Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 77 995
  • 491
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 478
Като чета още повече се запалих по тази маска Laughing
Но тия дни нямам време да си купя витамините Sad

# 316
  • Мнения: 6 461
Като чета още повече се запалих по тази маска Laughing
Но тия дни нямам време да си купя витамините Sad
Хубаво ще е да намериш време особено ако имаш проблеми с косата.
Аз например имах обилен косопад....сега долу горе започна да спира ... Peace
Определено съм доволна от Тривитаминола.
Правя маската два или три пъти в седмицата.

# 317
  • Мнения: 4 770
Много ме надъхвате, да ви кажа! Flutter Аз съм изчела първите 5-6 теми целите и сега чета пак. Бях забравила колко се бях зарибила. Много искам да пробвам, но незнам коя съставка ще ми понесе и коя не виждам, че има много модификации. Cry Кое смятате да сложа и кое не за дълга, къдрава, средно гъста коса с мазни корени, а краищата само на горния етаж от косата са ми сухи. Мия я на 2-3 дни. Ще съм ви благодарна да ме посъветвате какво да сложа в този случай и как да процедирам.  smile3525

# 318
  • Мнения: 478
Като чета още повече се запалих по тази маска Laughing
Но тия дни нямам време да си купя витамините Sad
Хубаво ще е да намериш време особено ако имаш проблеми с косата.
Аз например имах обилен косопад....сега долу горе започна да спира ... Peace
Определено съм доволна от Тривитаминола.
Правя маската два или три пъти в седмицата.

И моята коса започна много да пада Cry
Ти как точно я приготвяш smile3525

# 319
  • Мнения: 6 461
Но тия дни нямам време да си купя витамините Sad
Хубаво ще е да намериш време особено ако имаш проблеми с косата.
Аз например имах обилен косопад....сега долу горе започна да спира ... Peace
Определено съм доволна от Тривитаминола.
Правя маската два или три пъти в седмицата.

[/quote]И моята коса започна много да пада Cry
Ти как точно я приготвяш smile3525
[/quote]
1/2 с.л. Тривитаминол
1 жълтък
1 /2 с.л. кисело мляко
1кафена лъжичка ракия.
По някога не слагам всичките продукти....някога нямам мляко  или жълтък.
Важното е Тривитаминола да е на лице. Simple Smile
А известно време вземах витамин В комплекс и рибено масло ....паралелно с маската.

Ще си поръчвам едни хапчета ...ще ги пия и едновременно с това продължавам маската.

Ревалид,
СЪСТАВ:                                                                                             
 100 мг метионин, 50 мг цистеин, 50 мг калциев пантотенат, 50 мг екстракт от просо, 50 мг екстракт от пшеничен зародиш, 50 мг медицинска мая, 2 мг желязо, 2 мг цинк и 0,5 мг мед.
ПОКАЗАНИЯ:                                                                                           
Нарушения в растежа на косъма, нарушена структура на косъма
(чупливост, разцепване на косъма, косопад, изтощена коса); нарушения в растежа и дистрофии на ноктите.
ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ:
По 1 капсула 3 пъти дневно, преди или по време на хранене. Терапията трябва да продължи 3 месеца и при необходимост може да бъде удължена или повторена.
Цената е около 28лв за 90 таблетки

# 320
  • София
  • Мнения: 225
Цитат
Аз го купих за 4,40 лв
лелее в Люлин - Силвър центъра е вече 10 лв  ooooh! ..Надушиха бързо къде е печалбата..и оня ми ти ветеринар веднага ме пита за маска за коса ли ще го ползвам и като взе да ми дава едни съвети..как се нанася, кво, що, сякаш бях отишла в козетичен салон  Laughing големи експерти по маската са станали  Laughing
И аз си го купувам от същото място и мисля следващият път да попитам защо го продават толкова скъпо.
Моята коса почна да се омазнява адски бързо, слагам алкохол, жълтък, мед, лимонов сок и АД3Е, махнах зехтина защото помислих , че ми се омазнява от него.Та въпроса ми е да сложа ли хума или нещо друго за да не ми се омазнява така бързо?
Zizi top, направих процедурата със златния пръстен има страхотен ефект, благодаря ти  bouquet

# 321
  • Мнения: 478
Дими много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 322
  • Мнения: 6 461
Дими много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Забравих да допълня ,че веднъж седмично в маската добавям ампула бадемово олио.
Купувам ампулата на цена - 0,30лв.
Не прекалявам,понеже се притеснявам да не ми се омазнява по - бързо косата.

# 323
  • Мнения: 2 673


имайте впредвид, че първата е преди няколко месеца, след подстригване, яко филиране и изтегляне, а вторите са от днес след вчерашен дифузер!

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 15:47 от Кaril

# 324
  • Мнения: 6 461

имайте впредвид, че първата е преди няколко месеца, след подстригване, яко филиране и изтегляне, а вторите са от днес след вчерашен дифузер!
Косата ти е разкошна....поздравления.  bouquet
Възхищавам ти се Peace

Моята все още няма да я снимам ,че е в процес на възстановяване Sunglasses

# 325
  • Мнения: 338
BiliR, аз си слагах хума в маската, но косата ми ставаше много "остра" и приличаше на кукленска(малко като изкуствена). Махнах хумата и определено сега е по-добре. Но за жалост свърших Тривитаминола и не мога да намеря.

# 326
  • Мнения: 2 673
Мише, Тривитаминол ИМА в една ветеринарна аптека на Ботев - точно в края на булеварда КЪМ ЦЕНТРАЛНА ГАРА. Там е и ПЧЕЛАРНА АПТЕКА и продават тривитаминола за 4 лв. Инфото ми е от дружка...скоро ми го каза. ако идваш от Младост към Гарата по левия тротоар..до нещо като кепабчийница Mr. Greenсе намирала..

# 327
  • Мнения: 6 461
BiliR, аз си слагах хума в маската, но косата ми ставаше много "остра" и приличаше на кукленска(малко като изкуствена). Махнах хумата и определено сега е по-добре. Но за жалост свърших Тривитаминола и не мога да намеря.
Да и на моята коса хумата нещо не подейства добре.
Сега я ползвам само за маска на лицето. Mr. Green

# 328
  • Мнения: 6 461
ПЧЕЛАРНА АПТЕКА и продават тривитаминола за 4 лв...
Аууу значи съм се набутала с 0,40 лв Laughing

# 329
  • Мнения: 338
Karil, много ти благодаря за инфото Hug
Я да споделя -една приятелка се къпеше,т.е. използваше смляно кафе за ексФОлиант за тяло. Пробвах и аз, ефектът наистина е поразителен. Когата ми стана една гладичка, нейна....

Общи условия

Активация на акаунт