хипнозата

  • 3 859
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Милен Николов ми я прави, много се стара, два часа отдели, но резултата беше никакъв.
Кабинета му е Екзарх Йосиф Peace

# 16
  • Мнения: 5 539
Бих се подложила от любопитство дали ще стане при мен, не вярвам, че може да ме хване подобно нещо  Crossing Arms
И аз съм на това мнение.
А кой е Уилям Хюит?

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Бих се подложила от любопитство дали ще стане при мен, не вярвам, че може да ме хване подобно нещо  Crossing Arms
И аз така,просто няма да се поддам ми се струва. Tired

# 18
  • Мнения: 1 095
Бих се подложила от любопитство дали ще стане при мен, не вярвам, че може да ме хване подобно нещо  Crossing Arms
И аз така,просто няма да се поддам ми се струва. Tired

мисля,че ако хипнотизатора е добър и ти не му се противопоставяш ,ще успее Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 091
Значи хипноза в смисъла, който вие влагате всъщност не съществува. Това е автохипноза. Човек се отпуска максимално и изчиства всички мисли от главата си с помощ или без. В такова алфа състояние - близо е до медитацията човек напълно осъзнава какво става и не само  - той активно участва в процеса. Та в такова състояние могат да се вкарват определени внушения, чрез думи и изречения, които да останат и да действат на подсъзнателно ниво. Но пак казвам - това не може да стане без желанието и участието на човека.

Много точно казано! Аз лично съм много доволна от методите на Хюит, при мен поне работят и имам положителни резултати.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Нямам "бели петна" в живота си и не бих се подложила на хипноза,ако се налагаше може би щях да опитам,но просто така от любопитство не Naughty.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.bah.hit.bg/

http://www.hypnoza.org/

иди при Милен Николов

# 22
  • Мнения: 27 524
Бих. Скоро я нищихме някъде тази тема  Thinking

# 23
  • Мнения: 3 405
Аз бих се подложила.
Изтървала съм предишната тема, можеш ли да я откриеш, Блонди  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 095
Али, кажи нещо за този Хюит или дай линк да прочета. много ми стана интересно  bouquet

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 20:13 от doroty_dencheva

# 25
  • Мнения: 1 277
 
Аз бих се подложила.
Изтървала съм предишната тема, можеш ли да я откриеш, Блонди  Grinning

Не съм Блонди, но отговарям Simple Smile.
Тук я нищихме хипнозата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181374.msg3679389#msg3679389

# 26
  • Мнения: 3 405
Да, благодаря  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 095
от това,което прочетох в старата тема, чакам Блонди да се върне и да ни мята с хипнозата, мен и всички желаещи
аз не искам да знам каква съм била в предишния си живот, това не ме вълнува ,а и няма отношение към сегашния. Просто искам да ме пренастроят ,така да се каже Simple Smile)) Искам още повече позитивизъм ,за да се чувствам супер Simple Smile)

# 28
  • Мнения: 5 622
Като реша да се влюбя, се подлагам
съвсем доброволно на хипнозата му.

И аз съм така. По-готина хипноза няма просто  Wink  Heart Eyes


Иначе не, не бих се подложила и се надявам да не ми се налага. Причини, бол  Stop

# 29
  • Мнения: 5 478
Случвало ми се е... Бях доста малко, може би първи клас. Имам здрвословен проблем (или имах) и ме бяха водили при някакъв екстрасенс или нещо подобно. Беше в Пловдив. Влязох с майка ми в стаята, където имаше доста жени и мъже, които стояха седнали или легнали и не се движеха. Тогава не разбирах нищо и се чудех защо така стоят. Майка ми седна на един стол, а аз на коленете й. Човека (екстрасенса де  Rolling Eyes ) ми каза да си затворя очите, след това щракна с пръсти и ми каза да си ги отворя. Попита ме дали се чувствам по-различно от преди да ги затворя, но аз казах, че няма промяна. Тръгнахме си. Години след това майка ми ми каза, че съм стояла неподвижда със затворени очи 30 мин!!  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт