Видях ДесиСлава...

  • 8 840
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Русе
  • Мнения: 659
Сутринта я гледах при Коритаров и Лора.
Побързала е да си сложи ботокс-направо челото и е като плоча., вирнала е веждите, но така се поизложи.
Това момиче не може да отговори смислено на нито един въпрос,, за който не е предварително уведомена.
Коритаров я схруска-тя дори не знае за какви избори ще пее.
Каза:" ми ще избираме партия".Не ми харесва това момиче и това си е.
Не ме яжте моля ви. Laughing
Помислих, че аз съм единствената в този форум, който не я харесва, но се радвам, че има и други. Излага се определено и то здраво Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 4 733
Срещу издигането на пиедестал на Десиния гъз протестирах, не срещу теб Simple Smile

# 18
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Kasidy, ти чий задник си издигнала на аватар?

# 19
  • Мнения: 4 733
Моренцето по ме впечатлява. На теб задника ли ти се набива на очи? Въпрос на възприятия Wink

# 20
  • Мнения: 7 186
По ТВ хубав и изглеждаше гъза Simple Smile

# 21
  • Мнения: 677
Ъх..Верно, че и море имало..  ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 733
Ти този гъз вече си го виждал.
Казах ти да не ме дразниш.

# 23
  • Мнения: 6 618
Сутринта я гледах при Коритаров и Лора.
Побързала е да си сложи ботокс-направо челото и е като плоча., вирнала е веждите, но така се поизложи.
Това момиче не може да отговори смислено на нито един въпрос,, за който не е предварително уведомена.
Коритаров я схруска-тя дори не знае за какви избори ще пее.
Каза:" ми ще избираме партия".Не ми харесва това момиче и това си е.
Не ме яжте моля ви. Laughing

А,Коритаров като е голям капицитет това да не би да го прави по човек?За мен си остава гнусен доносник.

# 24
  • Мнения: 4 733
А,Коритаров като е голям капицитет това да не би да го прави по човек?За мен си остава гнусен доносник.
А впечатленията ти за гъза му какви са? Или всъщност смяташ, че той самия е еедин гъз?  Grinning

# 25
  • Мнения: 677
Е няма как да има целулит Коритаров  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 423
Да, ама в лъскав анцуг, едва ли ще му е хубав.

# 27
  • Мнения: 677
Ей, змии  Laughing
Дупето и е яко на кака ви Деси, а и тя не е модел на бельо, че да и търсим кусури..

# 28
  • Мнения: 2 908
Аз пък съм на мнение ,че Коритаров си я цял гъз.Не му трябва негов гъз.Тони,то сигурно за теб дупето на повечето каки из България са си яки,ама ние сме жени и не ни интересува колко са яки,а колко целулит има на тях LaughingМен лично по-ме интересува колко са яки мъжките"дупета"

# 29
  • Мнения: 4 733
Грешиш. Мъжете също имат целулит.

Общи условия

Активация на акаунт