кога казахте на своите близки, че чакате бебе

  • 3 357
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Веднага. По телефона, не сме по официалностите.

# 61
  • Мнения: 5 362
Веднага след теста,а след първия преглед на видеозона потвърдих хубавата новина Grinning
Аз съм от нетърпеливите Mr. Green

# 62
  • Мнения: 14 133
На бабите и дядовците, шефа, веднага след установяването от доки. На останалите след 3месец. Потенциално завиждащите разбараха чак като родих. Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 1 174
Честита бременност!  bouquet

 Laughing Ами 5 дни, след като разбрах - смешно ми е, като се сетя - майка ми щеше да изпусне чиниите с обяда, когато чу новината  Laughing
На най-близките приятели казах по телефона, останалите сами разбраха по коремчето. Simple Smile
На мен също ми се налагаше да пътувам, за да съобщя и го направих.Двамата с мъжа ми ходихме до родния ми град, където исках да присъствам на едно изпращане на сестра ми и това беше повода за отиването ни там.Ако е нормална бременност, няма проблем за пътуване.

# 64
  • Мнения: 5 391
Ами не бързах да се хваля...след 4-я месец мисля.

# 65
  • Мнения: 2 723
На 1 март си направих тест за бременност и беше положителен. Вечерта бяхме на рожден ден на баба ми, аз естествено си трая, поне докато не отида на лекар да потвърди бременност, та към края на вечерта айка ми ме привиква и казва:
Знам, че си бременна, затова не си и мисли да ме лъжеш Shocked Shocked Shocked
Та толкова трая моята тайна  - няколко часа hahaha

# 66
Когато видяхме сърчицата.

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 973
На най-близките ми казах след прегледа при гинеколога, който потвърди бременността. На останалите след като ми пролича след 5-ия месец.

# 68
  • Мнения: 4 784
На най-близките роднини и приятели веднага след като разбрах, а на аудиторията след 3 месец

# 69
Аз съм от нетърпеливите  което смятам за голям мой минус  Naughty Naughty Naughty
След потвръждението  от първият ми гинекологочен  преглед , че съм  бременна   с за втори път Flutter   казах на всички мои  близки и приятелки /бях толкова щастлива и развълнувана/ за което сега съжалявам  Cry -бременоста ми завърши с мисед.

# 70
  • Мнения: 5 790
Аз казах на родителите си веднага, след като видях теста. Не успях да се сдържа да им споделя. На шефа ми казах 2-3 дни след това и никога няма да забравя реакцията му: Аууу, ми сега кво ще правим? Викам му: Бре, шефе, аз ти го казвам щото си ми началник, а не щото имаш нещо общо. Още отнасям майтапи за тази случка.  Laughing

# 71
  • Мнения: 2 657
Веднага Peace

# 72
  • Мнения: 617
Казахме на родителите си веднага след като доки потвърди новината. За късмет това беше и деня в който баща ми имаше рожден ден, та му спретнахме хубав подарък. След това аз почти на никой не успях да кажа, щото таткото разтръби преди мен на всички.

# 73
  • Мнения: 5 476
И аз  не бързах да се хваля...след 3-я месец .

# 74
  • Мнения: 2 950
Аз казах н ароднините веднага след като си направих теста - и двата пъти. Първият път на приятелите казах към 2-ия месец, сега същото май се получи. Гледам да не съм суеверна. Приятелите ми ми влияят доста положително и не мисля, че от казването зависи здравето на бебето! Поне така смятам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт