Връща ли се любовта???

  • 6 475
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
Любов не се връща...както не се и купува!
Тя е от ония неща дето или ги има или ги няма....а  ако ги е имало и са си отишли,то връщане няма!Нищо няма да е същото!
Така,4е ска4ай на друго ,,цвете,,  bouquet
Така е
Дано всичко се оправи все пак. Praynig

# 16
  • Мнения: 6 993
Любовта не се връща. И да се върне, ще е за 1-2 седмици, пак ще си бие камшиците, щом веднъж го е направил. Зарежи. Той не е най-важното. Тръгнал си - тръгнал. Аааа....
И аз така мисля.
И мен така ме зарязаха заради собственическо чувство. Света ми идеше да обърна, но да го върна. Не се върна. После се оказа, че е имал друга Laughing

# 17
  • Мнения: 1 299
Много пъти ми се е случвало...после си оценям грешката, но късно...Върна се само един - сегашния ми приятел, защото ме обича...Иначе няма връщане...

# 18
  • Мнения: 159
Истинската любов просто не си отива, та да се налага да я връщаме...

 
  Гледай напред!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Ами  определено нещо когато се счупи , колкото и да го лепиш......Ако  е държал истински на теб щеше да те приеме и с мрънкането ти и с всичките ти кусури. Няма идеални хора все пак  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 397
обикновено постоянното мрънкане и собственическото чувство убиват любовта,а необоснованата ревност подтиква към истинска изневяра. случвало ми се е ,но съм била на мястото на другия и не мисля ,че би се върнал. каквото и да му говориш ,ще си има едно наум ,а и веднъж усетил свободата от твоето обсебване едва ли ще се върне в затвора

# 21
  • Мнения: 1 234
Истинската любов не си отива просто така!!
Така е.Ако си отиде обаче-истинската любов,не поредното гадже-не се връща.Така си мисля,въпреки че не можеш да си представиш колко ми се иска да вярвам че се връща,че ако си отиде не е била истинската и тепърва ще доиде.....Ама само ми се иска,засега душата ми прото страда и реве  newsm45 smile3514 smile3518 по една такава отишла си истинска любов............
Просто слушай сърцето си-то няма да те излъже и (за съжяление)ти няма да можеш да го излъжеш TiredВсеки ден се опитвам да лъжа мойто и като се появи такава тема се сещам че каквото и да правя и да се лъжа сърцето ми знае какво иска.......

# 22
  • Мнения: 319
Не се връща, ако я има наистина, тя просто е там! Но трябва и малко инициативност. Мъжете не са като жените - ние просто обичаме любимия до полуда, а на мъжете им трябва малко напомняне. И много женска мъдрост - забележи, не хитрост, а мъдрост!
Успех!

# 23
  • Мнения: 280
Много благодаря на всички за отговорите!Мисля да се опитам да променя тези отрицателни черти у характера си.Може би ще ми трябва много време...поне се надявам да успея!Стискайте ми палци!  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 775
Можеш да върнеш човека, но не и любовта. Не съм се опитвала да върна някого, обикновенно аз си отивам. Но отида ли си няма връщане. Налагало ми се е да общувам, но винаги има едно НО. Кърпена работа.

# 25
  • Мнения: 239
здравия конец не е като с възел

# 26
  • Мнения: 2 407
Ако те обича  ще ти прости.

# 27
  • Мнения: 280
Знаете,че повечето мъже са инати и страдат мълчаливо!Предпочитат го пред това да звъннат и така да наранят гордостта си!Там е проблема,че моя или не изпитва нищо към мен или просто е голям инат! Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 1 775
Единственият начин да узнаеш какво изпитва е да говориш с него. Така и ти ще си наясно.

# 29
  • Мнения: 280
Единственият начин да узнаеш какво изпитва е да говориш с него. Така и ти ще си наясно.
Избягва ме!Не иска да говори с мен.Всичко било свършло,ми каза един път и аз от тогава не съм го закачала.Не мога да съм нагла и да продължавам да го търся.Как да постъпя? Cry

Общи условия

Активация на акаунт