Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 017
  • 491
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 673
Дими, минала си се отвсякъде...
Яд те е ...нали Twisted Evil
Ела до София и ще го вземеш без пари , бе жена ooooh!
 Joy

# 331
  • Мнения: 6 461
Дими, минала си се отвсякъде...
Яд те е ...нали Twisted Evil
Ела до София и ще го вземеш без пари , бе жена ooooh!
 Joy
Може пък в Бургас да го дават по пчеларните аптеки за по 2 лева ...пък може и без пари Mr. Green...деда знам Laughing

По темата ...някъде бях чела ,че постоянното използване на тривитаминола или  ако се слага в повече при приготвянето на маската
давало обратен ефект. Thinking

# 332
  • София
  • Мнения: 225
BiliR, аз си слагах хума в маската, но косата ми ставаше много "остра" и приличаше на кукленска(малко като изкуствена). Махнах хумата и определено сега е по-добре. Но за жалост свърших Тривитаминола и не мога да намеря.
Посъветвай ме какво да сложа тогава за да не се омазнява толкова.
Karil имаш стрхотна коса наистина. Simple Smile

# 333
  • На небето
  • Мнения: 5 530
НЯКОЙ ДРУГ ПИЕ ЛИ ГЕРИКАПС (ОСВЕН ЗОРИ) ПРИ МЕН НИКАКЪВ ЕФЕКТ НЯМА.  Close

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 13:01 от Tinka79

# 334
  • Мнения: 2 673
Мерси за КОН Mr. Greenплиментите момичета!
Само дето нито е сресана, още съм си по пиджама...

лек и КОСМОполитен ден на всички!

# 335
  • Мнения: 338
BiliR, за да не ми се омазнява аз я мия 2 пъти със шампоан и после с разтворена ракия или оцет. А миналия път си измих косата със шампоан за мазна коса и пак се отми мазнотията. Но не знам дали това е грешно, защото аз съм със суха коса.
 За пръв път чувам за тези таблетки ГЕРИКАПС (ОСЕН ЗОРИ)

# 336
  • Мнения: X
За пръв път чувам за тези таблетки ГЕРИКАПС (ОСЕН ЗОРИ)
Аз съм Зори, освен мен кой друг пие ...
 Тинчето е глътнала "В" - то  Grinning
Аз имах страхотен ефект (сега съм в по-дълга почивка, че пия желязо) - страшно бързо ми растеше косата, а и косъмчетата по цялото тяло. Сега като не го пия растежа се забави - дори козметичката ми го забеляза.  Rolling Eyes
Karil, страхотна коса!   bouquet

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 11:27 от Анонимен

# 337
  • Мнения: 338
Аха!!!
Изивнявай, zizi top

# 338
  • Мнения: 351
Аз ги пих 2 пъти по 20 дена, като правих почивка м/у тях 10 дена - ефект пълна 0.

# 339
  • Мнения: 205
Вчера и аз за първи път си направих маската. Резултата много ми харесва, но не е по различен отколкото само маска с мас, газ и ракия. Ще видя ако постоянствам дали ще стане още по-добре. Но пак казвам-чувствам си косата много добре!
Но имам въпрос, извинявайте ако сте го коментирали, но нямам време да изчета всичко, допълнителните неща - кисело мляко, жълтък, аспирин - за какви коси са?
Благодаря предварително!
  bouquet

# 340
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз сега ги пия за втори път след почивка около месец...май няма ефект, съдейки по това, че не наблюдавам по-засилен растеж на косъмчетата  Laughing

# 341
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз сега ги пия за втори път след почивка около месец...май няма ефект, съдейки по това, че не наблюдавам по-засилен растеж на косъмчетата  Laughing

И аз съм така, десети ден ги пия след почивката от 1 месец, но резултата е нулев и смятам сега като свършат да ги спра. Пила съм и Реавилд близо 3-4 опаковки след почивките, но и от тях не видях ефект. Май тези хапчета са ала-бала, да ни вземат парите. Само при Зори има ефект май.  newsm78
Зори то при теб и от желязото има ефект особено за ноктите (нали беше споменала). Така, че на теб май от всичко ти расте косата.
  hahaha

# 342
  • Мнения: X
Аз сега ги пия за втори път след почивка около месец...май няма ефект, съдейки по това, че не наблюдавам по-засилен растеж на косъмчетата  Laughing


Зори то при теб и от желязото има ефект особено за ноктите (нали беше споменала). Така, че на теб май от всичко ти расте косата.
  hahaha
M, даа - добро дете е тя, моята коса, но фризьорите й имат зъб.  Laughing
За щастие не съм ги посещавала от декември  Mr. Green
Иначе на мъж ми много бързо му расте косата Crossing Arms, пиеше и той Герикапс и след всеко измиване си втрива розова вода в кожата на главата .

# 343
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз сега ги пия за втори път след почивка около месец...май няма ефект, съдейки по това, че не наблюдавам по-засилен растеж на косъмчетата  Laughing


Зори то при теб и от желязото има ефект особено за ноктите (нали беше споменала). Така, че на теб май от всичко ти расте косата.
  hahaha
M, даа - добро дете е тя, моята коса, но фризьорите й имат зъб.  Laughing
За щастие не съм ги посещавала от декември  Mr. Green
Иначе на мъж ми много бързо му расте косата Crossing Arms, пиеше и той Герикапс и след всеко измиване си втрива розова вода в кожата на главата .

Генчо, ме убива, поддържа си гола глава пък пие хапчета за бърз растеж и си втрива продукти за растеж.  ooooh!
Ама то само бръсненето му е достатъчно да стимулира растежа. Явно обича да се бръсне често.  Joy

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 14:32 от Tinka79

# 344
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Много ме надъхвате, да ви кажа! Flutter Аз съм изчела първите 5-6 теми целите и сега чета пак. Бях забравила колко се бях зарибила. Много искам да пробвам, но незнам коя съставка ще ми понесе и коя не виждам, че има много модификации. Cry Кое смятате да сложа и кое не за дълга, къдрава, средно гъста коса с мазни корени, а краищата само на горния етаж от косата са ми сухи. Мия я на 2-3 дни. Ще съм ви благодарна да ме посъветвате какво да сложа в този случай и как да процедирам.  smile3525
Моята коса може би прилича на твоята. Аз слагам 2 с.л тривитаминол, 1 с.л ракия, 1 с.л липон, 1 с.л хининова вода, 1 с.л розова вода,1 с.л бадемово масло, 1 с.л масло от грозде, 3 капки гас.
Но това може да не е подходящо за твоята коса. Пробвай..... интерпретирай

Общи условия

Активация на акаунт