Лепенки за епилация Таку – е*аси лепенките!

  • 9 925
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 952
Продавачката не е длъжна да ги дава, когато си купите една лента, а не цялата кутия, защото кърпичките са по-малко от лентите.
Като искаш кърпи, плащаш.

# 31
  • Мнения: 1 540
Да, те си вървят в комплекта.

# 32
  • Мнения: 2 229
Аз си махнах веднъж космите на ръцете с Таки, даже тема бях пуснала, и си мислех че добре съм се справила, но на следващия ден едната ми ръка (дясната по обясними причини Mr. Green ) беше цялата в синки. Но с измиването не съм имала проблем - първо че че остана почти нищо лепкаво по ръцете ми, а каквото имаше се махна много лесно с кърпичката, която ми дадоха.

# 33
  • Мнения: 1 906
Те не се ли загряват преди употреба?! newsm78

На мен продавачката ми каза, че задължително първо трябва да се затоплят  #Crazy. Следвах инструкциите й и за резултата се сещате сами  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 639
Да, далеч от тези ленти!!!!! Mr. GreenАз си купих тези за лице и си махах мустака,ползвах и мазните кърпички към комплекта,20мин.след процедурата цялото ми лице пламна в ситен обрив,който ме държа 1седмица  Sick Sick #CrazyУжас!Първият път си помислих,че не е от лентите и естествено след известно време повторих процедурата ,точно когато трябваше да ходя на служебен коктейл и познайте - обриви ,зачервявания ,направо ми идеше да  #2gunfire производителя.

# 35
  • Мнения: 1 063
 rotfImao извинявай, но ситуацията е била толкова комична, просто не можах да се стърпя.
Обаче благодаря, че сподели, днес и аз заглеждах лентичките в магазина, но нещо не можах да се реша и виждам, че е било правилно Peace, остава си вариант козметик Laughing

# 36
  • Мнения: 1 952
Аз мисля, че когато се маха нещо по лицето се пипа внимателно, ако почне да се дърпа 2-3 пъти на едно място, нормално  е да се зачерви.
Не подкрепям тези ленти, просто знам колко трудно се ползват, но не е невъзможно, аз добре се справям вече, но и аз съм имала същите проблеми като вашите първите няколко пъти.

# 37
  • Мнения: 6 958
Продават се специални кърпички заедно с лентичките за преди и след третиране  Peace
Тези кърпички са длъжни да ги дават продавачките,ако се услушват си ги поискай.Определено не съм фен на тези ленти с найлончетата има по добри.

Дават ако си купиш 3-4 ленти защото в кутията има само 2 за преди и 2 за след, затова ги продават отделно в случай че си закупиш 1 такава или пък ти я дават към лентичките, но ако си купиш повече  Peace

# 38
  • Мнения: 1 952
Продават се специални кърпички заедно с лентичките за преди и след третиране  Peace
Тези кърпички са длъжни да ги дават продавачките,ако се услушват си ги поискай.Определено не съм фен на тези ленти с найлончетата има по добри.

Дават ако си купиш 3-4 ленти защото в кутията има само 2 за преди и 2 за след, затова ги продават отделно в случай че си закупиш 1 такава или пък ти я дават към лентичките, но ако си купиш повече  Peace

Именно..и са си прави, а и сега в аптека няма как да се случи това, нали с новия закон не могат да разпечатват кутии, няма единични бройки вече.

# 39
  • Мнения: 6 958
Продават се специални кърпички заедно с лентичките за преди и след третиране  Peace
Тези кърпички са длъжни да ги дават продавачките,ако се услушват си ги поискай.Определено не съм фен на тези ленти с найлончетата има по добри.

Дават ако си купиш 3-4 ленти защото в кутията има само 2 за преди и 2 за след, затова ги продават отделно в случай че си закупиш 1 такава или пък ти я дават към лентичките, но ако си купиш повече  Peace

Именно..и са си прави, а и сега в аптека няма как да се случи това, нали с новия закон не могат да разпечатват кутии, няма единични бройки вече.

Да и аз чух за закона  ooooh! За инфо цялата кутия е около 8-10 лева... менят й цената постоянно и зависи от къде се взема  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 2 229
Какъв закон?

# 41
  • Мнения: 6 958

Забраняват продажбата на отделни блистери с хапчета, лекарства и т.н., бройка хап от това, бройка от онова, половин опаковка Фервекс например и т.н. всичко трябва да се продава с цели опаковки, и хората и аптекарите сега недоволстват защото клиента няма пара да плати от раз цяла опаковка на дадено лекарство и са си в правото де  Peace Държавата иска да ни умори и да ни докара до просешка тояга това е истината  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 2 229
Цели опаковки?!??!?! #Crazy Е това е лудост, някои лекарства са дооооста скъпи. Confused
Има логика, но дано започнат да правят по-малки опаковки, че иначе не знам. Rolling Eyes
Лентите на Таки ще са най-малкият проблем. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 6 958
Цели опаковки?!??!?! #Crazy Е това е лудост, някои лекарства са дооооста скъпи. Confused
Има логика, но дано започнат да правят по-малки опаковки, че иначе не знам. Rolling Eyes

По новините изцепиха дори, че колко му било хората да се групират и 2-3-4 пенсионера да си купели една опаковка и да си я разделяли... Глупаци... Няма значение, може в клюкарника да има такава тема или някъде другаде в Здравния и аз незнам...  Peace По малки незнам дали ще ги направят, но едно е сигурно не всеки има да извади и да даде пари от раз за цяла опаковка от дадено лекарство... Понякога дори не ти трябват 5 блистера, а само 1 да речем... Изобщо така са го измислили, че да ни накарат да мрем по бърже  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 952
Ние си продаваме на блистери...

Общи условия

Активация на акаунт