Обезкосмявате ли си ръцете?

  • 42 569
  • 800
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Махам всички косми, освен тези на главата ми Laughing
Много по-красиво изглежда една дамска ръка без космарлаци и мъхчета разни Peace

Съгласна съм с това  Peace Махам моите с епилатор и на места даже вече не изникват нови  Hug

# 16
  • Мнения: X
Не. NaughtyВсичко друго,но там не.Мисля,че нямам нужда

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, макар че имам само светъл мъх.

# 18
  • Мнения: 3 388
Махам всички косми, освен тези на главата ми Laughing
Много по-красиво изглежда една дамска ръка без космарлаци и мъхчета разни Peace

Абсолютно и аз така  Peace

# 19
  • Мнения: 101
И аз ги махам, не че са кой знае колко, но на светлата ми кожа не стоят никак добре Mr. Green

# 20
  • Мнения: 601
Махам ги. Всичките искам да ги махна! Мразя косми! Mr. Green Само веждите, миглите и косата да ми останат. Laughing

# 21
  • Мнения: 1 540
Махам ги. Всичките искам да ги махна! Мразя косми! Mr. Green Само веждите, миглите и косата да ми останат. Laughing
smile3521   smile3508

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Тъкмо това си уреждах Grinning Имам час за утре. Ще си ги махам за 1 път. Кажете колко време издържа кола маската? А и боли ли? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 790
Да, с епилатор. Както казва една приятелка - "навсякъде играе епилатора", само мустаците махам с фото.

# 24
  • Мнения: 1 540
Тъкмо това си уреждах Grinning Имам час за утре. Ще си ги махам за 1 път. Кажете колко време издържа кола маската? А и боли ли? Rolling Eyes

Щом ти е за първи път, значи ще се задържиш гладка по-дълго време  Wink Да речем месец, месец и нещо... За болката - при всеки е различно. На мен дори ми е приятно  Blush
И аз днес имам час за тази процедура. Всъщност гол охлюв ще изляза от студиото  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 362
Не,нямам нужда,за щастие Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Тъкмо това си уреждах Grinning Имам час за утре. Ще си ги махам за 1 път. Кажете колко време издържа кола маската? А и боли ли? Rolling Eyes

В началото боли. Или поне мен ме болеше. Ама не е някаква болка за умиране. После свикнах, сега изобщо не ми прави впечатление. Точно като с краката.

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, махам ги, въпреки че не са ми "гъсти и черни", както се споменава няколко пъти  Wink
Но през зимата пропускам, признавам, че ме домързява.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 840
Разбира се, че си ги махам, така ръката ми изглежда чиста и много по-нежна. С епилатор първия път болеше, но после си свикнах.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
Махам си ги от години, макар да нямам нужда.
Иначе са ми руси и малки, но хич не обичам косми и махам всичко и навсякъде.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт