Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 77 993
  • 491
  •   1
Отговори
# 360
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
От тази хининива вода да не вземе нещо да ми стане.
А тази маска за подхранване ли е или за бърз растеж?
Моята коса по-принцип е доста чуплива, тя и да расте няма да се забелязвя, къдри се и все на една и съща дължина стои.
Ех, как можа да ми се падне такъв задръстен мъж, то не, че не ме харесва, а не ще да съм с къса коса.

# 361
  • На небето
  • Мнения: 5 530
От тази хининива вода да не вземе нещо да ми стане.
А тази маска за подхранване ли е или за бърз растеж?
Моята коса по-принцип е доста чуплива, тя и да расте няма да се забелязвя, къдри се и все на една и съща дължина стои.
Ех, как можа да ми се падне такъв задръстен мъж, то не, че не ме харесва, а не ще да съм с къса коса.

За мъжете е по женствено жената да е с дълга коса и повечето предпочитат жени с дълга коса. И моя е същия.
Маската е и за бърз растеж и за подхранване. От хининовата вода нищо друго няма да стане освен да ти расте по бързо косата.

# 362
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488


От хининовата вода нищо друго няма да стане освен да ти расте по бързо косата.

Дано Simple Smile
А няква определена ли хининива вода, на коя фирма?

# 363
  • На небето
  • Мнения: 5 530


От хининовата вода нищо друго няма да стане освен да ти расте по бързо косата.

Дано Simple Smile
А няква определена ли хининива вода, на коя фирма?

Сега ми прехвалиха хининовата вода на "КОКОНА" със силиконово масло. Смятам от него да купувам вече, до сега ползвах обикновена на "Христина".

# 364
  • Мнения: X
Дано Simple Smile
А няква определена ли хининива вода, на коя фирма?
На АДДА с розмарин е много добра  Peace Около левче от аптеките - розовичка и мирише много приятно. Имат и вариант с репей и коприва, но определено с розмарин по- ми допада.  Peace
За по- бърз растеж можеш да редуваш и с маски с хума (смесва се с оцет и/или лимонов сок), при мен помагат Герикапс вътрешно.   bouquet

# 365
  • Мнения: 478
Дими много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Забравих да допълня ,че веднъж седмично в маската добавям ампула бадемово олио.
Купувам ампулата на цена - 0,30лв.
Не прекалявам,понеже се притеснявам да не ми се омазнява по - бързо косата.

Днес си поръчах Тривитаминола и утре трябва да ми го донесат Wink
Следващата седмица почвам че много се скубя Cry
Дими колко пъти седмично си правиш маската Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet

# 366
  • Мнения: 6 461
Дими колко пъти седмично си правиш маската Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet
Два или три пъти на седмица. Sunglasses

# 367
  • Мнения: 6 461
Дими колко пъти седмично си правиш маската Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet
Два или три пъти на седмица. Sunglasses

Цитат на: zizi top
Тайната на дългата и гъста коса-10

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.
Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект
.

# 368
  • Мнения: 478
Дими колко пъти седмично си правиш маската Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet
Два или три пъти на седмица. Sunglasses

Цитат на: zizi top
Тайната на дългата и гъста коса-10

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.
Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект
.
 

  bouquet  bouquet  bouquet

# 369
  • Мнения: 3 782
искам да ви благодаря, че открих тази тема. Най-после намерих време и вчера си направих маската. Импоривизирах, защото моята коса е леко мазна /преди беше доста повече/, но краищата й са сухи. Та сложиш оцет, аспирин, мед, мляко, ракия и  тривитаминол /нямаше в ветеринарната апкета - дадоха ми друго,което го вземали като заместител/. Днес си чувствам косата направо супер. Толкова е жива. е аз мисля следващият път да сложа и газ. За мазта се въздържам, защото ми се струва, че ще се омъзни.
Искам да попитам, в краищата стои някак по-суха.От сместта трябва ли да втривам и в краищата?

# 370
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
От сместта мажеш кореите и цялата коса!

# 371
  • Мнения: 3 782
От сместта мажеш кореите и цялата коса!
Да това ми е ясно,но исках да кажа че явно нещо не правя както трябва или по-точно трябва да добавя нещо, с което да не са сотлокав сухи краищата ми. Аз преди това бях на кичури и още не може да ми се оправи косата, може да е просто от това.

# 372
  • Мнения: 1 234
Предварително се извинявам,че се намесвам така в темата,но имам въпрос,който най-вероятно е обсъден някъде из темите,но просто нямам физическата възможност да ги изчета всичките:oops:.Значи,правя маската вече 5-6 пъти в оригиналния и вариант,(само не слагам гас-понеже съм руса).Косата ми обаче сякаш пада повече от обикновено ooooh!На вас случвало ли ви се е и нормално ли е това,защото наистина не искам да спирам маската,а много се притеснявам newsm78

# 373
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Предварително се извинявам,че се намесвам така в темата,но имам въпрос,който най-вероятно е обсъден някъде из темите,но просто нямам физическата възможност да ги изчета всичките:oops:.Значи,правя маската вече 5-6 пъти в оригиналния и вариант,(само не слагам гас-понеже съм руса).Косата ми обаче сякаш пада повече от обикновено ooooh!На вас случвало ли ви се е и нормално ли е това,защото наистина не искам да спирам маската,а много се притеснявам newsm78

Moже да си се хипервитаминизирала и затова да ти пада косата. Направи малка пауза и пробвай пак. Може на твоята коса да и е мног 3 пъти в седмицата маска.  bouquet

# 374
  • Мнения: 1 234
Благодаря Mimito   bouquet Сигурно си права-може в много да ми е дошъл Rolling Eyes
Има и друго-като сложа 2 с.л. тривитаминол,1 с.л.оцет,1 с.л ракия и 1 с.л. мас (както е в оригиналната рецепта) самата маска се получава много водниста-имам предвид,че маста не може да поеме всичкото количество течност.Накрая като се намажа с хомогенната смес остават около 2 с.л. от оцет/тривитаминол/ракия които буквално изсипвам на косата си.Мисля си че не трябва така да изглежда маската.Така ли се получава и при вас? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт