Спиралите на Max Factor

  • 4 997
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302

На каква цена е горе-долу - доста хора сте я похвалили а аз не съм я чувала. Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 069
В момента ползвам Мастърпийс и съм много доволна!

# 17
  • Мнения: 811
Не съм доволна от спиралите им  Naughty

# 18
  • Мнения: 299

и аз така , много съм доволна от нея Party

# 19
  • Мнения: 5 299
Още един глас за Мастърпийс.  Сега смятам да си взема и новата. Flutter

# 20
  • Мнения: 1 111
Сега погледнах моята, Мастърпийс е, доволна съм, не слепва миглите, твърдата четка добре ги подрежда и не се размазва.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 828

Аз ползвам тази - Lash Lift Mascara и съм много доволна от нея. Дори спрях да използвам любимата си спирала на Лореал заради нея. #Crazy

# 22
  • Мнения: 696
Пробвала съм почти всичките им спирали, но все пак зависи и от миглите. Забелязах напоследък, че са по-различни отколкото бяха преди 2-3 години. В момента ползвам Мастърпийс, в началото правеше миглите ми супер, но много бързо изсъхна.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Да попитам по темата има ли спирала на Мах , която е с миниатюрни власинки за удължаване на миглите? Peace

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ползвам 2000 калории с извитата четка и съм доволна.

Също.

# 25
  • Мнения: 196

Също, ползвам трета  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз имам дълги и гъсти мигли но не съм доволна от Мастърпиис. Много ми е редичка. Не ги слепва, оцветява добре, но ефекта който харесвам е тип искиствени мигли, а тази спирала не ми го осигурява.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Ползвам MaxFactor Masterpiece за обем + очертаване  Peace

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
2000 калории (с извитата четчица не съм я пробвала) Peace

# 29
  • Мнения: 4 306
Мастърпийс, в началото правеше миглите ми супер, но много бързо изсъхна.

Обърни внимание на гилзата, по-малко количество е. Предполагам за това бързо ти е изсъхнала.

Аз имам дълги и гъсти мигли но не съм доволна от Мастърпиис. Много ми е редичка. Не ги слепва, оцветява добре, но ефекта който харесвам е тип искиствени мигли, а тази спирала не ми го осигурява.
Този ефект се получава супер с 2000 калории, извитата четка.
А да ви попитам, вие възползвахте ли се от промоцията през март, когато всички видове спирали на Макс Фактор бяха по 12 лв?
Аз имам една с извита четка, която не беше свършила, но не можах да се въздържа и си взех мастърпийс златната. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт