Елена Йончева

  • 6 683
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Гадни сте, знаехте ли го?!

# 16
  • Мнения: 332
Преди известно време в доста списания имаше интервюта с Елена Йончева и засягаха този въпрос, но ясен отговор от нейна страна май нямаше.  newsm78
Алекс откакто пееше при Слави все разправят, че е бременна и то от него  Joy

# 17
  • Мнения: 286
Не разбирам защо намесвате Алекс. Дори и да е качила жената килограми това едва ли е повод за подигравки, още повече, че никой не е застрахован от това.

Темата е за Елена Йончева и искрено се надявах някой да знае нещо. Аз с очите си я видях бременна на корицата на списанието. Изглеждаше поне в 7 месец.

Както и да е. Искрено се надявам всичко при нея да е наред и да си има сладко и пухкаво бебче.

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 985
Не разбирам защо намесвате Алекс. Дори и да е качила жената килограми това едва ли е повод за подигравки, още повече, че никой не е застрахован от това.

Темата е за Елена Йончева и искрено се надявах някой да знае нещо. Аз с очите си я видях бременна на корицата на списанието. Изглеждаше поне в 7 месец.

Както и да е. Искрено се надявам всичко при нея да е наред и да си има сладко и пухкаво бебче.

виж сега мила ,едва ли има някой тук който да не иска Елена Йончева да има здраво бебенце.....пожелавам и го от сърце...
ама темата си стана смешна, понякога се случват сами смешните теми!
А Сергей Станишев знае ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 276
Не беше бременна на корицата. Заглавието наистина беше "Готова съм да имам дете", но ставаше ясно, че още не е бременна.

Не вярвам да не съм разбрала - донякъде това ми е работата  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 150
Разбира се, че е родила! От мен!

Да ви кажа и още един факт - на Симеон му миришат чорапите...

# 21
  • Мнения: 3 251
Да ви кажа и още един факт - на Симеон му миришат чорапите...
Това на сутринта ли го разбра?  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Разбира се, че е родила! От мен!

Да ви кажа и още един факт - на Симеон му миришат чорапите...
Razsmq me !

# 23
  • Мнения: 6 417
Нито Алекс, нито Елена са бременни. Край! Точка! ТHE END!  Joy

# 24
  • Мнения: 150
Дължиш ми пет лева за шоуто и десет неустойка! Едвам разшифровах какво е написано Simple Smile

# 25
  • Мнения: 920
Нито Алекс, нито Елена са бременни. Край! Точка! ТHE END!  Joy

Я па ти! Да не си генекологът им. Може вчера да са забременели и ние първи да научаваме.

# 26
  • Мнения: 275
я да се наредя и аз с една клюка.
когато се роди внучето на Симеон, се обади една жена в предаването на Милен Цветков и попита:Защо се честити само внучето на Симеон, а не се честити и внучето на Софиянски.
Милен беше много учуден и каза, че не знае, но ако има ще му го честитят.Тогава ми стана интересно ,н озабравих а сега реших да ползвам темата и да питам.
търсих тук дали някоя не е надушила нещо, но нищо не открих.
какво ще кажете -има ли софиянски внуче или тц.

# 27
  • Мнения: 2 891
Тази ще да е видна клюкарка от района на Сан Стефано  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
я да се наредя и аз с една клюка.
когато се роди внучето на Симеон, се обади една жена в предаването на Милен Цветков и попита:Защо се честити само внучето на Симеон, а не се честити и внучето на Софиянски.
Милен беше много учуден и каза, че не знае, но ако има ще му го честитят.Тогава ми стана интересно ,н озабравих а сега реших да ползвам темата и да питам.
търсих тук дали някоя не е надушила нещо, но нищо не открих.
какво ще кажете -има ли софиянски внуче или тц.
Има, има! Ама то отдавна се роди. Но не дават гласност на случая, че бащата е много по-малък от нея. Един келеш...

# 29
  • Мнения: 4 053
и сега, има ли бебе или не  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт