Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 041
  • 491
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 234


Имах предвид преди миене,но май съм написала друго Rolling Eyes
Извинявам се за грешката Embarassed Embarassed Embarassed

# 466
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ванче спри маската, косата ти може да се е преситела и да има нужда от почивка. Щом пада, значи нещо не е в ред.
Lara боята пада, независимо то цвета и! Може би са ти израснали корените, иначе няма как само в корените да падне боята.

# 467
  • София
  • Мнения: 2 271
Ванче спри маската, косата ти може да се е преситела и да има нужда от почивка. Щом пада, значи нещо не е в ред.
Lara боята пада, независимо то цвета и! Може би са ти израснали корените, иначе няма как само в корените да падне боята.

Аз я боядисвам основно в корените, защото надолу е наслоена и няма смисъл да я мажа всеки път. Така че е логично, ако боята се отмива от маската, да падне последната боя, която съм си сложила в корените.
Както и да е... стига с моите корени, че отегчаваме останалите  Simple Smile

# 468
  • Мнения: 154
възможно е боята да пада от мн.масла в маската.като съм си втривала стимуланта на Икаров,боята ми падаше много бързо. Thinking

# 469
  • Мнения: 6 461
Днес си приготвих маската само с жълтък ,кисело мляко и тривитаминол.
Следващия път ще я приготвя със всички съставки.

# 470
  • Мнения: X
Аз споменах на Тинчето, сега и на вас.
Вчера си купих шампоан с хума - усилва растежа пише....като го пробвам ще кажа първи впечатления - след време втори Simple Smile Peace

# 471
  • Мнения: 108
Каква  марка ти е шампоанчето и от аптека или от козметичен магазин си го взе??Благодаря предварително Wink
Междудругото досега съм правила 3 пъти маската наистина бута цвета за 18 дни се боядисах два пъти...наисти расте бързо..0,7 см  не са малко за 18 дни нали, при положение че на месец расте с 1 см 

# 472
  • Мнения: X
От склад за козметика -2,85 лв.
Всички са еднакви не пише за какъв тип коса - само с различни капачки.
Пише: Avia с хума
Специален тип шампоан от хума за всеки тип коса, придава еластичност, мекота и стимулира растежа на косата. Има способност да влияе положително върху скалп, страдащ от пърхут, ... 

# 473
  • Мнения: 338
Зизи, ще споделиш ли къде е този склад, ако не е много нахално от моя стрене, разбира се

# 474
  • Мнения: X
Елитис до гарата (Варна)  Wink Grinning

# 475
  • Мнения: 338
Благодаря за отговора Hug
Имам братовчедка във Варна та ще я помоля да ми купи

# 476
  • Мнения: 302
Ще го търся и аз този шампоан, но да помисля къде  newsm78

# 477
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
От склад за козметика -2,85 лв.
Всички са еднакви не пише за какъв тип коса - само с различни капачки.
Пише: Avia с хума
Специален тип шампоан от хума за всеки тип коса, придава еластичност, мекота и стимулира растежа на косата. Има способност да влияе положително върху скалп, страдащ от пърхут, ... 

Зизи, моля снимай го тоз шампун да знаем как изглежда. Ще го пробвам, че имам проблеми със скалпа.

# 478
  • Мнения: 302
Започнах да го ползвам това индийско масло за коса, за което бях пуснала тема. След около 2 месеца ще кажа за крайния резултат, с надеждата да е пораснала  Peace

# 479
  • София
  • Мнения: 2 271
Между другото, по повод хумата - свекърва ми ми е казвала, че едно време не е ползвала шампоан, а си е миела косата с хума и е имала супер коса - едвам я е връзвала... Е, разбира се, редувала е с разни други неща, но казва, че хумата измива много добре и е най-полезното нещо за косата. Освен това вместо балсам и до ден днешен използва ябълков оцет, разреден с вода.

Общи условия

Активация на акаунт