Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 77 987
  • 491
  •   1
Отговори
# 345
  • На небето
  • Мнения: 5 530
petetpopeteto и моята е със сухи краища и мазни корени. Правих какви ли не комбинации е нищо не ми помогна за намаляване на омазняването. Дори правих по едно време маската отделно за корените отделно за краищата, като слагах предимно мазни съставки за краищата и изсушаващи съставки за корените. Ефекта пак беше нулев. През ден трябва да я мия.   Close

# 346
  • Мнения: X
Тинче, той не се бръсне - подстригва се с машинка. А Герикапс не за косата, а за очите го пиеше; розовата вода пък я слага не за растеж, ами против възпаления, че лесно пъпчасва.
Та, при него е нежелан страничен ефект Whistling  Mr. Green

# 347
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тинче, той не се бръсне - подстригва се с машинка. А Герикапс не за косата, а за очите го пиеше; розовата вода пък я слага не за растеж, ами против възпаления, че лесно пъпчасва.
Та, при него е нежелан страничен ефект Whistling  Mr. Green

Леле, прилежен мъж. Как се поддържа само.  Peace
Че сефте чувам за очите Герикапса?  newsm78 Що не пробва и сребърна вода? Има ли ефект при очите, аз и там не виждам ефект.

# 348
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Правих какви ли не комбинации е нищо не ми помогна за намаляване на омазняването. Дори правих по едно време маската отделно за корените отделно за краищата, като слагах предимно мазни съставки за краищата и изсушаващи съставки за корените. Ефекта пак беше нулев. През ден трябва да я мия. [/b] [/color]  Close

Аз регулирах омазняването с ампули и сега с маслото от грозде.

# 349
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Правих какви ли не комбинации е нищо не ми помогна за намаляване на омазняването. Дори правих по едно време маската отделно за корените отделно за краищата, като слагах предимно мазни съставки за краищата и изсушаващи съставки за корените. Ефекта пак беше нулев. През ден трябва да я мия. [/b] [/color]  Close

Аз регулирах омазняването с ампули и сега с маслото от грозде.

С какви ампули? А маслото от грозде в маската ли го слагаш?

# 350
  • Мнения: 4 578
здравейте Hug
май и мен ме навихте след като доста почетох, но пак имам въпроси Hug
маски никога не съм си правила и то си ми личи по косата ooooh!
моята е мазна  ден и половина едвам издържа и се сплескава  ужасно Sad
та какво точно се чудя да сложа освен 2с.л. тривитаминов за да не се омазнява толкова? Thinking
знам че бадемовото масло , зехтина омазняват , а кое не ? Embarassed
и понеже все нямам време колко минумум трябва да се седи за да не е напразно?  bouquet

# 351
  • На небето
  • Мнения: 5 530
здравейте Hug
май и мен ме навихте след като доста почетох, но пак имам въпроси Hug
маски никога не съм си правила и то си ми личи по косата ooooh!
моята е мазна  ден и половина едвам издържа и се сплескава  ужасно Sad
та какво точно се чудя да сложа освен 2с.л. тривитаминов за да не се омазнява толкова? Thinking
знам че бадемовото масло , зехтина омазняват , а кое не ? Embarassed
и понеже все нямам време колко минумум трябва да се седи за да не е напразно?  bouquet

Вземи си ХИДРО АДЗЕ, това е тривитаминол само, че е на водна основа, а не на масна. Аспирин, ракия, газ, кисело мляко, белтък това са нещата които по принцип изсушават. Аз лично не видях ефект от никакви подобни изсушаващи продукти, но при теб може да има ефект. И моята едвам издържа ден и половина.

# 352
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Правих какви ли не комбинации е нищо не ми помогна за намаляване на омазняването. Дори правих по едно време маската отделно за корените отделно за краищата, като слагах предимно мазни съставки за краищата и изсушаващи съставки за корените. Ефекта пак беше нулев. През ден трябва да я мия. [/b] [/color]  Close

Аз регулирах омазняването с ампули и сега с маслото от грозде.

С какви ампули? А маслото от грозде в маската ли го слагаш?

Купих ампули на Денис, за мазни корени и сухи краища.

А маслото от грозде го слагам в маската. За него пише че регулирало мастната секреция.В маската махнах мастта и я смених с бадемово масло и масло от грозде. Не слагам оцет, а лимон, не слагам аспирин а хининова вода.
 Дори си правих маска на лицето с маслото от грозде и трици. Останах изумена от резултата.

# 353
  • Мнения: X
yasmina, aз забелязах, че зехтинът, маслото от пшеничен зародиш и това от карите са "по - тежки".
Измиват се по - трудно и оставят коста леко мазна и сплескана.
Нямам такъв проблем с бадемово масло, масло от гроздови семена (това допълнително регулира мастната секреция), дори от обикновено слънчогледово олио (което не е полезно, тъй като е рафинирано, но и с него съм пробвала  Mr. Green).
След измиване впръсквай в корените хининова вода - тя малко изсушава (по - скоро регулира). Вземи си хубав шампоан и слагай балсам само в краищата.     bouquet

# 354
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Правих какви ли не комбинации е нищо не ми помогна за намаляване на омазняването. Дори правих по едно време маската отделно за корените отделно за краищата, като слагах предимно мазни съставки за краищата и изсушаващи съставки за корените. Ефекта пак беше нулев. През ден трябва да я мия. [/b] [/color]  Close

Аз регулирах омазняването с ампули и сега с маслото от грозде.

С какви ампули? А маслото от грозде в маската ли го слагаш?

Купих ампули на Денис, за мазни корени и сухи краища.

А маслото от грозде го слагам в маската. За него пише че регулирало мастната секреция.В маската махнах мастта и я смених с бадемово масло и масло от грозде. Не слагам оцет, а лимон, не слагам аспирин а хининова вода.
 Дори си правих маска на лицето с маслото от грозде и трици. Останах изумена от резултата.

Каква е цената на ампулите и как се ползват? Непременно ще пробвам и маслото от грозде.  Peace

# 355
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Каква е цената на ампулите и как се ползват? Непременно ще пробвам и маслото от грозде.  Peace


Мисля че беше 12 лв на цялата кутия - 10 ампули. Първите 6 ги втриваш всеки ден в главата и по косата. Останалите 4 след всяко миене.
Миех се през ден. Сега издържам по 3/4 дни, като последния ден съм на опашка... Но целта е да имам време за маска, а при мен не става по всяко време.
И честно не знаех че има Хидро АДЗЕ. А и не знам моето какво е. Исках тривитаминол, те ми ръганах шишенцето и аз мацам  Joy

# 356
  • Мнения: 4 578
  bouquet  bouquet  bouquet момичета
а косата завивате ли я с нещо?
1ч достатъчно ли е да се седи?

# 357
  • На небето
  • Мнения: 5 530
  bouquet  bouquet  bouquet момичета
а косата завивате ли я с нещо?
1ч достатъчно ли е да се седи?

Аз стоя поне 2ч. с найлонова торбичка и шапка или кърпя (с кърпа ми е по топло затова слагам една шапка за тази цел) хубаво е да се спари.

# 358
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Момичета помагайте Simple Smile
Вчера се подстригах много късо, преди имах коса педя под раменете.
Аз много си харесвам прическата, всички в офиса казват, че много ми е добре, но мъжът като ме видя ... само не ме наби Sad
Вика ми да се записвам на някви процедури и да ми расте по-бързо косата ...
Знаете ли за такива?
Ако ми пратите и рецептата на обсъжданите от вас маски за бърз растеш или каква да купя готова Simple Smile моля, съжалявам, че нямам време да изчета всичко писано от вас Simple Smile

# 359
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета помагайте Simple Smile
Вчера се подстригах много късо, преди имах коса педя под раменете.
Аз много си харесвам прическата, всички в офиса казват, че много ми е добре, но мъжът като ме видя ... само не ме наби Sad
Вика ми да се записвам на някви процедури и да ми расте по-бързо косата ...
Знаете ли за такива?
Ако ми пратите и рецептата на обсъжданите от вас маски за бърз растеш или каква да купя готова Simple Smile моля, съжалявам, че нямам време да изчета всичко писано от вас Simple Smile



Всеки ден слагай хининова вода в корените на косата. Маската с тривитаминол, газ, мас, ракия, оцет, а другите съставки варират (бадемово масло, пшеничено масло, масло от грозде, ленено семе и т.н., зехтин (вместо мас примерно), мегадерм, Екзематин Ц, яйце, кис. мляко, мед и т.н.)

Общи условия

Активация на акаунт