Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 002
  • 491
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
аз се правих със солена вода. предполагам че наистина става на вълни но моята е още сравнително къса за да се оформят хубаво.
Ефект  Naughty  Пръсках се , но само от едната страна - резултат - еднакво къдраво навсякъде, с тази разлика, че от солта косата е по - суха и леко сплъстена (Уриел, аз сложих 1/2 ч.л сол на 125-150 мл вода, затова по - леко съм се сплъстила  Wink ). Ако си харесвате косата след плаж, можете да опитате, при мен никакъв положителен ефект  Tired

# 151
  • Мнения: X
Ето най - накрая снимка в близък план и от мен:
Клик
Качеството отново не е на ниво,но се вижда блясъкът  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 20:00 от Анонимен

# 152
  • Мнения: 178
Ето най - накрая снимка в близък план и от мен:
Клик
Качеството отново не е на ниво,но се вижда блясъка  Rolling Eyes

 Heart Eyes  smile3501

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
zizi top   Peace

# 154
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Моята коса от няколко години е с доста мазни морени и сухи краища. От маската не се повлия, може би се омазнава повече даже май.
Ползвам следните съставки:
Хидро АДЗЕ (на водна основа, заради мазната коса, за суха само АДЗЕ, може да опиташ, защото е на мазна основа) бадемово масло, рициново масло, пшеничено масло, стимулант на Икаров, газ, ракия, мас, зехтин, долу горе това понякога слагам и Мегадер и Екзематин Ц.
За да се омазнява ползвай предимно мазните съставки и АДЗЕ (което е мазно). Или след баня слагай малко зехтин в краищата на косата, за да не стои мазно можеш да го омешиш с малко вода.


Благодаря ти. Ползвам почти същото + 2 жълтъка. И проблемът с косата е същият -  мазни корени, сухи връхчета. Мисля, че стана от боите - те изсушават.


Аз не я боядисвам и има същия ефект. Боите по принцип действат изсушаващо.

Тинка СТРАХОТНА КОСА!!!!

Благодаря! Но скоро ще трябва да я постригвам, а така не ми се иска, но има нужда.   Cry Cry Cry

# 155
Момичета,търсих нещо за солената вода в нета и навсякъде пише да,че е вредна за косата.Пише примерно да се избягват сушенето,къдренето,боядисването И КОНТАКТА СЪС СОЛЕНА ВОДА.Тъкмо се бях надъхала да пробвам и се наплаших Cry

# 156
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета,търсих нещо за солената вода в нета и навсякъде пише да,че е вредна за косата.Пише примерно да се избягват сушенето,къдренето,боядисването И КОНТАКТА СЪС СОЛЕНА ВОДА.Тъкмо се бях надъхала да пробвам и се наплаших Cry
Това е много относително. Около мен всички се оплакват от косата си, когато са на море, а моята там става най-хубава, чак не ми се иска да я мия после.

# 157
  • Мнения: 1 236
Абе да ви кажа това за солената вода...май не е много добре след вси4ките грижи които полагаме накрая да се "окипазим" с тая сол...тя страшно изсушава,няма място на главата поне според мен,де Rolling EyesИма си специално стилизанти за тая работа,косата може и да се къдри от солта ,ама блясък...тц NaughtyАз сега съм си взела един активатор за къдрици на Home Institut и съм доволна.Косата не става на кле4ки като с пяната,къдри4ките са по-меки и с по-естествен вид.Между другото днес пак полу4их комплимент за коси4ката си,въпреки 4е постоянно е прибрана,така 4е дерзайте с маската  bouquet

# 158
  • Мнения: 1 798
Тинка Peace, прелест!!Косата ти е чудо,а  кичурите придават  нестандартен шик-много е красиво!

# 159
  • Мнения: X
Абе да ви кажа това за солената вода...май не е много добре след вси4ките грижи които полагаме накрая да се "окипазим" с тая сол...
Чухме, пробвахме, аз отхвърлих като вариант - от едно напръскване със солена вода не се изтощава косата, а занапред просто не ми допада като ефект, и от морето като изляза заприличвам на младия Майкъл Джексън Tired Hug

# 160
  • Мнения: 14 486
zizi - страхотни къдри - верно ли че от маската станаха? моята що не се поначупи малко Sad

# 161
  • Мнения: X
zizi - страхотни къдри - верно ли че от маската станаха? моята що не се поначупи малко Sad
Уриел, благодаря ти! Hug Да, от маската са - мога да ти пусна снимка от преди  да видиш колко ми беше права. На снимки от времето, когато съм била 1-2 годишна имам сладурски черни букли, после косата ми се изправи и стана тъмно руса, после леко се начупи и така до момента, в който започнах маската...  Crazy Освен накъдрянето всички ме питат и дали не съм се боядисвала - по тъмна била станала.

# 162
  • Мнения: 351
Страхотни коси имате!!!! А моята от чуплива направо се изправи, не знам защо така.

# 163
  • Мнения: 14 486
zizi аз ти помня една снимка дето пусна с права тъмна коса. а сега страхотни къдри Heart Eyes

# 164
и аз бих пуснала една снимка ама незнам как става... Laughing Иначе аз не съм ползвала тривитаминол.. смисал правя си една маска ама всеки път прибавям към нея още нещо и още нещо.. и за сега съм доволна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт