Мами в арабски страни-Kul aam u intum bkher!!Mabruk l jdide#23(tlate u asherin)

  • 15 731
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 462
Пепи, честито чисто пространство на компа ! Да го запълниш подобаващо  Peace

Бож-е-е Ноя, какви са тези страхотии ? И ти плащащ, за да го малтретират това хубаво и добро дете ?  #2gunfire #Cussing out Веднага иди утре , говори с по-горна инстанция и искай преместване. Ако откажат ги заплаши с оплакване до медиите и началниците им. А аз си мислех, че садистки има останали само в БГ детските градини  #Crazy Как не и дожаля ? И да не му дава вода...Ами Илияс все още не може хубаво да пие от чаша и шише -дави се, кашля и му минава желанието. И аз му давам, ако искам да пие нормално, все още от шише с биберон.  Embarassed Мин. година баща му си нави на пръста да го отказваме..и детето почти не пиеше. Какво да правя ? Да го държа жадно от болни амбиции ? Иди да се оплакваш още утре и ако трябва и Джон вземи за по-сериозно отношение....Злобарка долна тази даскалица !!! #2gunfire

 

# 241
  • Мнения: 1 184
Ето ме - кхалас. Изхарчих си парите и вече не мърдам от тук  Laughing.
Ноичка, мерси много мила, че си ме отменила /даже го и римувах  Twisted Evil/ със сутришното кафенце  Hug. Знам, че винаги мога да разчитам на теб. А на даскалката на Атли веднага й оскуби перушината  #Cussing out. А как очаква малко детенце да пие добре и то от хартиени чаши. Тази от улицата ли са я хванали  Thinking. Милото детенце. Недей да чакаш и се оплачи.
Сноуче, плувния отбор /аз де  Twisted Evil/ е под строй всеки ден от 8.00 на басейна за 40-50 минути, че после става много горещо. Вече дори се специализирах в плуването и 5-6 обиколки си ги правя без почивка  bowuu /имай предвид, че аз не мога да плувам  Embarassed/. Та като си дойдем в БГ ще ме видите една финна и изваяна русалка...  Joy  hahaha. Много се радвам, че Илияс е добре. А викането при чичо доктор е нормално. Рая го харесва нашия и не плаче, но само защото след всеки преглед й дава близалки или дъвки  Twisted Evil. Това го прави още от както Рая направи годинка и половина, но ми прави впечатление, че повечето доктори, които се занимават с деца имат същата практика. Хирурга, който й извади сливиците беше същия. След всяко посещение - близалка  #Crazy. После кажете ми как да ограничавам сладориите  Confused.

Нойче,наблягай на френския,че без него на къде? smile3534 smile3505
Ха, казаха ли ти го, а ти кексове правиш  Joy.
И на мен как ми се иска да го науча този френски, но остаряхмеееее  Sad.

Нещо ви е хванала всички липсата тези дни. Защо  newsm78???

# 242
  • Мнения: 560
Здравейте момичета!Аз пак съм на линия и започвам с наставленията.Сноу,радвам се ,че Елиас е добре.Купи му Ескимо кидс сироп,и му давай по 1ч.л.дневно.То е наторално рибено масло обогатено с виамии А и Д и,омега-3 и омега-6 мастни киселини и рапицово семе.За тев Лорано  акут,за да се радваш на пролетта и да не кихаш.Ноичка,горката ти CryУтре да ги вкараш малко в ред. #2gunfireДнес ноктите,а утре...?Марси,мъжа ми е родом от Суса и там е цялата рода.Имам приятелки в Тунис и Монастир.Виждаме се рядко.Приятен ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 3 462

И на мен как ми се иска да го науча този френски, но остаряхмеееее  Sad.


Практика му е майката, заминавай за Тунис. smile3534

Сноу, оплаках се. Simple Smile Отидох до училището, беше затворено, но пазачите ми дадоха телефона на шефката. Laughing Обадих й се, беше много мила и разбираща, до толкова, че отиде на крака до изпълнителната директорка, която живеела до нея. Жената ми се обади, разговаряхме дълго, каза, че не е трябвало да чакам толкова дълго и ме посъветва в бъдещия училищен живот да не правя компромиси за сметка на детето. Утре ще говори с въпросната. Била много строга, казах, че между строгост и истерични избухвания има голяма разлика, че съм развила комплекс на тема нокти и че ако искам  дори ще дам на Катето да ги изрисува или да му направи постоянен маникюр. Laughing За мое учудване й казах също, че повече при тази "учителка", която си мрази работата, няма да го заведа, обещаха да потърсят начин да го преместят в групата на рубините, сега е в групата на сапфирите Laughing, а училището се нарича Малки скъпоценни камъни.  С мечки стръвници да ги пазят, бих допълнила.Мимо, никаква алюзия с теб не правя. smile3534 Ако не успеят, ще ми върнат парите, нали имат безкрайни списъци на чакащи Joy, та за тях не е проблем.

