Марката на аксесоарите

  • 3 065
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 938
Засега само Авент.

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Основно Нук,имат много красиви шишета и ортодонтичните им биберони - макар че сега с бебка само залъгалка ползваме,обаче и тя е Нук - пробвах на Авент и на Камера - не ги ще Simple Smile

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Пуснах анкетата. Ако съм пропуснала някоя от големите марки, Виви ще добави.

Питането е: от коя марка аксесоари сте най-доволни? (понеже има майки като мен, които по 3-4 марки са ползвали или ползват...търсим фаворит Wink)

# 18
  • Мнения: 5 713
Гласувах за Авент. От самото начало сме с такива шишета. Имаме и едно на Камера, но много тече.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 194
Шишета Авент и Камера, биберони и залъгалки - Нук.
На мен шишетата на Авент ми бяха много удобни за миене и приготвяне на млякото, но бебка по едно време нещо взе да не харесва бибероните им, та минахме на Нук. Сега слагам биберони Нук на шишета Камера.

# 20
Използвам шишетата на Авент,залъгалка на Камера.

# 21
  • Мнения: 1 517
Chicco ми е всичко-шишета,стерилизатор.Залагалките са МАМ

# 22
  • Мнения: 1 533
Помпа и стерилизатор за МВ на Авент, шишета на Чико и Авент. И от двете марки нямам оплаквания.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 694
Мойто синче най-хареса Чико/защото са каучукови/, от Авент не ще да пие та сложих и там каучукови на Чико/защото Авент нямат/ и вече не протестира, а др.Браун съм може би една от малкото дето съм супер доволна от тях докато имаше колики. Определен намирах разлика, когато яде с тях или тези на Авент и Чико /макар и физиол.серия/.
На мен всчки ми харесват/щом на него му харесват/ и не ми е проблем да ги мия. Гласувах за Чико защото има еда опция за гласуване, а те са най-употребяваните и харесвани при нас.

# 24
  • Мнения: X
Чико, но нещо аз не съм доволна от размера на бибероните - или са тесни, или широки. От тези с една дупчица за вода имат само 0-4м. а след това какво правиш не е ясно. Neutral Face

# 25
  • Мнения: 2 258
Чико и Нуби -основно тях ползвам като марка.

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз съм използвала само Авент и съм доволна. Нели също не е протестирала и затова не ми се е налагало да сменям марката.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 561
Хм - на мога да отговоря  еднозначно - шишетата за мляко са ни Авент имам общо 4 и както се сещате са яко експлоатирани- засега нямям-забележки, ще видим какво е стане при зъбоникненето; шишетата за вода +чай общо 2 са на Чико Neоnata - ами нямам и тук забалежки , но ги ползваме супер рядко - не пият вода. Лъжичките да хранене са Нуби - много меки отпред имат термогума, която си сменя цвета при висока температура е от тях не се оплаквам - удобни са. Бибите са Нук ортодонтски - нямам грижи.
Гласувах Авент, като най-често употребявано.

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами това "аксесоари" е много обширно  Grinning . Помпата и стерилизаторът за МВ бяха на Чико. Шишета ползвахме на Чико, Авент, Нук и Нуби, силиконова лъжичка на Чико (имаме пластвасови от други марки, ама с тях само си играе), чешалки за венци, ключове чешалки и т.н. на Нуби, лъжичка за лекарства, за дозировка и т.н. само на Гербер намерихме подходяща,  към бибероните малкия изяви определени предпочитания, да не са обикновени и ако може да са силиконови, с едни каучукови на Чико се примири  Rolling Eyes , биберонът-залъгалка - пробвали сме най-различни марки, единствените, които си хареса и още е с тях са на Камера с една много изчанчена форма, едвам ги намирахме. Чаша - имаме всякакви и от никоя не иска да пие  Sad , от шише също не иска вече, от сламка не може, от обикновена чаша се улива и дави, давам течности с лъжичка (на Чико  Mr. Green )...
Много е относително, аз не съм маниячка на една марка, винаги съм гледала какво ще му хареса на мъника  Thinking

# 29
  • Мнения: 554
Ползвам залъгалките на Нук(въпреки,че не ги иска) и шишета на Бебе Комфорт(рядко,защото е на кърма).

Общи условия

Активация на акаунт