Използвате ли суплементи и какви?

  • 86 672
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 342
Ами имам около 7-8 излишни килограма,с които вече доста време се боря но неуспешно.Тук чета че препоръчваш Липозан и Super cuts.

# 946
  • Мнения: 4 678
ММДДДАААААА Mr. Green

# 947
  • Мнения: 4 678
По добре Super cuts, но е по-скъпо Peace

# 948
  • Мнения: 529
Така,след като най-после се намерих инструктор и ми състави програма с тренировки и хранене ми даде да пия:
Амино киселини,протеин,нов фет бърнър и хром пиколинат  ooooh!


Поци, какво ти е мнението,малко се притеснявам, от всички тези неща  Tired

  bouquet

# 949
  • Мнения: 4 678
Така,след като най-после се намерих инструктор и ми състави програма с тренировки и хранене ми даде да пия:
Амино киселини,протеин,нов фет бърнър и хром пиколинат  ooooh!


Поци, какво ти е мнението,малко се притеснявам, от всички тези неща  Tired

  bouquet

Супер Peace
Няма от какво да се притесняваш, нещата са полезни и въобще не са много Peace
Давй смело  Hug

# 950
  • Sofia
  • Мнения: 507
Поци понеже виждам че разбираш от тия работи искам да те питам за л-карнитина,някои твърдят ,че българския не струва и в никакъв случай не трябва да се купува други ,че л-карнитина е един и същ и няма значение на коя фирма е?Твоето мнение какво е?И още..решила съм да си взема някакъв фет бърнър без значение от цената,можеш ли да ми препоръчаш някои наистина добър.Какво мислиш за Animal Cuts  на Universal Nutrition
И всъщност въпроса не е само към Поци Grinning 
Благодаря предварително  bouquet

# 951
  • Мнения: 4 678
Анимала е добър,ти като го пиеш ще усетиш Peace
Има български добри,но ако питаш лапетиите в някой фитнес форум, ще ти кажат че не е добре да вземаш наш Peace
Аз съм пил наши и съм доволен Peace

# 952
  • Sofia
  • Мнения: 507
Може ли да споделиш от кой точно български л-карнитин си доволен.  bouquet

# 953
# 954
  • Мнения: 529
От една седмица пия течен Л-карнетин на Best-Body-Nutrition и ме избиват пъпки,възможно ли е да правя алергия някаква  newsm78

# 955
  • Мнения: 4 678
Каква е дозата newsm78

# 956
  • Мнения: 342
А каква наистина трябва да е дозата Л-карнитин,зависи ли то килограмите на трениращия?Имам вкъщи един карнитин на Биогейм,на неговата опаковка пише че се пият до 69 кг по една таблетка от 500 мг ,а над 69 кг по 2 таблетки.Така ли е наистина?

# 957
  • Мнения: 4 678
Тези дози на опаковката са минимални.Вземайте по 2-3 грама преди тренировка.По-малко просто си хвърляте парите.Не можете да предозите Peace

# 958
  • Мнения: 342
Мерси Поци,абе мислех си аз че с този 1 грам нищо не правя.

# 959
  • Мнения: 4 678
Също и преди лягане може да пиеш по 1-2 грама Peace

Общи условия

Активация на акаунт