Цирк Монте Карло в Младост

  • 1 431
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 160
До 20-и е тук цирка. Камилите са с малки камилчета, сигурно затова не участват, поне аз така си го обяснявам. Но си е атракция, при тях винаги има хора, дето им се блещят.

# 16
  • Мнения: 5 228
Не знам нищо за Монте Карло, но като прочетох за цирк, не успях да се въздържа...
Имало някакъв цирк и в Хаджи Димитър, на който утре мъжа ми ще води Гери newsm78. Струвало 4 лв. за големи и 3 лв. за малки. Ще видим, колко ще изтрае да гледа...

Ню, кажи за цирка в Хаджи Димитър, че ми е близо. Хубаво ли е било и къде се намира?
А този в Младост къде е точно?

# 17
  • Мнения: 6 417
В Младост-3, до Билла.

# 18
  • Мнения: X
До 20-и е тук цирка. Камилите са с малки камилчета, сигурно затова не участват, поне аз така си го обяснявам. Но си е атракция, при тях винаги има хора, дето им се блещят.
Ако аз стопанисвах този цирк никога не бих показала въпросните камили пред публика. Много нещастен вид имат горките, мъчи ги екзема и козината им е изпопадала...и едни кльощави, кльощави!

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
maya_coheleach , виждала ли си дебели камили?  newsm78

# 20
  • Мнения: 5 622
И във Варна има цирк, но явно няма да е същия  newsm78

Миналата година водихме Габ(нямаше още 2 години или беше малко след 2..) и той стоя през цялото време със зяпнала уста, без да мръдне, нито да гъкне повече от 2 часа  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт