Кухненски Робот Moulinex FP-6031

  • 7 457
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Виж в указанието- бутон "пулс" работи и когато кръглото копче е на 0- като затвориш капака, натискаш "пулс" за кратко и преценяваш дали продуктът е достатъчно наситнен. Аз така правя краставицата за таратор - на S образния нож - 3-4 завъртания са достатъчни, иначе ще стане на пюре. Пробвай- след 2-3 опита се свиква.
а краставицата нарязана ли става / такава на кубчета / ? зелето го нарязах с едрият нож , после със ситния , но ми останаха и едни такива едри листенца . при вас така ли става ? ама е готино - да не режа зеле на ръка Simple Smile и ситничко Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 205
Краставицата става на "триъгълни пирамидки" Laughing Е, не на съвсем еднакви. Има и по-големи парчета, но в таратора не се виждат Wink Преди това я нарежи на едро(колкото кубчетата  бульон)

# 17
# 18
  • Мнения: 780
red-flower прочетох го . благодаря ти   bouquet

# 19
  • Мнения: 29
 Flushed радвам се, че съм била полезна  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 780
Краставицата става на "триъгълни пирамидки" Laughing Е, не на съвсем еднакви. Има и по-големи парчета, но в таратора не се виждат Wink Преди това я нарежи на едро(колкото кубчетата  бульон)
Малее, как се изложих снощи  ooooh! - не нарязах краставицата на по-големи кубчета и стана на каша  Embarassed . Другият път ще я нарежа  Simple Smile 

# 21
  • София
  • Мнения: 205
 LaughingНова рецепта. Поздравления! Wink С времето ще свикнеш. Комбайна ти е още съвсем нов и ножовете са мн. остри. След 1-2 месеца леко ще се затъпят и тогава по-лесно се работи.

# 22
  • Мнения: 780
LaughingНова рецепта. Поздравления! Wink С времето ще свикнеш. Комбайна ти е още съвсем нов и ножовете са мн. остри. След 1-2 месеца леко ще се затъпят и тогава по-лесно се работи.
Simple Smile сега си нарязах лук , но по-малко "въртях " и стана супер

# 23
  • Мнения: 4 516
Аз съм супер доволна от робота на Мулинекс! Моят е малко по-различен модел, но е със същите функции, като гледам. Всичко правим на него - от бебешки сокове до салати. Зимно време си умираме за зелева салата, а много мразя да кълцам зеле. Е, там става за секунди. Правим си сместа за палачинките в шейкъра (блендера). Е, пада миене после, но като накиснеш става лесно. Четох, че шейкъри се мият много лесно, като ги напълниш с вода и препарат и ги включиш за малко. Пробвах веднъж, но аз съм на принципа да си тръкна яката с гъбата, че иначе не вярвам.
С една дума - супер полезно нещо е! Покупката ти е сполучлива!

Общи условия

Активация на акаунт