Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
...Имам една приятелка,която е страшно добро,красиво и интелигентно момиче-перфектна отвсякъде.Съпругът ми има братовчед ерген и тя му отиде нагости-чистеше му,готвеше му и се отнасяше страхотно с него-тъпанаря още на 2-та седмиза намери причина да я накара да си тръгне,а междувременно почити всяка вечер от тези 2 седмици се е връщал 4 сутринта,защото е предпочитал компанията на платени момичета  Thinking сега живее с едно момиче работило в стрииптиз бар,а на всичкото отгоре то е завело сина си да живее с тях.Скоро разбрах,че правили опити да си правят бебе.
Ето това е една голяма мистерия и необяснимо безумна мъжка логика за мен.Да имаш перфектното за да създадеш семейство и да се хвърлиш към нещо далеч от перфектното при това,което може да те обвърже за цял живот. newsm78 
Такива жени има само в приказките,бе bori7.
Чак ме заинтригува с това описание.
И как така му отиде на гости,пък му переше,чистеше и готвеше, а той пича си щъкаше по баровете?
Нещо не ми се връзва,ша ма извиняваш.

# 16
  • Мнения: 1 263
И как така му отиде на гости,пък му переше,чистеше и готвеше, а той пича си щъкаше по баровете?
Нещо не ми се връзва,ша ма извиняваш.
може да не ти се вързва,но има и такива жени-многото доброта,понякога стигаща до наивност идваща от прекалено силното желание да си създадеш и ти най-вече семейство понякога прави лоша услуга на жената.

# 17
  • Мнения: 480
Приказката за Пепеляшка е жива! Но Тя ще срещне принца някой ден.
А ония надути пуйки, дето си развяват шундите по цял ден и никаква работа не подхващат - на боклука!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 636
А защо "леката" жена да не се промени,те също се влюбват и защо трябва да има вреда изобщо Thinking

И според мен "леката" жена ако се промени няма по-хубаво за мъжа, но зависи мноооого и от него. Забелязала съм, че точно такива жени стават много добри съпруги и майки, защото са преживели доста и няма мъж, който да ги изненада (почти де). Докато някое скромно момиче като си отвори очите след брака става страшно.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Заключвам темата по молба на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт