Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 065
  • 491
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 425
Елинче,аз моето го купих(поръчах) във ветеринарен кабинет 5,50лв,тъй като наблизо нямах удобна ветеринарна аптека  Peace

# 226
  • Мнения: 78
Мерси..ще огледам за ветеринарен кабинет наоколо Simple Smile  и все пак....някой,ако се сети за тази ветеринарна аптека(къде точно е),ще съм благодарна да каже. Simple Smile иначе утре ще бродя,търсейки  Crazy
Аз досега винаги от Бургас си го взимах,нооо сега нямам възможност и трябва да го търся тук... че не мога без него.. Heart Eyes

# 227
Да побутна малко хубавата темичка.. Laughing

И да попитам:правя маската от 2 месеца,та може ли да я правя 6 месеца без прекъсване(както Деси) или трябва 3 месеца и 1 почивка?
Малко се колебая..страх ме е да не си пренаситя косата..но като знам че авторката не е имала проблеми,даже напротив,а нейната коса също е била слаба..си мисля да го карам на 6 месеца и 1 почивка.

# 228
  • Мнения: 603
Здравейте аз правя маската от 6 месеца почти с 2 месеца почевка..следя темата от мн време,но така и не се бях регистрирала.. Много съм доволна-косата ми има блясък,не капе,расте..чуствам я по-плътна и мека..само единственото лошо е цъфтящите краища до 1,5месец и веднага се виждат,  въпреки че всичко-намалила съм до минимум използването на преса за изправяне/ защото косата ми е чуплива/ ,не използвам сешоар,рядко пяни,лакове.. какво да ползвам за тях? може ли съвет от някой,който е на същото положение или и минал през това! Благодаря предварително  Crossing Arms

# 229
  • Мнения: X
При измиване задължително слагай балсам на краищата, а след това - кристали - и на мен ми цъфтеше на 6-8 седмици, но ето - не съм се подстригвала от 5 месеца и още нямам цъфтеж Peace

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 08:59 от Анонимен

# 230
  • Мнения: X
Да побутна малко хубавата темичка.. Laughing

И да попитам:правя маската от 2 месеца,та може ли да я правя 6 месеца без прекъсване(както Деси) или трябва 3 месеца и 1 почивка?
Малко се колебая..страх ме е да не си пренаситя косата..но като знам че авторката не е имала проблеми,даже напротив,а нейната коса също е била слаба..си мисля да го карам на 6 месеца и 1 почивка.
Jeninka, по думите ти личи, че си решила какво да правиш и искаш потвърждение. Аз не мога да се съглася. Правих 2 месеца и 2 месеца почивка. Тинчето май беше правила по - дълго и започна да й пада косата. Всичко си е на твоя отговорност, но гледай вместо да изпишеш вежди, да не избодеш очи. Peace

# 231
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
При измиване задължително слагай балсам на краищата, а след това - кристали - и на мен ми цъфтеше на 6-8 седмици, но ето - не съм се подстригвала от 5 месеца и още нямам цъфтеж Peace

какво са кристали?

и моля за съвет - къде да намеря ТРИВИТАМИНОЛ в МЛАДОСТИТЕ? че съм с две деца и ми е адски трудно в центъра да ходя
мерси!

# 232
  • Мнения: 2 829
здравейте ,момичета!!!въпросче от мен и съвет------взех си второ шише от овчото ,,,започнах да правя пак маската,,,обаче --пада ми коса момичета,защо така newsm78 newsm78
с първото шише нямах такъв проблем----направих почивка след него около 1месец,,,нормално ли е да пада косата сега ?

# 233
  • Мнения: X
Кристалите са силиконов продукт (по - качествените и скъпи са с протеини от коприна), който улеснява разресването, прави косата жива и бляскава. Нанасят се след измиване върху влажна или суха коса - 1-2 капки - само в краищата. Моите са на Биофарма и изглеждат така
Кликни за увеличение
струват около 4-5 лв за 30 мл и на мен ми стигат за около година (много съм икономична  Wink)

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 22:26 от Анонимен

# 234
  • Мнения: X
с първото шише нямах такъв проблем----направих почивка след него около 1месец,,,нормално ли е да пада косата сега ?
Възможно е да е от тривитаминола, но може да е и просто сезонен косопад (сега му е времето  Wink ). Възможно е и да е от изтощаване на организма, но търси вътрешните причини 3 месеца назад ( силен стрес, хиповитаминоза, натравяне, ....) Peace

# 235
  • Мнения: 2 829
ааааааа,ясно,,,може и сезонен косопад да е,,, Peace newsm78 newsm78за др.неща не се сещам,,,

# 236
  • Мнения: 603
Zizi Top много благодаря за съвета..ще те послушам!   bouquet  bouquet  bouquet

# 237
Здравейте мацки!От сума ти време ви чета и вече не издържах - най-накрая се регистрирах Grinning Използвам вече второ шише от овчата твар,но последния път сложих няколко стръка магданоз-с пасасора става направо на каша.Бях чела някъде за него и ефекта му в/у косаса.Тъй де прибавих го към оригиналната рецепта и резултата беше  Peace

# 238
Моля ви някой да  ми отговори, ако знае и има такъв виалитон за съхранение при 8-15 градуса, къде го държи Rolling Eyes

# 239
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Кристалите са силиконов продукт (по - качествените и скъпи са с протеини от коприна), който улеснява разресването, прави косата жива и бляскава. Нанасят се след измиване върху влажна или суха коса - 1-2 капки - само в краищата. Моите са на Биофарма и изглеждат така
Кликни за увеличение
струват около 4-5 лв за 30 мл и на мен ми стигат за около година (много съм икономична  Wink)

благодаря ако кажеш и от къде си го взела - цена няма да имаш

Общи условия

Активация на акаунт