, но можеш да импровизираш и да си направиш опит, като махаш някой от съставките без основната разбира се (Тривитаминола)

# 127
  • Мнения: 2 673
Tinka79 , умирам си от любопитство  Embarassed\дано не е признак наистина на лошо възпитание..\каква ти е косата...казваш тъмна, но пък на кичури..пУсни снимки ПлИйзЗЗзз Praynig

# 128
  • Мнения: 920
Мадам Гоца,мойта много се изсушаваше от маската, ..брей викам си ...Шо сТавА ooooh! Mr. GreenИ като спрях да слагам жълтък нещата си дойдоха на мястото. Вече не ми е суха. Peace

Мерси. А лесно ли се измива? Защото казват, че жълтъкът бил за да се измива добре.

# 129
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  bouquet  bouquet  bouquet
И аз ползвам маската на Деси -  2 пъти седмично - във вариант:
- 2 с.л. - Тривитаминол
- 1 с.л. - мед
- 1 с.л. - ракия /домашна, силна/
- 1 с.л. - кисело мляко с по-висока масленост
 -1 жълтък

Така ми я изрецитира ветеринарят. Газ, мас, оцет не слагам.

След престояването от 3 часа /нервите ме хващат 4 или цяла нощ/, я изплаквам с вода и още докато е влажна я намазвам със следната смес за 10-15 мин:
 - 1 с.л. шампоан "Тео Бебе"
 - 1 с.л. мед
 - 1 с.л. ракия
ТОВА Е СМЕС ЗА МНОГО МАЗНА КОСА!!!
Написа ми я дама от форума.Съжалявам, че не й помня името, но искрено й благодаря!!! За пръв път в живота си не я мия през ден или всеки ден.

Накрая се изплаквам с хладка вода- 1л, в която е поставена 1 ч.л ябълков оцет.


П.П. - Сега като се замисля  ooooh!не ми е много приятен мирисът - дали не е от комбинацията мляко+жълтък, както по-горе се писа??? newsm78 newsm78 newsm78

# 130
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Уважаеми скептиици, какво очаквате - да споделм някой неочакван страничен ефект, да запонат да ни никнат косми от незнайни места, или да започнем да блеем дружно? Simple Smile
Дори да има плацебо ефект, важен е крайният резултат!!!
Вит. А+Д сме консумирали доста per os - особено ние, зимните бебета против рахит. Май не блеем, или поне не е видно.
Вит Е го има в почти всички кремове, маски ....най-силният антиоксидант
Концентрацията на горните е засилена, но тъй като при нас не е за вътрешна или мускулна употреба, няма опасност да ни поникни козя брада.

# 131
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Tinka79 , умирам си от любопитство  Embarassed\дано не е признак наистина на лошо възпитание..\каква ти е косата...казваш тъмна, но пък на кичури..пУсни снимки ПлИйзЗЗзз Praynig

Ето виж: http://images14.snimka.bg/002358711-big.jpg

# 132
  • На небето
  • Мнения: 5 530
  След престояването от 3 часа /нервите ме хващат 4 или цяла нощ/, я изплаквам с вода и още докато е влажна я намазвам със следната смес за 10-15 мин:
 - 1 с.л. шампоан "Тео Бебе"
 - 1 с.л. мед
 - 1 с.л. ракия
ТОВА Е СМЕС ЗА МНОГО МАЗНА КОСА!!!
Написа ми я дама от форума.Съжалявам, че не й помня името, но искрено й благодаря!!! За пръв път в живота си не я мия през ден или всеки ден.

Накрая се изплаквам с хладка вода- 1л, в която е поставена 1 ч.л ябълков оцет.


Това ще го пробвам, благодаря! Че и на мен ми се налага да я мия през ден.  Close Cry

# 133
  • Мнения: 920
Това ще го пробвам, благодаря! Че и на мен ми се налага да я мия през ден.  Close Cry[/color]

Тинке, каква точно маска слагаш? Не съм вярвала, че ще го кажа, но много ми се изсуши косата от маската. 

# 134
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това ще го пробвам, благодаря! Че и на мен ми се налага да я мия през ден.  Close Cry[/color]

Тинке, каква точно маска слагаш? Не съм вярвала, че ще го кажа, но много ми се изсуши косата от маската. 

Моята коса от няколко години е с доста мазни морени и сухи краища. От маската не се повлия, може би се омазнава повече даже май.
Ползвам следните съставки:
Хидро АДЗЕ (на водна основа, заради мазната коса, за суха само АДЗЕ, може да опиташ, защото е на мазна основа) бадемово масло, рициново масло, пшеничено масло, стимулант на Икаров, газ, ракия, мас, зехтин, долу горе това понякога слагам и Мегадер и Екзематин Ц.
За да се омазнява ползвай предимно мазните съставки и АДЗЕ (което е мазно). Или след баня слагай малко зехтин в краищата на косата, за да не стои мазно можеш да го омешиш с малко вода.

Общи условия

Активация на акаунт