кога казахте на своите близки, че чакате бебе

  • 3 324
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
Честито и лека бременност  bouquet  казахме веднага Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 389
Благодаря ви момичета, може би сте прави - като споделя Голямата Новина ще има и с кого да споделяме радостта. Явно е време да повярвам, че всичко ще бъде наред и е вече време само да се наслаждавам на така чаканото забременяване.

# 17
  • Мнения: 2 309
Още същия ден, щом видях положителния тест. На хора не толкова близки, казвах щом ги видех, не съм се обаждала специално. Единствено от колегите ми криех, ама и те разбраха рано.

Докато напиша и те 100 нови отговора...на авторката - обяснимо е щом толкова време сте чакали да отлагаш момента на казването, зарадвай ги по-бързо, лека бременност Hug

# 18
  • Мнения: 724
Честито  bouquet
Ния на родителите и на близките казахме когато доки потвърди че съм бременна а на всички останали след 3-ти месец да не кажа 4-ти месец
Лека бременост Simple Smile

# 19
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Забременях от инвитро и не се наложи на никой да казвам- всичките ми колеги и приятели знаеха за процедурата. А в деня на теста сами ми се обадиха да ме видят как съм. Когато мама ми звънна даже бях в тоалетната и си правех теста. А когато видях двете сърчица да бият в корема ми звъннах на всички, които не знаеха още. Към цялата процедура подходих много позитивно и от никой не съм крила за нея. А имам тежка бременност и лежах в болница за задържане няколко седмици, а после и за серклаж. И сега като ме попитат за близнаците и казвам, че са от инвитро. Вече си имат имена. И тях казвам без притеснение. Ако е писано да стане нещо няма значение дали говориш за това или не...

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На майка ми казах на следващият ден след като разбрах. А на родителите на съпругът ми след 2 месеца.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Казахме още същия ден, когато разбрах, че съм бременна- на моите родители лично, а на свекърите мъжа ми им каза по телефона. Дори и не знаех, че не трябвало да се казва предварително  Thinking На по- близките ни роднини също казах веднага щом ги видях. На други не съм казвала, но те се досетиха, когато започна да си личи  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 461
След като си направих преглед и вече бях сто процента сигурна ,
че съм бременна казахме на родителите ни и на всички останали Heart Eyes.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честито!Желая ти лека бременност! smile3525

На родителите си казах веднага щом разбрах,а на всички останали към 3-тия месец;)

И ние така.

# 24
  • Мнения: 536
Първо честито ,и аз като теб се боях ,защото и ние го чакахме достатъчно дълго,но винаги ще има засегнати ,важното е кога искаш ти да го споделиш ,макар да разбирам ,че ти се иска с все гърло да изкрещиш така ,че целия свят да научи,поне с мен беше така ,но изчаках да мине 3-тия мес.Само на майка ,татко и сестра ми не издържах и им казах още във2-рия ,с уговорката да не казват на никой.Успешна бременност ти желая!  Hug

# 25
  • Мнения: 903
На най- близките ми хора още в началото, а на останалите след 3 месец.

# 26
  • Мнения: 2 015
Веднага след положителния тест EFP на най-близките, а на по-далечни веднага след като потвърди докито newsm44.

# 27
  • Мнения: 27 524
Веднага след двата положителни теста.
Кажи тогава, когато сметнеш за добре. Няма правила, ти си решаваш!
И честито   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 242
На близките си казах в края на 3-ти, началото на 4-ти. Всички остнали се досетиха съвсем скоро в средата  на 5-ти и не се наложи да им казвам. Peace

# 29
  • Мнения: 4 700
след четвъртия тест каzах на мъжа ми, а след прегледа при доки в края на 6г.с. каzах и на майка ми и на най блиzките ми. Всички останали научиха в края на третия.

Общи условия

Активация на акаунт