Отговори
# 15
  • Мнения: 1 698
Днес мойта ме побърка с това пишкане. Сутринта баща й я изпишка, след това по чудо при мен се и изака /в банята ходи/. И от там нататък като каза не и не, канила съм я през 20-30мин и не иска. Слязохме на двора и веднага се напика, качихме се да я преоблека, тъкмо слизаме пак и няма и 2мин и тя пак се напика. Качваме се ние горе отново да се преобличаме и слизаме пак на двора, по едно време я хванах и събувам гащите да пишка, свърши работа обаче беше почнала в гащитееееее и айде пак горе да се преобуваме. През останалото време се стиска и не иска да пишка. Накрая след около час и нещо пак се напика и я прибрах вече за обяд. Не мога да разбера защо ми стиска и като я издържам не иска да пишка, а след малко свършва работата в гащите newsm78. Надявам се да се научи скоро, ние едва от два дни се мъчим с това чудо. Гърне не иска, изобщо не го и вадя, направо на тоалетната Wink

# 16
  • Мнения: 3 926
И ние днес имаме добри успехи - ако в гърнето и нито едно напишкване извън него, но това благодарение на орехите и бонбоните, които получава за награда Mr. Green Много е щастлива и сяда доброволно, стига да й дам и да рисува. Слагам й блокчето на коленете и й давам моливите и седи поне 5-10 минути Grinning Абе вчера се оплаках, а днес съм много доволна, така че се надявам и занапред да продължим Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 659
 Айде и аз да се похваля - Ники вече си казва най-редовно като му се пишка и само много рядко след като е казал се изпуска малко или докато му свалям гащите не може да устиска и почва да пишка. Но вече му хванах цаката и докато му свалям гащите му повтарям да стиска и той стиска миличкия и чака да му кажа, че вече може да си свърши работата.
 В началото като започнах да го уча пишкаше главно на гърне, а после пък имаше и един период, в който седеше доста дълго на гърне и не пишкаше, а щом го издържа си пишкаше и то доста. Сега пишка и на гърне, и прав, и на седалката в тоалетната, а понякога пак го издържам, но доста рядко, че не ми е удобно той си е тежичък. Навън в началото и той не искаше, но аз го залъгвах да напишка цветята, тревата и други подобни щуротийки и свикна доста бързо. А за дългата струя и ние можем да се явим на състезание - особено след като дълго е стискал.
 Откакто обаче сме по цял ден по гащи Ники не дава да му обувам памперс и като го види пищи и вика "Не тези". Аз му слагам памперс само докато спи, за всеки случай, въпреки че той от много отдавна не пишка по време на сън. След няколко дни ще си взема протектора за матрак (поръчах си един специален) и няма да го тормозя с тези памперси вече.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 965
Браво на Майчето! Дано да имате късмет с детегледачката!

# 19
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Мами, поздравявам вас и семействата ви! Да са живи и здрави дребосъците, и много положителни летни емоции!!!!

Всъщност искам да ви помоля, да дарим спасителен лев чрез СМС на номер 1365 за малкия Светльо, ..той е с тежка форма на левкемия за него няма лято, няма положителни емоции..
Моля ви ..всяко отлагане е фатално. Имаме 2 месеца ...после...
 

осем СМСа от мен  Praynig. Зная, че те не са достатъчни Светльо да се оправи, но зная и, че ако повечко хора го направим - шансовете на детето ще се увеличат!
НЕка да са здрави децата ни, децата на България, все по-малко болести да ходят по тях и все повече хора да отделят от залъка си и на нуждаещите се  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 1 004
Дени също се справя с пишкането в гърне горе долу, но е решила че в гърне не се ака и си ака в пампата без дори да се обади и това си е. как да й сваля памперса като после само наакани гащи пера, че не се и перат Sad

Антибиотика който нас ни вкара в болница от ужасно разтройство и обезводняване беше Аугментин  #Cussing out Не искам да го виждам и отдалече даже.

Ритка, радвам се че всичко е минало добре Hug

# 21
  • Мнения: 669
Направо като ви слушам колко сте напред с гъпнетата, пишкането и акането, не ми се мисли, че Емчо и хабер си няма за какво става въпрос. Но въпроса е в това, че Емчо няма никаква вина за това, а майка му е за бой  Embarassed. Все я отлагам тази процедура, и не ми се започва. Ще ми се поне да стане още по-топло, за да има по-малко дрешки и да пера по-малко, че като се сетя какво пране ще пада, и преобличане по 1000 пъти ................ та заради това и се ослушвам още.
А по случая днес такова оакване имахме, че незнаех от къде да започна да го събличам. Беше се наакал, и понеже бяхме с колелото, и е седял и то се размазало, после се прибрахме и тръгнах да го храня, като бях забравила че има нещо. И по едно време той започна да се държи за дупето и да реве, и аз се усетих и като го сложих на леглото и тръгнах да го събувам  Shocked - то изтекло, боди, дънки, целите крака на долу, чорапите та чак и по маратонките имаше. И направо в банята започнах да събличам едно по едно, в следствие на което се омазахме още повече и по гърба (докато му свалях дрехите), и направо го изкъпах. Такова приключение скоро не сме имали.
И като се започна едно пране - 1 час пране на наакани дрешки ............ та това най-вече ме спира за започване на обучението с гърнето.

# 22
  • Мнения: 496
 Joy Абе, Краси, то траги-комично вашето Laughing Няма да се плашиш! Като го оставиш 2-3 дни без памперс ще се усети сам, ще видиш! Пък и като му слагаш гащички няма да се оакват всичките дрешки Wink Е, ще се намокрят причишкане, но все можеш да заделиш 3-4 по-обикновени панталончета за целта Peace Започни за по няколко часа само вътре когато сте - примерно сутрин преди разходка и вечер преди лягане по 2 часа и така. Ще видиш колко е лесно, ще свикнете и двамата и колко е по-удобно. Екстра си е ако питаш мен. Аз го практикувам от 5-6 дена, но вече ми идва да излизаме без пампа, само да можеше да чишка прав... ама като няма от кой да се научи ooooh! Не мога да го издържам, първо, щото е много тежък и второ, щото не иска да чишка така. Сигурно ако го пробвам 2-3 дни така ще се научи, но ми е много тежък и хич не ми се опитва дори! Ще чакам да се научи прав  Peace

# 23
  • Мнения: 3 926
Такааа, аз и за друго имам да се хваля Grinning От три дни махаме нощното нини. Купих горчив серум за нокти с/у скромната сума от 10.38 лв. и казах, че нощем нините са горичиви. Първата нощ имахме здрав панаир, втората по-малък, а снощи се събуди чак в 4 часа, гладна миличката и яде ябълка и хляб. После си легна в леглото самичка и си заспа... направо не можах да повярвам Rolling Eyes Малко ми беше съвестсно, че я лъжа, но тя доста добре го приема. Само стана малко по-гушлива през деня, но това не е минус Heart Eyes А и като се събуди снощи си каза, че и се пишка, но мен ме домързя да свалям пампа Embarassed и й казах, че щом е с пампа може. Та тази вечер съм решила като се събуди детето ще слагам и на гърне. Така с един удар два заека Wink
Аз само да кажа по повод шарките - явно има някакъв Варицелен бум Confused който продължава още... и въпреки, че е на издихание повтаря Shocked Собственичката на един от посещаваните детски магазини в квартала е бременна и я е повторило Confused Всичко е ОК, но все пак Sad Лекарите първо не могли да повярват, а след това заявили, че вирусът е мутирал с времето и така се получавало. Каквото и да е е много неприятно.

# 24
  • Мнения: 3 116
Асенце недей така скъпа, че няма да доближавам детска площадка  Thinking

За Мая мога да кажа че сме на светлинно разтояние от вас по отношение на гърнето, но пък от 3-4 дни се храни абсолютно самичка и аз съм много щастлива  Crazy

# 25
  • Мнения: 496
Ох, ние се храним самички от доста одавна и сега предявява претенции и на вън да се храни сам, което е неописуемо мъчение за мен, за да го запазя чист Rolling Eyes горе-долу да не говорим колко бавно става, но иначе не иска да яде ако го храни друг Tired

Ние още сме си болнички, пооправя се, но много бавно... и почти не яде, което не ме притеснява много щото е 16кг Blush Няма да му е зле да поотслабне малко...

# 26
  • Мнения: 3 116
Бубке ние с нашите 12 кг пред вашите 16 сме направо калинки  hahaha

Ще оздравее дечкото, къде ще ходи  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 926
Ритко, не се тревожи, мила, то не само от площадки се лови, ама не го мисли - каквото - такова Hug
Пък за килограмите... Сияната е почти 11, но шамаросва яко комшийчето Васко, който е 17. Така че - размерът е без значение... стига да не става въпрос за проклетия, че ние си я имаме в повечко Confused
По този повод мога да се оплаквам доста, но кажете вие как се справяте, когато се налага да берете срамовете на децата си Thinking Онзи ден Сияна бутна едно дете от едно конче в детски кът Embarassed Ама така падна горкото... съответно я шляпнах, скарах се и я изведох, ама ако знаете бабата на детето как ме изгледа... идеше ми да потъна Confused Незнам като я вземат на ясла какво ще ми се наложи да изтърпявам всеки ден... Имам чувството, че все някой ще е набит от Сияна. Но ще видим с времето Thinking

# 28
  • Мнения: 3 116
Случвало ми се е Simple Smile Напоследък все по-често  Thinking

Мая ходи и дърпа храната на децата от ръцете, кофички, лопатки, последната една седмица не мога да я позная  Crazy Бебешки пубертет го лови детето  Crazy Затова се налага непрекъснато да има човек с нея, да предвижда какво точно смята да направи и да взема мерки преди да го е сътворила. Като стане беля, се извинявам културно, след което се захващам с малката на която и бива разяснено че така не бива да се прави. Шамари аз не раздавам, все още други начини намирам, но пък може и да е отнесла някой от баща си  newsm78 Както и да е, досега не съм имала проблеми с наглеждащите пострадалите деца. В общи линий, когато един родител вижда че от другата страна се взимат мерки не се намесва. Виж с бабите работата е друга  Sick

# 29
  • Мнения: 1 878
Е аз понеже съм в празничен цикъл  Blush пак ша ви черпя  Mr. Green пък от другата седмица ще взема и да пиша  Crazy

Днес със съпружеството правиме 10 годинкинки брак  Shocked, ни знам гъде се търкулнаха направо  ooooh!

   

Общи условия

Активация на акаунт