Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 057
  • 491
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 770
  Това много ме заинтригува. Би ли споделила подробности - каква рецепта ползваше точно, каква стана коaста ти сега, какви други грижи полагаше през този месец. Мерси предварително!   bouquet

# 451
Благодаря ти много за бързия и изчерпателен отговор, адашке! Аз също си мисля че ми е на психическа основа, а и както казва Zizi top, че причината се крие три месеца назад-съвсем. Не съм изгубила вярата още в тривитаминола, мисля си, че може да ми е било множко и като го почна пак мисля да го правя само месец и да почивам. Но наистина никога не ми е капала така косата, а вече три седмици няма никакво подобрение и ако продължава така ще си остана с половината от косата която имам.

# 452
Лара, от това което съм чела във форума, момичетата казват, че от тази маска пада боята, не от конкретна съставка, а от всичките мазнотии, но повечето решиха, че си заслужава да спрат да се боядисват, но да им е здрава косата. Все пак, те по-добре биха ти отговорили, ако не съм интерпретирала нещата правилно.

# 453
  • Мнения: 205
просто Петя ,правих маската,като спазвах следните пропорции:
2 с.л.тривитаминол
1 с.л.мас
2-3 капки газ
1 жълтък
1 с.л.бадемово масло
1 с.л.оцет
1 с.л.ракия
1 с.л.кисело мляко
1 с.л.рициново масло
1 с.л.стимулант на Икаров.
Стоях минимум 2 часа.Като я измиех ,втривах в корените и хининова вода,което правя и след като спрях маската.

# 454
  • Мнения: 4 770
   Shocked  Всичко това!  #Crazy
   Благодаря ти. Ще пробвам така, макар че незнам дали ще сложа всичко.  Сега си лягам. Лека нощ на всички!   bouquet

# 455
Tsveti 77 ти два месеца ли я прави преди да спреш?

# 456
  • Мнения: 205
Да,цели 2 месеца-бях стриктна,защото тази маска ми беше последната надежда в борбата с косопада.Косата ми беше почти до кръста,а сега я виждате колко е къса.Надявам се като се върна от морето и продължа с маската ,косата ми да започне и по-бързо да расте.

# 457
  • Мнения: 338
Здравейте!
Лара, някъде  в предишните форуми мимичетата също се оплакваха, че им пада боята и се оказа, че е от яйцето.

# 458
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте дами! И аз съм решила да пробвам тази маска, само трябва да намеря малко свободно време. Косата ми е дълга, надявам се да стане още по-дълга и гъста! bye

# 459
  • София
  • Мнения: 2 271
Здравейте!
Лара, някъде  в предишните форуми мимичетата също се оплакваха, че им пада боята и се оказа, че е от яйцето.
А аз яйце не съм слагала  Thinking Те мият ли се с него, или го слагат в маската?

# 460
  • Мнения: 338
Слагат го в маската. Аз също го слагам, но не се боядисвам и нямам този проблам. Може и от алкохола, който слагаш също да ти пада боята. Не ми се вярва да е от мазнотийките. Нали и в боите започнаха да слгат разни масла от жожоба и т.н.

# 461
  • Мнения: 1 234
Lara специално за яйцето и аз някаде из темите срещнах че пада боята от него,затова и не го слагам.Не знам дали обаче важи само за русите коси.За тях четох само че не се слага гас.Май много мами слагат яйце в маската-аз поне с такова впечатление останах.Иначе и без него боята сякаш наистина пада по-бързо ThinkingЧе даже и косата расте по-бързо,което прави нуждата от боядисване наистина по-честа  Tired

# 462
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, аз ако установя, че пада боята от маската, може да се възползвам, защото и без това искам по възможно най-безвредния начин да си сменя черния цвят  Simple Smile

# 463
  • Мнения: 1 234
Не, аз ако установя, че пада боята от маската, може да се възползвам, защото и без това искам по възможно най-безвредния начин да си сменя черния цвят  Simple Smile

Абе пада си дати кажа-ако я правиш след всяко миене скоро и спомен няма да имаш от боя на косата.Само като е черна не знам Thinking Иначе на мен една руса боя на L'oreal ми замина на кино за няма и две вседмици,и подозитам маската за това LaughingСега даже се чудя какво да правя като съм се направила кестенява и ако си направя маската като падне боята ще се появи русо Sick Confused

# 464
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, аз ако установя, че пада боята от маската, може да се възползвам, защото и без това искам по възможно най-безвредния начин да си сменя черния цвят  Simple Smile

Абе пада си дати кажа-ако я правиш след всяко миене скоро и спомен няма да имаш от боя на косата.Само като е черна не знам Thinking Иначе на мен една руса боя на L'oreal ми замина на кино за няма и две вседмици,и подозитам маската за това LaughingСега даже се чудя какво да правя като съм се направила кестенява и ако си направя маската като падне боята ще се появи русо Sick Confused
Не, че е толкова важно, ама маската  не се ли прави преди миене на косата?
Иначе мисля да пробвам още веднъж с нея и ако забележа още отмиване на косата, след 2-3 седмици може да ви се похваля и с кестеняв цвят  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт