А бихте ли обули това ?

  • 5 924
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 574
Не съм носила zащото не ми харесват

# 166
  • Мнения: 3 622
На работа ходя само с високи обувки, но пък за през уикендите си взимам нисички и са ми много удобни.  Сега като излязоха на мода тези тип пантовки си купих и стоят добре Joy

# 167
  • Мнения: 2 673
въобще не ми харесват..
наистина са страстоубийки, през 80-те години бяха хит, както и клиновете, които са ми също толкова смешни и грознярски Mr. Green

# 168
  • Мнения: 1 952
http://www.shoes.com/productimages/SHOES_ISEC1039449.JPG

Това да не е по- удобно и по- женствено, не понасям такива танкове Sick
Е тва са обувките ми.Такива мога да нося нон стоп.
Удобни ли са?
На мен ми харесват, но се чудя за ежедневни бързоходки стават ли или ще ме болят краката  newsm78
На мен са ми удобни.

Аз пък имам чувството, че като се катурна от тия обущища, направо крак ще си счупя.

# 169
  • Мнения: 2 195
http://www.shoes.com/productimages/SHOES_ISEC1039449.JPG

Това да не е по- удобно и по- женствено, не понасям такива танкове Sick

Харесва ми мнооооооооооооооооооооого  bowuu  Нося такива . Повече инфо ? Заинтригува ме .

# 170
  • Мнения: 3 674
http://www.shoes.com/productimages/SHOES_ISEC1039449.JPG

Това да не е по- удобно и по- женствено, не понасям такива танкове Sick

Харесва ми мнооооооооооооооооооооого  bowuu  Нося такива . Повече инфо ? Заинтригува ме .
И на мен мноооооого ми харесват  Peace Супер удобни  и елегантни са Heart EyesИ аз много нося такива..... Flutter

# 171
И аз не ги харесвах но реших да пробвам и се оказаха много удобни.И даже ми хареса как ми стоят.Но все пак въпрос на вкус.

# 172
  • Мнения: 1 427
Тц, не бих. Ниска съм, и не са за мене.Пък и с таз тънка подметка....-имала съм, верно се усеща всяко камъче!

# 173
  • Мнения: 2 386
мисля че придават много младежки вид на една жена. Grinning

Абсолютно подкрепям!
 newsm10

Аз съм висока и харесвам балеринките...а и не чувствам нужда да се катеря на кокили, за да изглеждам по-елегантна. Мразя токчетата и смятам, че този тип обувка ми отива точно толкова, колкото би отивала на всеки друг, стига да се облече подходящо и.. да няма предразсъдъци  Peace


Само да вметна,че не говоря за подвитите муцунки...те са временна изгъзица и изглеждат неудобни и недомислени. Аз говоря за класическите равни обущета  Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 4 621
Не,просто това не е моят стил Hug

# 175
  • Мнения: 3 268
Като бях -найсет годишна точно такива обувки бяха на мода.Това беше в края на 80-те години и тогава ходех само с такива обувки.Сегане бих носила такива просто защото вече не нося обувки без ток.Харесвам ги,но не върху моите крака.Стилът ми е друг.

# 176
  • Мнения: 1 701
Аз пък сега си купувам от тях. Висока съм 173 см и винаги са ми стояли добре равни обувки! Simple Smile
А сега са ми супер  удобни заради дългите разходки с количката! Simple Smile

# 177
  • София
  • Мнения: 3 452
Не.
Но на дъщеря ми бих купила с удоволствие Simple Smile

# 178
  • Мнения: 299
нося такива като  за по- стортен тип/елегантност/ Whistling удобниса

 а иначе съм на токчета  в  повечето време  Grinning 

# 179
  • Мнения: 382
ами слагайте си от силиконовите стелки и няма да ви се подбиват краката ,и няма да усещате камъчетата.Вярно,че това ще оскъпи обувката с още 10лв,но поне ще ви е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт