Питане от мама на момченце !!!

  • 3 208
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
Цитат на: Мама Ваня
Ние още на третия месец започнахме да се опитваме да забелваме главичката, но се оказа, че нашият има т. нар. пълна фимоза и лекарката ни каза, че каквото и да правим няма да успеем нищо да направим. Затова изчаках да навърши 7 м. и отидох в Пирогов на детски уролог. Хем му прегледа всички мъжки атрибути, хем го оправи. Рева един ден и с това приключи. След това малко отново залепна около главичката, пак го заведох и пак го оправи, но този път не рева. Сега всичко е наред /малкият е на 1 г./, вечер хубаво оголваме главичката, измиваме и това е.




Здравейте,

Обръщам се към вас защото прочетох ваш постинг по запитване на една мама за проблемите с пишоците на момченцата. Май имаме аналогичен на вашия случай и очевидно ще се наложи да прибегнем до специалист. Молбата ми е бихте ли ми дали име на лекаря извършил процедурата на вашето момченце и по какъв механизъм се свързахте с него(с направление,частно)???

 Благодаря ви Предварително! Stuck Out Tongue

# 16
С голяво удоволствие ще ти помогна, защото съм много доволна. Заведи детето в Пирогов - детска урология, при д-р МОМЧИЛОВ. Много е добър. Кабинетът му се намира на първия етаж в отделението, там като питаш всеки ще ти го покаже - детски урологичен кабинет. Можеш да го намериш в кабинета всеки ден около 12 ч. Успех и пиши какво стана.

# 17
  • Мнения: 651
Благодаря на мама Ваня за бързия ответ:)Simple Smile

 Скоро ще го заведем,да навърши 6 месеца и да ни кажат дали е време нещо да се предприеме или още е рано.

 Много благодаря! Поздрави!:)

# 18
  • Мнения: 503
Цитат на: mimozka

No daje i da zalepne ne se pretesniavaj - li4nia mi lekar napravi operacia na plemenika za raztvariane na koji4kata to4no za 5 min. Viarno e 4e e mnogo bolezneneno za deteto no ne e strashno.


Ами то това е най-лошото.
Голям шок и травма е за детето

# 19
  • Мнения: 265
А някой може ли да препоръча уролог за варна?

# 20
Ami az sam s  dve mom4eta i na dvamata sam zapo4nala ot rano da zabelvam pacite.Batkoto e na 2,1,a malkiq e na 4.S  batkoto sme svarshili tazi rabota otdavna daje ve4e ne pomnq koga,a s malkiq ve4e sme po4ti gotovi.Po4istvam vsqka ve4er s malk orevanol pri tazi procedura i tova e.No sam protiv da se ostavqt i da ne se pipat zashtoto e po bolezneno za decata sled tova.Predpo4itam az da go napravq leko i bezbolezneno.Ponqkoga kogato e malko po za4ervena maja s pasta "Pevisone",no savsem malko. Sign Exclamation

# 21
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Цитат на: Туфи
Моя приятелка води сина си на лекар, когато беше на 5г. - всичко приключило буквално за секунди, той не се травмира, нито го заболяло. А тя бе много наплашена от случаи, когато това се прави от лекари-касапи, когато детето до такава степен се травмира, че не иска да си сваля гащите за къпане! Shocked


би ли ми пуснала име адрес и тел на лекаря
ако не те затруднява

Общи условия

Активация на акаунт