Прически за малки принцеси

  • 18 960
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
и на нас косата ни е слабост.Ето няколко и от мен:


# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
 Преди време в една подобна тема Вечерница беше публикувала доста снимки с различни прически на нейната щерка. От там съм заимствала доста прически на Креми. Дано да се включи, че не мога да намеря темата.
 Напоследък й харесва да ходи с диадема и на конска опашка - предполагам за по-лесно, но на празници държи да е с прическа.
Всеки път нещо ново измисляме - плитките не помня вече в колко варианта са включвани.
 Трудно търпи да я сплитам на рибена кост(или вариации), но аз действително не съм най-умела и я скубя.
 При сестра ми търпи всичко обаче и после се прибира с "фешън" прически. Явно и за това си трябва подход Thinking

Мила от Марс , на щерката спилтам косата на дебела плитка - хем не се оплита, хем после не я боли главата като след сън с опашка. И на нас ни е проблем ресането- като се реши сама - заглади отгоре отгоре, а като почна аз и реве, мрънка...
И мен ме преследват всички да я подстрижа, но понеже аз съм била все с къса коса и сега си го изкарвам на нея Grinning

# 17
  • Мнения: 651
Кики, с какъв шампоан миете косата...много е лъскава, а прическата супер..вие ли се плетете или ходите на фризьор  Grinning
Преди време в една подобна тема Вечерница беше публикувала доста снимки с различни прически на нейната щерка. От там съм заимствала доста прически на Креми. Дано да се включи, че не мога да намеря темата.
 Напоследък й харесва да ходи с диадема и на конска опашка - предполагам за по-лесно, но на празници държи да е с прическа.
Всеки път нещо ново измисляме - плитките не помня вече в колко варианта са включвани.
 Трудно търпи да я сплитам на рибена кост(или вариации), но аз действително не съм най-умела и я скубя.
 При сестра ми търпи всичко обаче и после се прибира с "фешън" прически. Явно и за това си трябва подход Thinking

.... но понеже аз съм била все с къса коса и сега си го изкарвам на нея Grinning
аз също предимно съм била с къса коса, в първи клас имах до кръста и от тогава като я отрязаха та чак на "стари години" си пуснах  Laughing иначе малката не дава да я режем много, харесва и да е дълга, но пустото ресане...много ми е жал, че се налага да я мъча..

# 18
  • Мнения: 10 605
Що ли ми трябваше да влизам в тая тема? Като ви гледам принцеските - направо ми идва да се метна на съкровището и да си направим едно момиченце Simple Smile

Сори за спама, но не се сдържах - прекрасни са дечицата!!!!!

# 19
  • Мнения: 4 451
И аз съм голяма маниачка на тема прически. Всяка сутрин за градинката се старая да е с различна. Снимки не мога да пусна, но ще се опитам да обясня по-интересните, които правя. Бритона хвашам на 5-6 малки опашчици със селиконови ластичета. После ги прибирам в цяла опашка отзад. На всяка опашчица от пред, там където се вижда ластичето слагам по една малка фибичка (тип "въшка") с различни цветове или редувам два цвята. Правя и (ох, как да го обясня newsm78) почти цялата коса на ромбоиди пак с тези малки ластичета и отзад следва конска опашка. Стои много ефектно.
Моля gloria11 и kiki77 да обяснят подробно как правят всички тези красоти. Ще чакам. Hug

# 20
  • Мнения: 3 268
Глория11,ти сигурно си фризьорка.Аз не мога да направя такива красотиии Cry

# 21
  • Мнения: 3 211
най-често тази:
други:
сега ми е много трудно с прическите, че нали си подстрига сама бретона ooooh!, вече порасна малко и сме с фибички повече.
от 6месечна с прически:
така и не можах да науча рибята кост Close
п.с. прическите на Глория11, са прекрасни Heart Eyes

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 17:20 от very nice

# 22
  • Мнения: 11 315
Етиа, много добре помниш.
Темите няма как да ги намериш, щото са в архива.
Добре, че имам линк към него та порових.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22258.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34711.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127076.0

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Етиа, много добре помниш.

Нали! А мъжът ми твърди, че съм станала разсеяна.
От твоите прически най-често правя тази дето е разделена на две косата и вързана на няколко места(стъпаловидно) с цветни ластици - много ефектно става, но защо никога не съм я снимала така незнам.

# 24
  • Мнения: 37
Не не съм фризьорка и докато не се роди дъщеря ми и аз не подозирах, че мога да правя прически Rolling Eyes.Не стават трудно, но изискват време-предварително разделяте косата на пътечки-така както искате да са ви плитките-всяко кичурче намазвам с гел, увивам го и го защипвам с малка шнолка-като е намазано с гел става по-твърда и по-лесно се оформя.Взимам първото кичурче и почвам да плета-първо кръстосвам два кичура и после добавям и другите и става плитка.После следващия, който съм отделила и т.н.,а посоката на плитките може да си я избирате вие.Извинявам се, че стана много дълго обяснението-но не мога по-кратко! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 11 315
Ето ви още един вариант на тема официална прическа - снимката е от последната Коледа.

# 26
  • Мнения: 984
първата- разделя се косата на малки пътечки и за по-лесно всяка пътечка я връзвам с ластик, след това всяка пътечка се сплита тип рибена кост, в зависимост как разделиш косата могат много варианти да се получат
втората е много лесна- пак се раздела косата по същия начин и се хваща малко кичурче коса и се вързва със силиконова ластичка, след това след него се хваща още едно кичурче коса, като се прибавя и предходното към него, и така до края. Колкото по тънки са пътечки и кичурчетата, толова по-хубаво става
третата- всяко кичурче е усукано и е хванато със свински опашки/много трудно след това се свалят/ и в средата е вързана опашка, като от опашката се взима всяко кичурче и се извива по усмотрение.
От трите прически на- лесна е втората и най-бързо се прави

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455


А какво са ?

# 28
  • Мнения: 1 881
Kiki77, прехласнах се по твоите прически.....Толкова съм вързана в ръцете обаче....Само чакам да се събуди малката и ще пробваме втората прическа /като най - лесна/, а рибена кост нямам идея как се плете, мога само плитка от 3 части:(

Вечерница, в твоите линкове нито една снимка не ми се отваря Confused

# 29
  • Мнения: 11 315


Вечерница, в твоите линкове нито една снимка не ми се отваря Confused
Гадовете са сменили софтуера и сега не ги намира.
Само момент да поровя из моя архив.
http://family.webshots.com/album/395576608oxKBXh

Общи условия

Активация на акаунт