Обезкосмявате ли си ръцете?

  • 42 634
  • 800
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 207
Да.От 3-4 години започнах.

# 406
  • Мнения: 798
Не. Имам светъл рус мъх по ръцете.
И аз така. Но ако бяха черни щях да ги махам 100%.

# 407
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Не е за вярване момичета.......21стр за едни косми Shocked newsm78
за протокола- да махам ги. дори и руси като видя жена с косми по ръцете Sick

# 408
# 409
  • Mонтана
  • Мнения: 413
ве4е не,преди го правех,но няма смисьл

# 410
  • Мнения: 3 453
Не, не са особенно окосмени, а и космите са светлички.

# 411
  • Мнения: 798
Не е за вярване момичета.......21стр за едни косми Shocked newsm78
за протокола- да махам ги. дори и руси като видя жена с косми по ръцете Sick

Лелеее,  недей моля те много да се оглеждаш по улиците, че само ще ходиш и ще повръщаш..., че като гледам близо 50% не ги махат, а да не говорим за жените над 45г.,..... Peace Mr. Green

# 412
  • София
  • Мнения: 3 249
Не е за вярване момичета.......21стр за едни косми Shocked newsm78

Нали! Това е най-успешната тема, която съм пускала. Grinning При все, че можеше да не надхвърли 1 страница и само да се гласува в анкетата. Фръц-фърц, направо де надух! bowuu

# 413
  • Мнения: 179
 От 3 години насам ги махам. Преди не ми правеше впечатление, но след майчинството, когато се върнах на работа, всичките ми колеги от мъжли пол бяха обезкосмени. В началото ги сравнявах с голи охлюви (плужеци Sick). Взеха да ме подиграват и да ми скубят костмчетата по ръцете. hahaha При всеки удобен случай, обръщаха внимание на окосмението ми. Добре, че съм олигофрен, като тях и нося на майтап. Crazy
 Сега и аз приличам на същински плужек. Joy Joy

# 414
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Супер се дразня от косми, затова ги махан навсякъдееее включително и на ръцете  Twisted Evil Peace

# 415
  • на село
  • Мнения: 80
Добре де май се престраших да ги махна,но с какво най лесно,кола маска или с епилатора?

# 416
  • София
  • Мнения: 3 249
От 3 години насам ги махам. Преди не ми правеше впечатление, но след майчинството, когато се върнах на работа, всичките ми колеги от мъжли пол бяха обезкосмени.

И аз засичам все повече мъже, които си махат космите на ръцете. Даже имаме един добър приятел - системен админ е, категорично хетеросексуален, около 100 кила, с бирено коремче, знае повече псувни от средно статистически тийнейджър, но си обезкосмява ръцете. newsm78 Аз много го бъзикам за това, ама той не ми се връзва.

# 417
  • София
  • Мнения: 3 249
Добре де май се престраших да ги махна,но с какво най лесно,кола маска или с епилатора?

Аз винаги съм ползвала епилатор, ама като за първи път, ако те е страх и изобщо, защо не отидеш на кола маска?

# 418
  • на село
  • Мнения: 80
Добре де май се престраших да ги махна,но с какво най лесно,кола маска или с епилатора?

Аз винаги съм ползвала епилатор, ама като за първи път, ако те е страх и изобщо, защо не отидеш на кола маска?
Да може би първо кола,но имам едни гадни малки червени точици по ръцете,дори и тук таме по тялото,та мисълта ми е нещо да не стане по лошо!

# 419
  • Мнения: 4 792
Да, от много години и почти нищо вече не ми расте.

Общи условия

Активация на акаунт