запек при тримесечно бебе

  • 3 340
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Ако от скоро си започнала да даваш Фризовом и преди това сте били на "друга марка" тогава отговора е ясен - смени фризото.
Аз съм ползвала всички продукти на фризо и съм много доволна, но когато се сменят фирмите стават едни такива малки катаклизми в стомахчетата....

Съгласна съм да не даваш никаква нова храна особено сега с този проблем.

А, повръщането от какво е? Излекувахте ли го?
не,от много време сме на фризовом.да се похваля,тази сутрин ме зарадва пълен памперс без моя помощ! Laughingдано да сме се оправили!!!!!а ховръщането е рефлукс,който си има от новороден

# 16
  • Мнения: 14
Здравейте,дъщеря ми е на почти 4 месеца
От месец сме на Аптамил и Нан НА.Трудно ака,цвета на акото е тъмно зелен и доста неприятно мирише.Притеснявам се да не би да има някакъв здравословен проблем.Моля,пишете имал ли е някой подобни проблеми

# 17
  • Мнения: 74
И моето момиченце е така , дори със същия цвят какъвто е описала anistoe! От преди седмица започнах да накисвам по 3-4 сушени сини сливи вечер, на сутринта прицеждам водичката (около 30 мл) и й я давам! Така ака всеки ден от тогава, но цвета не се е променил! Аз също незнам дали това с цвета е проблем, но пробвайте със сливите?? Peace Peace На всяка цена!! Hug

# 18
  • Мнения: 1 367
не сме имали  такъв проблем с цвета и мириса,за да те посъветвам нещо,но за да си спокойна,занеси един пълен памперс на педиатъра да прецени.а за да помогнеш на девойката да го напълни,намажи края на термометъра с малко сапунена водичка и лекичко го пъхни в дупето,като й държиш крачетата вдигнати към коремчето.ако не подейства,опитай пак докато стане.успех!!!!

Общи условия

Активация на акаунт