за памперсите

  • 1 296
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Едва ли за една марка памперси ще се чуят 2 еднакви мнения  Naughty
С моя приятелка постоянно ползваме еднакви памперси за децата си. Винаги едната е супер доволна, а другата ги плюе  Confused
Купувала съм де що има марка на бг пазара. От нищо не съм доволна на 100%  Stop Ако единия пакет е бил супер, следващият ми се пада отврат  Crossing Arms
има нещо вярно,в това което казваш

# 16
  • Мнения: 832
Аз не съм ги виждала тези памперси, има ли ги в София. А има ли гащички. Ние сме на Либеро гащички и трябва да ви кажа, че много солено ми излиза - 66 ст. е бройката, а на Памперс гащичките нещо не ми харесват, но то и те не са по - евтини.

# 17
  • Мнения: 1 273
Едва ли за една марка памперси ще се чуят 2 еднакви мнения  Naughty
С моя приятелка постоянно ползваме еднакви памперси за децата си. Винаги едната е супер доволна, а другата ги плюе  Confused
Купувала съм де що има марка на бг пазара. От нищо не съм доволна на 100%  Stop Ако единия пакет е бил супер, следващият ми се пада отврат  Crossing Arms

Абсолютно.  Peace
Но, лично аз съм доволна от Либеро и Молфикс. Е сличвало ми се е да попадна и на кофти партиди, но като цяло са супер.  Peace Хъджис не съм ползвала, но съм чувала само хубави неща за тях.
Днес ще изляза да потърся тези "Evy baby" и ще видим...

# 18
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Едва ли за една марка памперси ще се чуят 2 еднакви мнения  Naughty
С моя приятелка постоянно ползваме еднакви памперси за децата си. Винаги едната е супер доволна, а другата ги плюе  Confused
Купувала съм де що има марка на бг пазара. От нищо не съм доволна на 100%  Stop Ако единия пакет е бил супер, следващият ми се пада отврат  Crossing Arms

Абсолютно.  Peace
Но, лично аз съм доволна от Либеро и Молфикс. Е сличвало ми се е да попадна и на кофти партиди, но като цяло са супер.  Peace Хъджис не съм ползвала, но съм чувала само хубави неща за тях.
Днес ще изляза да потърся тези "Evy baby" и ще видим...
Хъгис са наистина много  добри- ние откакто сме се родили само такива ползваме.Започнахме с памперс, но ни се обрина дупето и от тогава сме само с Хъгис и нямаме проблеми.Досега нито един път не  се е случило да пропуснат....
 Peace
Вили

# 19
  • Мнения: 2 040
Веднъж й взех такива, щото бяха свършили на Памперс и наистина се оказах чудесни ... тънки, не се отбелязва ластик по крачетата и не пропускат ..  Peace
После ги търсих пак, но бяха свършили .. явно и други ги харесват .. Grinning

# 20
  • Мнения: 456
Споделям и аз, че са страхотни! В магазина ми казаха, че са "Имитация" на "Кан бебе", но незнам до колко е вярно! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт