Сред цъфнали дървета и цветя, играят ДОБРИЧките ни деца (27)

  • 8 987
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 958
steli76 и Велина-70, ДОБРЕ ДОШЛИ!
Включих ви в списъка на 1-ва стр. Ако искате да добавите още нещо - няма проблеми, ще редактирам.

ЕМ4О, направо ме уби с това, че в Изи-то е студено. Когато ходим там, всички сме облечени възможно най-леко. Аз не съм критерий за топло, ама щом на мъжа ми му е горещо /а той си е зиморничав/ ... Нека и други мами, които ходят там да кажат, според тях как е. Вярно е, че децата се изпотяват. Снощи моето беше облечен с много лека блузка, чак се притесних, че навън ще му е студено. Но след играта там, беше вир вода.
Това, че няма как да се качват количките е поредната голяма глупост. Вече се възмущавахме от това, още като го отвориха заведението.

Повръщането на бебетата няма нищо общо с това през бременността.
Подкрепям Мимиту  Peace Аз нямах такива проблеми по време на бременността и малкия не ми е повръщал след това. До организъм си е. Но колики пък, имахме в изобилие  Sad и продължително време.

... то все някой обиден или заяждащ се по незнайни причини ooooh!
Да, бе. Незнам защо сме се събрали такива "остри камъни"  Sad


Времето беше хубаво днес за разходка. Преваля малко дъжд, но бързо спря. Незнайно защо обаче, в парка нямаше почти никой.

Долу не снимах, защото беше същото.

# 61
  • Мнения: 4 392
,че понякога има скандалчета тук.
Е, чак пък скандалчета... Thinking
Съгласи се, че при толкова много народ, не може всички да сме на едно и също мнение.
Пък и не е необходимо, не е полезно, нищо ново няма да научим така. Peace
Аз чета редовно, но вече рядко пиша. МНого често искам да реагирам ,но дишам дълбоко и броя до 20, защото се съмнявам, че ще бъда разбрана. Само в крайни случаи вече се обаждам и естествено , задължително, ако има повод за честитка някаква. Дай Боже повече такива поводи и по- малко за спор! Grinning

# 62
  • Мнения: 1 367
мимиту,що да се караме? Laughingаз мислех,че сме тук да се забавляваме,да обменяме опит и да се пооплачем от бебчовците понякога......ние пак ревем.....коремче....(

# 63
  • Мнения: 3 810
мимиту,що да се караме?

хехе, ами все се намира за какво.
Аз нямах в предвид ние с теб, а изобщо. И на майтап го написах Wink
Я, мама Блу наредила вече пуканките да гледа сеир Laughing

Пък мойте, пу-пу, какво да се оплаквам- те злато не ами- диаманти! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 821
Я, мама Блу наредила вече пуканките да гледа сеир Laughing

Mr. Green

бреее, то в дървения град сякаш бомба паднала Rolling Eyes

В интерес на истината, много съфорумки окапаха....къде от скука, къде от обида Thinking...не са хубави тез работи Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 1 367
бе то и мойто е едно златно слънчице,ама като го свие коремчето направо става ад от писъци и гърчене..... #Crazyразбрах,че се майтапиш за караниците,мимиту.то и без тях не може,аз от доста време чета постинги по различни теми тук.ох,да се оправя времето,че да ходим на дълги разходки....милото,на мама си се е метнало-хаймана.... Laughingне му се седи вкъщи

# 66
  • Мнения: 163
Здравейте! Hug
Аз да се запиша в новата тема,че докато се наканя щя я свършите Mr. Green
Лек ден на всички! Wink

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 958
Здравейте! Hug
Аз да се запиша в новата тема,че докато се наканя щя я свършите Mr. Green
Лек ден на всички! Wink


Не само се запиши, ами и пиши  Wink Laughing

# 68
  • Мнения: 448
Здравейте! Hug
Аз да се запиша в новата тема,че докато се наканя щя я свършите Mr. Green
Лек ден на всички! Wink


Не само се запиши, ами и пиши  Wink Laughing
И кафенцата моля Mr. Green Онези с многото каймак  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 69
  • Мнения: 77
Здравейте,мами Grinning
Отдавна не съм писала,но поне от време на време ви попрочитам.Откакто се стопли времето съм по цял ден навън,защото малко ми остава от майчинството.Всъщност то вече е прекратено,ползвам си отпуската и юли започвам работа-наложи се малко по-рано от предвиденото.Ама всяко зло за добро,надявам се.Има ли мами,които водят децата си в новата яслена група в 29 градина
 Моля,да споделите  впечатления  bouquet

# 70
  • Мнения: 3 810
teis   A ти премести ли се в нова квартира?
Ей, не се хвалите и това си е!
Само Ем4о с новата кола и Теа с многото придобивки накуп.

# 71
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не казвам точно че е студено,но то май тъй излезе.Ами колкото пъти отидем там,толкова пъти се разболява ме.Не знам от какво е ,но така се получава.И затова исках да попитам какво ви е впечатлението.  Peace

# 72
  • Мнения: 531
Люх, малиии,ми аз да чакам направо следващата тема!

Много неща можех да напиша по горещите дискусии, ама вече няма смисъл.Аз не съм от сърдитите,ами съм много работна Mr. Green, започнах да рисувам, че трябват парички...освен това наща кака нещо се бори с един вирус,да видим, той ли нея или тя него.

# 73
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добър вечер момичета и от мен Hug

Добре дошла на steli76   bouquet

Днес няколко пъти исках да публикувам отговор, но пустия му ток все изгася Twisted Evil.

Много неща можех да напиша по горещите дискусии, ама вече няма смисъл.
И аз днес все почвах да пиша и да  обяснявам за повръщането , но гадния ток...... Моята братовчедка имаше тоя проблем с бебо, но вече е добре.

ani_ji , супер снимки  bouquet.
[/color]

Хайде лека вечер

# 74
  • Мнения: 448
Мимиту, не съм се похвалила защото - цък. Че ми до побеля косата по въпроса брои ли се за хвалба?  #Silly Ако имаш 2-3-4 свободни стаи поканваш ли ме?  Mr. Green Аз не пия , не пуша, то и по мъже не ходя ( ама те май тези работи вече не са за хвалба). Готвя много добре - то и ми личи. За няколко месеца и на теб ША ти проличи.  Twisted Evil Мъжо рядко пие, не се бие.

П.П. Всъщност съм доста притеснена, защото не можем да намерим. Confused

Общи условия

Активация на акаунт