моля спешно

  • 1 253
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 595
 Кали, много съжалявам, мила. Съчувствам ти искрено! Аз самата скоро преживях спонтанен аборт в 8-ма седмица, но при мен не се наложи лекарска намеса. Мен също много ме е страх и не зная дали трябва или не да си правя изследвания, но съм по-склонна да мисля, че когато се случва за пръв път не е нужно да се задълбава в изследвания и доктори....Прегръщам те силно и съм на разположение, ако имаш нужда от нещо Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 260
Мила Кали, съжалявам много  Cry
Знам през какво минаваш. Мойта лекарка каза, че това се сличва на всяко 3-то момиче ...
Но те съвтвам да не бързаш да правиш опити поне до мин 6 месеца. (На мен ми казаха 1 година)
Иначе имало вероятност да се повтори  smile3518

# 17
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Съжалявам за това, което се е случило! smile3518
Не знам какво имат в предвид като казват "генетично", но имам позната при която се случи същото. Обясниха че оплождането се е извършило от "дефектен" сперматозоид. Случвало се понякога Shocked
Но сега си има чудесно бебе, така че кураж!

# 18
  • Мнения: 2 422
МНОГО СЪЖАЛЯВАМ  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
ДАНО НЕ СА ДОГЛЕДАЛИ ДОКТОРИТЕ #2gunfire

# 19
  • Мнения: 4 700
Кали, съжалявам zа това, което преживява6 и 6те ти кажа от собствен опит (съ6тата диагноzа със съ6тия иzход и в 12г.с.) не се притеснявай. най вероятно причината не е в теб. Докторът е имал предвид, че много често абортите стават zа6тото плодът е бил генетически увреден. Но това не оzначава, че причината е в теб или в мъжа ти. Просто яйцеклетката или сперматоzоидът не са били наред. Ако иска6 да си направи6 генетични Вера ти е каzала адреса, но след първия аборт може би не е необходими. Те са скъпи. Има6е ли притеб сърдечна дейност на плода? Ако е нямало може да е било кухо яйце. Верити ти е каzала добър лекар. Направи консултация с него преди да ходи6 на генетични. И дано скоро пак да ни zарадва6 с добри новини.

П.П. Не zабравяй да иде6 на преглед след 2 седмици и след първата менструация.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт