Използвате ли суплементи и какви?

  • 86 616
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 834
Фет Бърнари, какво е това чудо и от къде се купува?

# 16
  • Мнения: 663
Фет Бърнари, какво е това чудо и от къде се купува?

И ,каква му е цената.

# 17
  • Мнения: 4 678
Много добро,фет бърнари има най-различни!Просто различни марки!Аз пия Липозан,в него има и л-карнитин

LIPOZAN

КОМБИНИРАН ФЕТ БЪРНЪР
ЛИПОЗАН НА КАПСУЛИ С ФАРМАЦЕВТИЧНА ЧИСТОТА

Хранителната добавка LIPOZAN е комбиниран фет бърнър, подпомагащ разграждането на мастните депа (главно с подкожна локализация) и предпазващ от отлагането на нови масти в тези области.

LIPOZAN представлява широкоспектърна формула, съдържаща липотропни субстанции, като инозитол, холин и метионин. Те активизират мастния метаболизъм и подпомагат черния дроб за очистването от мазнините, като същевременно намаляват нивото на холестерола в кръвта

LIPOZAN съдържа хром (хелат), който стабилизира нивото на инсулина и пречи на превръщането на глюкозата в кръвта в мазнини. Липсата на хром в диетата и дефицитът му в организма води до увеличаване на теглото, висок холестерол, диабет, преждевременно застаряване и подтискане на имунната система. Хромът подпомага и мастния подвоз към мускулите. Сам по себе си, той е един естествен фет бърнър.

LIPOZAN съдържа L-карнитин, който се използва в организма за транспорт на дълговерижните мастни киселини. Те се доставят до митохондриите, където се подлагат на окисление.

В съставана на LIPOZAN е включен и витамин В-комплекс. Той усилва метаболизма и повишва защитните сили на организма.

Основната съставка на фет бърнъра LIPOZAN е Chitosan - полизахарид, изолиран от черупката на морски ракообразни. Chitosan свързва мастите в храносмилателната система и ги извежда от нея без да се резорбират. Научните изследвания показват, че Chitosan залавя 6 пъти по-голямо количество липиди от собствената му маса и безопасно ги елиминира от организма. Той намалява нивото на плазмения холестерол, с което подпомага профилактиката на сърдечно-съдовите заболявания. Като типичен представител на диетичните фибри, Chitosan има и антиконстипационен ефект. Елиминира жлъчните киселини и има антиканцерогененно действие.

Като хранителна добавка LIPOZAN се приема три пъти дневно, по 1 капсула 30-60 мин преди хранене. За по-значително активиране на мастния катаболизъм препоръчителната доза е три пъти дневно по две капсули 30-60 мин преди хранене.

Субстанцията LIPOZAN е произведена по авангардна технология от NEUBER GesmbH, Bruckengasse 1, 1060 Wien, Austria  за NUTRIM България.

LIPOZAN е реално ефективен фетбърнър, който не съдържа ефедрин и други забранени за употреба субстанции от медицинската комисия на Международния олимпийски комитет.

Опаковки: 90 капсули по 500 mg

Има гарантиран ефект дори при жена ми ,а тя е 50 кг  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 678
Цената на Липозана е 17 лв!Не е според мен скъпо!Стига за месец,но за по-добър ефект 3 пъти по 2 капсули на ден!  bouquetПреди ядене

# 19
  • Мнения: 2 959
Поци, добре даваш инф- я за fat burner, но те не се ли препоръчват при активно занимаващи се със спорт като Теб? При нормално ежедневно натоварване, единствено което оказва влияние в дългосрочен аспект за здраво тяло без излишни кг си остава намаляването на храната и внимателният й подбор. А за Cr си прав, но пак може и чрез храната да се набави, не само чрез капсулите, има го в бирената мая, пълнозърнестите продукти, яйцата. И съпругата Ти ли е спортен фен?
...А и стомахът дразнят и май ще ги спирам...
Нати, направи го, а ако ти трябва нещо за ускоряване на метаболизма, заложи на зеленият чай, джинджъра, цитрусите.

# 20
  • Мнения: 4 678
Не, не бе само!Това е добро щото е ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА,може да се пие без да се тренира,това гори мазнини,не ти треа фитнес!Това е хранителна совалак, гори мазнини дори като спиш!!А за фитнес имам други работи!

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 10:30 от Поци

# 21
  • Мнения: 1 280
Поци ,какво мислиш за Липо 6 ? И за него ли смяташ,4е става без тренировки да се ползва?
Фет Бърнарите не се ли филтрират чрез 4ерният дроб? Не са ли вредни все пак?

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Поци, моля те ако знаеш да ми кажеш на коя фирма има Хром Пиколинат като чиста добавка. Имаше на Валмарк, но го спряха.

# 23
  • Мнения: 4 678
Поци, моля те ако знаеш да ми кажеш на коя фирма има Хром Пиколинат като чиста добавка. Имаше на Валмарк, но го спряха.


Ако ме питаш за чист хром има в аптеките на Pharma nord-Дания,30 таблетки(за цял месец)-9 лв.

# 24
  • Мнения: 4 678
Поци ,какво мислиш за Липо 6 ? И за него ли смяташ,4е става без тренировки да се ползва?
Фет Бърнарите не се ли филтрират чрез 4ерният дроб? Не са ли вредни все пак?


Имам познати които го ползват,не знам !Всеки смята ,че взема най-правилното!
Аз съм доволен от Липозана,за 3 месеца заедно с фитнес,съм свалял по 15 кг!!!


# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре, мерси за инфото за хрома.
Сега си взех Липозан и го почвам. Имам да сваля 5 кг. Основно на дупе и корем са. Става ли ако тренирам примерно 3-4 пъти седмично някакво кардио /тае бо или нещо подобно/ по 30-60 мин. или повече трябва да тренирам?

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, направи го, а ако ти трябва нещо за ускоряване на метаболизма, заложи на зеленият чай, джинджъра, цитрусите.

Мерси Kalida , ама аз имам такъв метаболизъм, че тъкмо се наяждам и след малко пак съм зверски гладна... ooooh! Не искам да си го ускорявам повече, защото не мога да се изхраня - мъжът ми ще ме изгони от вкъщи вече... hahaha

# 27
  • Мнения: 4 678
Добре, мерси за инфото за хрома.
Сега си взех Липозан и го почвам. Имам да сваля 5 кг. Основно на дупе и корем са. Става ли ако тренирам примерно 3-4 пъти седмично някакво кардио /тае бо или нещо подобно/ по 30-60 мин. или повече трябва да тренирам?



Перфектно!След 10 дена ми се обади,ще си ги свалила на половина,но ме притеснява какво ядеш!Кажи !

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Ами какво ям newsm78
По две три кисели млека на ден /на млечно киселата диета съм/, белтък, салати, рядко си позволявам пилешко или рибно филе /като вече мнооого ми се прияде/. Е, хапвам и шоколад, щото не мога без него.
Взимам и отделно Хром, много добре ми действа, аз отдавна си го ползвам.

# 29
  • Мнения: 4 678
Защо не ядеш месо и риба??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт