кафяво зацапване в 1-вия месец!

  • 38 393
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Нуждая се от съвет. На 19 години съм. И преди няколко седмици правих секс без презерватив. Преди 1 седмица имах същото такова зацапване, което е описано по-горе!!! Трябваше да ми дойде, но ето, че 3-ти ден закъснява. Направих си тест веднага щом получих описаното зацапване - беше отрицателен. И сега ме тресат нервичките. Възможно е да съм бременна, нали?
Така като гледам датите, които описваш, според мен си бременна.
Това кафеникаво зацапване няколко дни преди очакваната дата на менструацията ми прилича точно на имплантация.
Бягай да си правиш кръвен тест, защото преди 10 дни закъснение на ехограф може и и нищо да не се види.


И следващия път пак да правиш секс без презерватив. Обезателно!

# 16
  • Мнения: 183
И аз да питам , защото съм невежа... Може ли да се ходи на работа в такова състояние? И ако работата е свързана със седене на стол по цял ден ... това лошо ли е или трябва да се лежи? Питам, защото и мен ме интересува. При мен само ,ч е ми се спи непрекъснато, лошо ми е и ме боли /тъпа болка/ стомаха.

# 17
  • Мнения: 4 546
И аз да питам , защото съм невежа... Може ли да се ходи на работа в такова състояние? И ако работата е свързана със седене на стол по цял ден ... това лошо ли е или трябва да се лежи? Питам, защото и мен ме интересува. При мен само ,ч е ми се спи непрекъснато, лошо ми е и ме боли /тъпа болка/ стомаха.

в кое състояние - бременна със зацапване или само бременна?
ако е второто - може. за първото трябва да се лежи /по възможност със свити в коленете крака, а не изпънати/ и най-вероятно лекарства ще се пият/инжекции и да са ти далеч от главата напрежението на работа. иначе и мен много ми се спеше в началото и направо едва се влачех на работа. ама минава  Rolling Eyes болката първите месеци ми казваха, че е нормална, но най-добре да питаш лекаря си.

# 18
  • Мнения: 183
... Cryи кафяво зацапване имам

# 19
  • Мнения: 4 546
... Cryи кафяво зацапване имам
отивай на лекар и искай болнични. надявам се да се разминеш с ден-два лежане само. за да те поуспокоя, ти казвам, че много бъдещи мами имат зацапване в началото. а след 7-8-9 месеца си имат хубави здрави бебчовци. но трябва да се взимат мерки възможно най-бързо.  Hug

# 20
  • Мнения: 183
Утре сутрин съм на лекар.... Стискайте палци Praynig

# 21
  • Мнения: 4 546
стискам Hug

# 22
  • Мнения: 3 388
Стискам палци и аз!  Praynig

# 23
  • Мнения: 4 053
Стискам палци и аз!  Praynig

  Praynig дано всичко да е наред

# 24
  • Мнения: 724
Хора ходете на лекър това не е майтап работа!
Стискам палци на всички Praynig

# 25
  • Мнения: 14 133
да се обади веднага на лекаря си! въобще да не чака до понеделник!
Peace Стискам палци всичко да е наред!!!!

# 26
  • Мнения: 5 391
Със синът ми имах кафеникаво зацапване в 6-та седмица, пих до 12-та Утрогестан и всичко завърши добре Grinning
Успех! Praynig

# 27
  • Мнения: 131
Ами с/д мене е нормално и поради тази причина са и изписали дуфастон(т.е.,това кафеникавото е симптом за хормонална недостатъчност)...Няма нищо страшно,при мене започна от първият ден,в който трябваше да ми дойде и аз бях убедена,че не съм бременна,но  Joy и ми продължи до към 3тият месец.Това не е цветна бременност,а кафеникаво цапане.Няма страшно и успех!

# 28
  • Мнения: 1 294
 fingerscrossedУспех мила! HugДано не съм те стреснала много с предната си публикация.Ако знаех, че имаш достъп до комп, нямаше да го опиша така директно моя случай.Извинявай!

# 29
  • Мнения: 3 069
Здравейте момичета, тъй като тук винаги намирам полезни съвети и насоки за проблемите, които ме вълнуват, искам да помогнете със съвет и на моята приятелка, която ме помоли да ви пиша, тъй като тя няма мъзможност!
Копирам това,което тя ми написа  "можеш ли да питаш в бг мама, че немога да се оправя , за това че съм 1-вия мессец и нещо леко кафявичко със смес от бяло течение ми тече и че преди малко като се избърсах в тоалетната на тоалетната хартия се полепи една лигавица с кафяв цвят, неможе така да ми тече ... верно не много е лекичко все едно бяло течение но 1 -  2 пъти на ден само че кафяво
"

На първата консултация са и изписали Фолиева киселена и Дуфастон, сега чак в понеделник е на гинеколог, но много се е притеснила, тъй като преди 6 или 7 год е правила спонтанен аборт в 3тия месец!
 Моля за съвет дали това е повод за безпокойство и на какво може да се дължи??  Thinking
 
 
 
 


Това може да е от имплантирането на яйцеклетката....но  след като вече е имала проблем от такова естество е най-добре веднага да се обади на гинеколога си.Ако не вдига или я мотае да отива в първата АГ клиника за която се сети.
Нуждая се от съвет. На 19 години съм. И преди няколко седмици правих секс без презерватив. Преди 1 седмица имах същото такова зацапване, което е описано по-горе!!! Трябваше да ми дойде, но ето, че 3-ти ден закъснява. Направих си тест веднага щом получих описаното зацапване - беше отрицателен. И сега ме тресат нервичките. Възможно е да съм бременна, нали?
Така като гледам датите, които описваш, според мен си бременна.
Това кафеникаво зацапване няколко дни преди очакваната дата на менструацията ми прилича точно на имплантация.
Бягай да си правиш кръвен тест, защото преди 10 дни закъснение на ехограф може и и нищо да не се види.


И следващия път пак да правиш секс без презерватив. Обезателно!

Съгласна съм.Най-добре е да направиш тест.С 2-я ми син карах цветна бременност и се подлъгах по това зацапване за 2-3 дни, че е цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт