какъв е/беше ръста на 4 месечните ви бебета в см?

  • 2 046
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Дъщеря ми на 4 месеца беше 66 см, а се роди 52 - наддавала е по 3-4 см на месец. Ти не пишеш колко се е родил сина ти и по колко наддава на месец. На една колежка сина й се роди 57 см - 5400 гр!  ooooh!
Нали редовно ходите на консултация - не мисля, че трябва да се притесняваш.

# 16
  • Мнения: 305
На 4 месеца беше 62см.Откакто се е родил расте с по 2см. А иначе се роди 54см - 3,5кг.
Защо се притесняваш толкова?Щом педиатърът ти не вижда нищо притиснително!А може би имате по-високи хора в рода си?

# 17
  • Мнения: 2 427
Стига бе,вие какво ме направихте!До сега не се бях притеснявала,но сега определено съм притеснена!Теди се роди 3380 кг и 50 см височина.Ама нормално ли е това?!?!,очаквах да има и други като него,а така като гледам и тук си остава най-високия.Сега почвам да мисля да няма някое нарушение на растежа Sad.Ама адски много яде това дете.Иначе не е дебел,няма дори гънки по бедрата си от тлъстинки.

# 18
  • Мнения: 1 371
За какво да се притесняваш?
Радвай се , че бебето ти расте и хубавее....   bouquet
 Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами, ние се родихме много миниатюрни - цееели 46 см, и на 3 месеца бяхме 60! Mr. Green
Не мисля, че му има нещо, тук в квартала една бебка беше 70 см на 4 м, помня го, защото майка и ми се хвалеше, че адски много е дръпнала точно първите 3 месеци и винаги са я мислели за по - голямо дете. Сега си расте нормално, прилича си точно на едногодишна госпожичка.  Heart Eyes Всички бебета са уникални и индивидуални, не се притеснявай, по - обезпокоително би било да не расте, дори много повече от това да не качва кг...  Naughty
Така че, спокойно и да нацелуваш стройния левент! Laughing

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Може да стане баскетболист. Joy

На 4 месеца Виктор беше 66 см.

# 21
  • Мнения: 6 164
Малии 72! За килограмите няма и да питам. Grinning Не ти завиждам как ще го мъкнеш, докато проходи. Crazy В момента не му намирам бешкия дневник, но към 66 ще да е бил, защото помня, че растеше с по 4 см на месец, а е роден 51см.

# 22
  • София
  • Мнения: 721
69 см

# 23
  • Мнения: 1 174
Днес дъщеричката ми навършва четири месеца и е 64-65см. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 381
Родена е 49см, на 4 мес. беше 64см.

# 25
  • Мнения: 1 294
На 4 месеца беше 63 см, а на 7м.-72см JoyБраво на вас Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 855
Роди се 52, сега сме 69см.

# 27
 Миа се роди 53 см.,четири месеца навършваме след 5 дена и е дълга 63-64 см.

# 28
  • Мнения: 2 807
amymommy, а колко сантиметра се е родило бебчето?
На мен пък не ми се вижда толкова дълго newsm78

Мони - роден 48 см, на 4-ри месеца -> 70 см.
Първите 3 месеца растеше с по 6 см, четвъртият - 4 см, т.е. 22 см за 4-ри месеца.

За Дани и Ива не помня; записките, които съм водила за тях не са при мен, а дневниците (които ще стоят на видно място) още не съм оформила  Wink

# 29
  • Мнения: 3 376
Е,ние сме от по-нисичките-63см Joy

Общи условия

Активация на акаунт