Пепи, радвам се да те видя пак. Heart Eyes Hug

Кате, мерси за очилата, от кутюр ли са? Mr. Green

# 244
  • Мнения: 1 184
Ей това много ми харесва  Twisted Evil. Част от практиката по френски ли е???  rotfImbo

Много хубаво, че си се оплакала. Няма накаква си злобна госпожа да мъчи малкото ни скъпоценно камъче  smile3515. Все пак е брат на зет ми /и половин близнак бих допълнила  Laughing/.
Катето май сега е уморена след голямото хорце в Морската градина  Twisted Evil. Не я закачайте. Но другите къде са??? Аз се спрях малко от шопинга да ви видя, а вие взехте, че избягахте  newsm78. Моля ви не ме карайте да се чувствам виновна  Twisted Evil.

# 245
  • Мнения: 3 462
Ей това много ми харесва  Twisted Evil. Част от практиката по френски ли е???  rotfImbo

 Joy Без да издуваш толкова бузите и да правиш такива пръски. Twisted Evil rotfImbo Пепи, за същата съфорумка ли говореше, дето се оляла с кексовете? Joy

Вярно, че Катето е друснала хорце снощи, аз забравих. Mr. Green

# 246
  • Мнения: 1 730
Привет девойки  Smile

Мен рутината така ме е сграбчила тези дни, че идвах през темичката да се разведрявам по-малко с кексуването, диетуването и изучаването на чуждите езици  Simple Smile Ако имате нужда от консултацийка по френски и марси и дидонка липсват може и аз да се пробвам, учила съм го едно време тоз език  newsm53

Снимката с Любето, Мима и сладкия Зайед е супер!

Ноичка както винаги е с висок дух, добре че си отреагирала веднага за тази учителка, чудя се тез жени не минават ли някакви психо тестове, учили ли са детска педагогика...та така да се държат с децата .

Браво на успехите на Деси и Ели за диетките, направо шапка ви свалям за тез резултати yes

Сноу мила, добре че няма нищо сериозно с Илияс, а това с реването е по-скоро от страх може би, като защитен механизъм.

Кате честит нов комп, а скъпата дружка Галето къде е ? Галенце да не те морят с много работа??

Поздрави и на всички останали, Миленка щеше да пуска снимчици, а се отказа май.

# 247
  • Мнения: 3 462

 че идвах през темичката да се разведрявам по-малко с кексуването, диетуването и изучаването на чуждите езици  Simple Smile

Ани, от твоите уста звучи  много облагородено Heart Eyes, все едно  сме открили културен фестивал в нашата тема, то и без това в момента в Бахрейн всичко е под знака на френската седмица. Joy

Сватич, ако поработиш и над скоростта, с която ми изпращаш лични, цена няма да имаш. Twisted Evil Знам, че си като многоръкия Шива, но все пак.... Mr. Green

# 248
  • Мнения: 1 269
Нои4ке радвам се 4е им се стресна.Аз ти казах какво мисля #2gunfire Не оставяи така нещата,сигу #2gunfireна съм,4е ще навреш въпросната госпожа в ку4и Г.. #Cussing out

Сноу 4удесна новинаРадвам се,4е няма нищо сериозно.А за истериите при доктора,ние го израснахме,Дима влиза и подава ръката за Салам,но малкия  ooooh! дере се като магаре Cry
Де4ица,то на мен ме е шубе,хем колко съм пораснала... Laughing
Ани ще пусна,но ме досрамя Embarassed

Дидонка кажи нещо по-ве4е за този сироп?За какво е то4но,дали помага при злояди деца newsm78
Ели 4естито  пазарене Hug Задоволи ли си страста Laughing За Бг ли се приготвяш Simple Smile

Аз си имамн гостенка.Леля ми доиде и всик4и сме доволни.Ще поостане няколко дена да ни се порадва Grinning Аз също бях на пазар в Бургас и останах като гръмната като посетих един магазин за бремени #Crazy такива дрехи и кроики,като,4е ли си прокажена а не бременна Crazy
те ме предупреждаваха,но такива грозотии не си бях и помислила,4е могат да се продават.напазарих си от"нормалните"магазини големи номера Grinning

лека и приятна кексова ве4ер Hug

# 249
  • Мнения: 3 462

Ани ще пусна,но ме досрамя Embarassed


Ма много срамежлива си станала   newsm03, остави на артистичното жури да прецени bombs Да не си ни подготвила някоя бомба? newsm62

По  въпроса за даскалицата, някои хора нарочно се ориентират към тези професии, за да дадат изява на садистичната си част и каква по-добра жертва от беззащитни двегодишни деца.

# 250
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
з

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 23:22 от mariabutti

# 251
  • Мнения: 1 730
Миленче пускай, пускай толкова сте чаровни и сладки винаги, а ти си такава готина бременлийка  Wink

По  въпроса за даскалицата, някои хора нарочно се ориентират към тези професии, за да дадат изява на садистичната си част и каква по-добра жертва от беззащитни двегодишни деца.

Щот не са си намерили майстора, българска майка юнашка  Grinning

Ааа Миме, де го тоз корем  , ти си стройничка затова не ти личи  Grinning

# 252
  • Мнения: 1 655
Браво Ноя!
Само така, ще настъпваш.като те настъпват, каква е тази учителка, мъченица, аз ако бях на теб веднага щях да и направя скандал и да и вдигна мерника! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сноу радвам се за Илиас, че не е нищо сериозно,ще го израсне както са казали докторите!
Миме каде ти е корема, кой знае акво 4 килограмово бебе ще извадиш!Но ти си и доста висока!така че е нормално!А и къде е тя още 3 месеца, аз в 5 месец имах по малък корем и от твоя, а чак в средата на 6я ми излезна коремчето!и после бях като гюле!Само да е живо и здраво бебето, корема е малка работа!
Милнче къде го намери този срам, по несебър ли го продават!А стига! Embarassed Crazy
Абе какви са тези кексове, загоряха!
Аз да ви се похваля другата седмица отиваме да си видим снахата-(германия) и после мъжо или ще дойде или ние при него!така че може и по рядко да се включвам!  bouquet

# 253
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
миме, добре си бе, Hug вие с милена сте по4ти 7 месец, нека да си ли4и, какво пък! Grinningдано е сестри4ка! как го приема зайед, подготвихте ли го?
ноя, да ти пратя малко боеприпаси и една базука #2gunfire, ей ядосах се, да знаеш! за деца , пък и толкова малки, тази си пла4е за извиване на врата! как си го изтърпяла досега?какво ли ме 4ака мене с линда, като се сетя с големия какво напатих от даскали и непокизъм, липса на подход!  #Crazy
милен4е пускай снимките, аз харесвам бременилки, даже днес  си видях две познати, по4ти на равни месеци,ама и двете мом4ета, особена едната ще й е 3-то, пак ще има опити! #Crazy
сноу и линда мина през тези болки ,даже накуцваше, ами на 2.3 беше 12 кила, с ескимото се оправи и апетит, и дигна на 16, като се върна в бг ще заредя! не знам кое по-напред да купувам за запаси! ужас!
лека, 4е таткото се прибра и ще ми гепне компа, аз едва додрапвам за по 30 мин. Hug

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 22:06 от marsy

# 254
  • Мнения: 3 462

Щот не са си намерили майстора, българска майка юнашка  Grinning


....калена в битки епични с българските даскалици  Joy Не е като да нямам родителски стаж, но за 10 години за първи път ми се случва такова чудо. Sick

Мария, едва ли сега е най-подходящият момент да оставаш без профил , на мен друго ми привлече вниманието, не корема.... Mr. Green

Защо ние имаме киди, а нямаме ескимо? И това ли ще поръчвам от България, писна ми вече.

Марси, направо натовари един танк с боеприпаси, не знае тя с кого си има работа. Heart Eyes

Креми, отдалеч ни подготвяш за изневярата, а? На връщане не можеш ли да минеш през Бахрейн за по-кратко или имаш намерение да артисаш някъде по пътя. Wink

А от двете свати съм много разочарована, вързаха ме да чакам и после нищо. smile3512

И музата ми сигурно си пие джина някъде, хвърли ми едни очила и ариведерчи. Twisted Evil



Общи условия

Активация на акаунт