Music Idol - 9

  • 15 607
  • 319
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 994
Кремена. Има глас, но пее ужасно фалшиво, а това е най-важното.

И аз така мисля. Освен това мисля, че много несправедливо я допуснаха да участва във финалните 12. Трябваше да я върнат още на прослушванията - все пак правилата са въведени да се спазват  - щом няма нужните години, ще участва следващата година!

# 31
  • Мнения: 1 952
Явно Dazy нещо много присърце е взела тозе Мюзик Айдъл..не й се сърдете Mr. Green

Както и Брадъра  Laughing ..

Брадъра свърши, та сега вълненията по Айдъла са двойни Wink

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Илияна, много ме дразни със селската си визия Twisted Evil А защо пее само на български? Или аз се лъжа нещо? newsm78

# 33
  • Мнения: 116
Илияна, много ме дразни със селската си визия Twisted Evil А защо пее само на български? Или аз се лъжа нещо? newsm78
И на руски може  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 735
Искам да отпаднат Кремена, Преслава и Илияна.

Гласувах за Кремена, защото е фалшива всеки път и то твърде много като за претендент Айдъл.

Аз също смятам, че не биваше да я пускат - ще се ошлайфа, но след 3,4,5 год.
Сега има още много да учи. Лошото е, че не се отразява добре на момиче в тази крехка възраст, когато му размътиш главата със Слава. Обикновено смятат, че нямат нужда от повече уроци и спират да се развиват.
Пожелавам на Кремена да продължава да ходи на уроци - със сигурност ще стане свирка от това дърво, но сега й е прекалено рано. Сега само може да изгние предварително дървения материал...обикновено дървото трябва хубаво да изсъхне, за да стане годно, за каквото и да било.

Dazy, не ги вземай навътре нещата.  Hug
Аз също смятам, че е повърхностно да се съди по визията. Жалко , че много хора се влияят.
Днес дори си мислех, че ще е много атрактивно да има такова шоу, но по радиото, където участниците не се виждат, а само биват слушани.
И най-накрая, когато хората си изберат идол, той да се яви по телевизията
Wink

# 35
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Кремена на мен тя не ми харесва,  млада  е ще има още много шансове за изява

# 36
  • Мнения: 583
Все ми е едно кой ще отпадне  Whistling

# 37
  • София
  • Мнения: 3 421
 Преслава - не ми харесва всеки път как се пъне за да изкара глас.

# 38
  • Мнения: 494
Илияна!Аман от нейното "носово" пеене.Симпатична женица е,ама има ужасен тембър...направо дразнещо...Няма да се разсърдя и Кремена да е-пее фалшиво в последно време.Обаче най-малко харесвам Илияна и направо се чудя как изобщо може да е още там??? newsm78

# 39
  • Мнения: 1 840
Преслава - не ми харесва всеки път как се пъне за да изкара глас.

И аз гласувах за Преслава - нещо не ми харесва достатъчно. И Невена ме дразни, но мисля, че тя ще стане айдъл.

Между другото - Илияна не пее само на български - пя на руски, италиански (или испански - не съм сигурна - от последния концерт), имаше и английска песен.

# 40
  • Мнения: 494
Тя може и на китайски да пее(Илияна),което говори само хубави неща за нея,ама това не я прави певица-за това се иска глас,а нейният е ужасно грозен.

# 41
  • Мнения: 3 211
Кремена. Има глас, но пее ужасно фалшиво, а това е най-важното.
и аз така, като да допълня, че не ми харесва стила й на пеене и визията й като цяло, а пък камо ли за 16год.момиче

# 42
  • Мнения: 1 671
Преслава - не ми харесва всеки път как се пъне за да изкара глас.

На абсолютно същото мнение съм!

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кременка.
Не ми се нрави, нито като глас, нито като визия, нито като поведение. Абе не е за там детето.

# 44
  • Мнения: 1 840
Тя може и на китайски да пее(Илияна),което говори само хубави неща за нея,ама това не я прави певица-за това се иска глас,а нейният е ужасно грозен.

Според мен Илияна има глас и аз не бих го нарекла грозен, напротив, на мен много ми допада. Но това е много субективно - колкото слушатели, толкова и мнения.

На Невена пък не ми харесват извивките от народното пеене, които се чуват почти във всяка песен, особено пък в тази от филма "Титаник". Иначе с чалгата се справя страхотно! Повечето фолк-певици могат вода да й носят. Само дето ненавиждам чалга... Sick (И това е чисто субективно мнение)

Някой по-горе беше писал, че ако не ги виждаме, а само ги слушаме, изборът ни ще бъде по-обективен - напълно съм съгласна с това. Сигурна съм, че тогава Илияна и Стефан щяха да имат много повече почитатели.

Общи условия

Активация на акаунт