Как да се преборя с ръждясалите мозъци

  • 1 496
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Здравейте момичета,
Съжалявам за това, което ви се случва с некоректните работодатели. И аз преди 7 години работех в една такава гадна фирма с мото "Умиране има отърваване не....". В единствения за 2 години ден, в който отсъствах, защото бях много зле, ми направиха луд скандал и ме изкараха престъпник. Накрая напуснах след 3-месечно предизвестие, от което излезнах полумъртва. Обещаха ми, че няма да си намеря работа в града. Точно след един месец си намерих работа. Колегите ми са страхотни, шефът също. Винаги са ме подкрепяли и са ми помагали с каквото могат. Сега съм в болнични след операция от миома и нямам никакви проблеми. Стискаха ми палци, молиха се за мен, обаждаха ми се непрекъснато. Просто нямам думи. Желая Ви всичко това и на вас, защото е много важно, особено когато си имаш и работа със стерилитета. И много късмет... Има и добри работодатели и хора....

# 16
  • Мнения: 300
От един такъв ръждясал мозък си получих полагащото ми се, след като му вдигнах кротък скандал на тема Да не ми пречи допълнително и да не ми вдига страданието повече, защото той няма как да го изпита и по тази причина няма как да е наясно с него. Така че само да ми дава съчувствие под формата на обезщетения и да не ми се бърка, защото не е лекар и да се благодари, че не го е сполетяло същото. Това беше общия тон на разговора ми. Обяснението тук, кактосе досещаше е, че беше мъж

# 17
  • BG
  • Мнения: 793
ОХ,
и аз съм в държавен служител. На мен също се опитаха от личен състав да не ми дадат отпуск за процедури, просто така от спортна злоба.
Но за щастие шефката ми ме разбира и ме пусна дори без отпуск, след като не ми дават такъв. Много съм и благодарна. Тя преди 20- на години е правила ин витро, за съжаление неуспешно и е останала без дечица. Сега преживява всичко с мен, дори моето първо неуспешно инсе  Cry

Общи условия

Активация на акаунт