Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 77 684
  • 491
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 461
Запалих се и аз по тази маска Wink
Ще си я направя  LaughingСамо да си набавя продуктите Laughing
Ще следя и вашите резултати с интерес Laughing Laughing Laughing
Ами то само Тривитаминола трябва да си набавиш...всичко друго е из хладилника Mr. Green
Аз го купих за 4,40 лв. Money

# 301
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Цитат
Аз го купих за 4,40 лв
лелее в Люлин - Силвър центъра е вече 10 лв  ooooh! ..Надушиха бързо къде е печалбата..и оня ми ти ветеринар веднага ме пита за маска за коса ли ще го ползвам и като взе да ми дава едни съвети..как се нанася, кво, що, сякаш бях отишла в козетичен салон  Laughing големи експерти по маската са станали  Laughing

# 302
  • Мнения: 2 829
Цитат
Аз го купих за 4,40 лв
лелее в Люлин - Силвър центъра е вече 10 лв  ooooh! ..Надушиха бързо къде е печалбата..и оня ми ти ветеринар веднага ме пита за маска за коса ли ще го ползвам и като взе да ми дава едни съвети..как се нанася, кво, що, сякаш бях отишла в козетичен салон  Laughing големи експерти по маската са станали  Laughing

ама там е от няколко месеца 10лв,

# 303
  • Мнения: 6 461
Цитат
Аз го купих за 4,40 лв
лелее в Люлин - Силвър центъра е вече 10 лв  ooooh! ..Надушиха бързо къде е печалбата..и оня ми ти ветеринар веднага ме пита за маска за коса ли ще го ползвам и като взе да ми дава едни съвети..как се нанася, кво, що, сякаш бях отишла в козетичен салон  Laughing големи експерти по маската са станали  Laughing

ама там е от няколко месеца 10лв,

Дори съм го взела и по евтино...да знеаете Flutter
На друга аптека беше 4,50лав Laughing Mr. Green

# 304
  • Мнения: 338
Дими, кажи откъде го купуваш за тези пари. Аз в дълбоката провинция го намерих за 6лв.

# 305
  • Мнения: 3 830
I az da se vkliucha...  Wink
V momenta sym s maskata, po originalnata i recepta, na glavata. Kosata mi e dylga do dupeto, no ima nujda ot podhranvane.
Sled kato q otmiq shte pisha pyrvi vpechatlenia.
  Praynig

# 306
  • Мнения: 3 830
Ето ме да споделя първи впечатления  Simple Smile

Трудно отмих мазнотията от главата си, с два жълтъка и три пъти шампоан. Върховете на косата ми бяха сухи, а след маската вече не са сухи (колкото и кристали или балсами да съм слагала, краищата на косата ми все си стояха сухи); косата ми има доста блясък без да съм слагала от розовия балсам на Elseve; изглежда по-здрава и на вид и на пипане. Много съм доволна от резултата.  Party  Party
Не съм отмила добре отдолу на тила и ми е малко мазничка, но пак ще се мацам днес и пак ще мия. 

Между другото купих 3 шишенца Тривитаминол от една ветеринарна аптека в Пазарджик за 4.00 лв. едното. Майка ми и тя иска да пробва Simple Smile
Тази маска е вълшебна!

# 307
  • Мнения: X
Хайде по желание да пуснете снимки, че да не посочвам Crossing Arms  Mr. Green
Аз след 2 дневно мъчене успях да си изправя косата и с радост установих, че си я искам къдрава. Да живей тривитаминола. Хип-хип...

# 308
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз съм от лудите с маската на главата  Mr. Green

Преди време бях писала тук, че имам рани по главата и ужасно мазен скалп.
И понеже пробвах какво ли не вече, а и милите дерматолози не помогнаха реших да спретна маска - тривитаминол, лимон, жълтък, бадемово масло, хининова вода, розова вода и гас.
Имам прекрасна коса  Laughing Laughing Рани нямам , регулира се и омазняването на скалпа. Преди си миех косата през ден, а сега издържам по 3-4 дни Wink
Днес за разнооразие турих и малко масло от грозде.

Маската ще я пробвам и на още един човек с рани по главата.Ще споделя резултата.

# 309
  • Мнения: 3 830
Бих показала снимки още днес, но няма как да се снимам. Утре ще ме снима фотографката ми и веднага щом получа снимките ще кача  Wink

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 15:39 от Estellia

# 310
  • Мнения: 6 461
Дими, кажи откъде го купуваш за тези пари. Аз в дълбоката провинция го намерих за 6лв.
Ами да ти кажа в Бургас съм проверила в две ветеринарни аптеки.
В едната на 4,50лв. а в другата на 4,40 лв.

Предполагам,че и по другите аптеки в града ще е някъде толкова.... Peace

# 311
  • Мнения: 6 461
А да ви кажа какво си мисля аз.... Thinking
От Тривитаминола косата се накъдря ....мъжО започна да ме подиграва ,че в това отношение съм заприличала на леля му Mr. Green(къдравата коса)

# 312
  • Мнения: 351
А да ви кажа какво си мисля аз.... Thinking
От Тривитаминола косата се накъдря ....мъжО започна да ме подиграва ,че в това отношение съм заприличала на леля му Mr. Green(къдравата коса)

Май само аз съм изключение - от чуплива косата ми с маската се изправя и не ми стои добре

# 313
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз не и правя нищо на моята коса и си е страхотна не цъфти,нормална е ,но пък си я мия всеки ден.
Преди време и слагах индийска къна тя и се отразяваше доста добре ,но сега не ми се занимава и затова спрях.Дано и занапред си остане такава. Flutter

# 314
  • Мнения: X
Който както си знае.  Peace Всички тук искаме да се грижим за косите си, коментираме как  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт