Пюрета Ганчев?

  • 2 026
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 242
Захраних с плодови пюрета на Хип,продължих с тези на Ганчев.Бебка си хапва и от тях.По-голям грамаж са и са подходящи,когато бебето почва да хапва  повече пюре.

# 31
  • Мнения: 772
захраних с пюре ябълка и морков на ганчев Peace

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
захраних с пюре ябълка и морков на ганчев Peace
...и продължих със зеленчуковите пак на Ганчев с картоф и морков Peace

# 33
  • Мнения: 574
Аз захраних първо с плодови-ябълка,круша,сини сливи след това с ябълка и морков,картоф и морков,тиква на Хип и т.н.

# 34
  • Мнения: 244
Моето бебе яде само пюрета на Ганчев,просто те му харесват.Пробвала съм с Хип,Мандев,Ам ам,някакви чешки,но отказва да ги яде,а ако се опитам да му ги натъпча ги повръща.

# 35
  • Мнения: 441
Захраних с домашно приготвени зеленчукови пюрета.После минахме на пюретата на Ганчев.За плодовите-захраних с тези на Ганчев и все още моят син си ги хапва с удоволствие.

# 36
  • Мнения: 851
Купих две на Ганчев-плодови, навремето като започнах захранването. Отвратих се от тях!!!Те са като кисел!!!Питах във форума дали все пак няма хубави от тях и получих малко положителни отговори. Затова от тях хич и не смятам да купувам Naughty Правя си домашни. И с месните така ще процедирам. Така детето ще свикне с домашно приготвена храна и се надявам след време да нямам проблем като мине към нашето меню!  chef

# 37
  • Мнения: 1 701
От зеленчуковите на Ганчев давам само Натурална смес от зеленчуци /май така се казваше/, защото не съдържа мляко.
Чат-пат купувам някое плодово, но са много редки и подсладени.
Пробвах да дам онзи ден Гювеч по тракийски /за въвеждане на телешкото/, обаче по-голяма гнус не бях виждала и детето ми /което е почти всеядно/ щеше да...  Sick
На кратко - не ги харесвам!  Crossing Arms

# 38
  • София
  • Мнения: 3 692
Сина ми ядеше от всички -но най-често съм купувала с риба,пуйка и заешко- никога не ми ги е отказвал
От плодовите- предпочиташе смесите- бананова,асорти и др. които са по сладички Laughing

# 39
  • Мнения: 1 483
Аз съм доволна от Ганчев,въпреки че купувам ги от няколко дни и то само с телешко.

# 40
  • София
  • Мнения: 221
аз давах домашни,не смятам че ганчев стават за захранване,освен плодовите

# 41
  • Мнения: 4 451
Аз захраних с тиква и морков на "Ганчев". Всички плодови пюрета са им много хубави. Зеленчуковите не бяха сред любимите на моите дъщери. А от месните, малката обожава телешко със зеленчуци.

# 42
  • Мнения: 639
Аз захраних с Хипп,а сега яде основно Гербер,на Ганчев не ги яде,а и аз не я натискам защото не съм изчела хубави неща за тях и предпочитам да и готвя ама не и Ганчев Naughty
Но това си е лично мое мнение,ако си решила да даваш от тях,то поне не захранвай с тях

Общи условия

Активация на акаунт